• 16 Kanal DWDM Mux Demux Modülü, 100 GHz 1 16 Çıkışlı C Grubu rafa monte modüller
    • 16 Kanal DWDM Mux Demux Modülü, 100 GHz 1 16 Çıkışlı C Grubu rafa monte modüller
    • 16 Kanal DWDM Mux Demux Modülü, 100 GHz 1 16 Çıkışlı C Grubu rafa monte modüller
  • 16 Kanal DWDM Mux Demux Modülü, 100 GHz 1 16 Çıkışlı C Grubu rafa monte modüller

    16 Kanal DWDM Mux Demux Modülü, 100 GHz 1 16 Çıkışlı C Grubu rafa monte modüller

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: hilinksys
    Sertifika: CE
    Model Number: HL-DWDW-Mux Demux-xxxx

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 1pcs
    Fiyat: Negotiable
    Packaging Details: Static bag, Plastic PVC Pack, Retail box
    Delivery Time: 1-4 working days
    Payment Terms: Western Union, T/T
    Supply Ability: 5000pcs/week
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    Merkez Dalga Boyu: İTÜ 100GHz Izgara Kanalları: 1-44
    Dalga boyu: C bandı (C17-C61) Fiber türü: SMF-28e
    bağlayıcı: İsteğe bağlı Paket: ABS Kutusu, LGX, 1U
    Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 75 ℃ Garanti: 3 Yıl
    Vurgulamak:

    dwdm multiplexer

    ,

    dwdm module

    Ürün Açıklaması

    16 Kanal DWDM Mux Demux Modülü, 100 GHz 1 16 Çıkışlı C Grubu rafa monte modüller

    16 Kanal DWDM Mux Demux Modülü, 100 GHz 1 16 Çıkışlı C Grubu rafa monte modüller

    DWDM (Yoğun Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı) Mux / Demux Modülü, düşük maliyetli ve kompakt bir pakette yüksek kararlı ve güvenilir bant genişliği sunar. DWDM Mux / Demux ITU Dalga Boyu, sesinizi, verilerinizi veya Internet'inizi tek bir bağlantı üzerinden hizmetlerinizi birleştirme olanağı sağlar.

    Özellikler:
    C bandı
    2-44 kanal DWDM Mux / Demux (CH17-CH61)
    Kanal aralığı: 0.8nm (100GHz Grid C-Band)
    Şeffaf protokol (10Mbps ila 100Gbps)
    Düşük ekleme kaybı
    Mükemmel kanal yalıtımı
    Epoksi içermeyen optik yol
    G.657A1 standardına uyumlu
    ISO 9001 üretim tesisi
    Geniş Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ + 70 ℃


    Uygulamalar:
    Kanal Ekleme / Bırakma
    DWDM Ağı
    Dalga Boyu Yönlendirme
    Fiber Optik Yükseltici
    CATV Sistemi
    Uyma:
    Telcordia GR-1209-CORE-2001
    Telcordia GR-1221-CORE-1999
    ITU-T G.694.1
    RoHS

    1xN DWDM Mux / Demux Modülü

    Parametreler
    Kanal Boşluğu (GHz) 100 200
    Kanal numarası 1 * 4 1 x 8 1 * 16 1 * 4 1 x 8 1 * 16
    Merkez Dalga Boyu (nm) İTÜ Grid
    Merkez Dalga Boyu Doğruluk (nm) ± 0.05 ± 0.1
    Kanal Geçiş Bantı (@ -0.5dB) (nm) 0.22 0.5
    Elyaf Türü SMF-28e 900um gevşek tüplü veya müşteri tarafından belirtilmiş
    IL (dB) 1.4 2.2 2.6 1.7 2.5 3.5
    Passband Dalgalanma (dB) 0.35 0.4 0.5 0.35 0.4 0.5
    Yalıtım (dB) Komşu Kanal 25 28
    Bitişik Olmayan Kanal 40
    PDL (dB) 0.2
    PMD (ps) 0.1
    RL (dB) 45
    Yönlülük (dB) 50
    Maksimum Optik Güç (mw) 300
    Çalışma Sıcaklığı (° C) -20 ~ 70
    Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    KUTU Paketi (mm) 100 * 80 * 10 veya 140 * 115 * 18
    LGX Paketi 1U, 2U
    19 '' Raf montaj paketi 1U

    Aşağıdaki gibi bazı çözümler:

    Optik Alıcı-Verici% 100 uyumluluk: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Dökümhane, Brokar, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, vb.

    Sevkiyat ve ödeme
    1. Uluslararası Express: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT ve vb
    2. Ödeme: T / T, Western Union, Paypal ve benzeri.

    Garanti:

    >& Yepyeni.

    ›Ve OEM / ODM mevcuttur.
    ›& Kalite testi ve yaşlanma testi ile% 100.
    ›& 3 yıl garanti (Sevkıyat tarihinden itibaren).

    Teknisyen desteği:

    Arızayı çözmek veya bileşenleri değiştirmek için teknik rehberi destekliyoruz ve ilgili ağ yapılandırması projesini sunuyoruz.
    Satış sonrası servis
    24 saat hizmet verdikten sonra, her zaman teknik servis veya rehberlik hizmeti vereceğimize söz veriyoruz.
    İş arkadaşlarımız acil durumdan 12 saat sonra müşterilerin ihtiyacına cevap verecek.

    Paketleme Detayları: Statik çanta, Plastik PVC Paketi, Perakende kutu, Teknik kutu veya özelleştirilmiş.

    Şirket bilgileri:

    Fiber optik ürünlerin imalatı ve pazarlanmasında uzmanlaşmış Shenzhen Haili Link Technology Co, Ltd, 2007 yılında kuruldu.

    RoHS, ISO ve CE onaylı, biz 10 yıl üstün kalite, rekabetçi fiyat ve iyi bir çözüm ile bu alanda uzmanlaşmış altın tedarikçisi vardır.

    Temel yetkinliklerimiz CFP, QSFP28, QSFP SR4 ve LR4, CWDM SFP / XFP / X2, DWDM SFP / XFP / X2, DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG vb.

    Daha ayrıntılı test ve prosedürler için 8 usta mühendisden, cisco switch ve router gibi bazı gelişmiş ekipman ve cihazlardan oluşan bağımsız bir Araştırma ve Geliştirme Departmanımız var.

    Ayrıca müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için ilgili optik ürünler ve iyi çözümler var.

    Yeni ve eski müşterilere daha fazla işbirliği için fabrikamızı ve ofisimizi ziyaret etmekten memnuniyet duyarız.
    Sizinle bir iş ilişkisi kurmak dileğiyle.
    Fabrika üretim hattı.

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum 16 Kanal DWDM Mux Demux Modülü, 100 GHz 1 16 Çıkışlı C Grubu rafa monte modüller bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.