• 1M 40G QSFP'den 4xSFP'ye + 10G Arıza AOC Aktif Optik Kablosu QSFP-4SFP10G-AOC1M
  • 1M 40G QSFP'den 4xSFP'ye + 10G Arıza AOC Aktif Optik Kablosu QSFP-4SFP10G-AOC1M
  • 1M 40G QSFP'den 4xSFP'ye + 10G Arıza AOC Aktif Optik Kablosu QSFP-4SFP10G-AOC1M
1M 40G QSFP'den 4xSFP'ye + 10G Arıza AOC Aktif Optik Kablosu QSFP-4SFP10G-AOC1M

1M 40G QSFP'den 4xSFP'ye + 10G Arıza AOC Aktif Optik Kablosu QSFP-4SFP10G-AOC1M

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilink
Sertifika: CE, RoHS
Model numarası: Hilink-QSFP-4SFP10G-AOC1M

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kutu, Perakende kutu, Veya gerekli
Teslim süresi: 1-6 gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Haftada 3000 adet
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Veri Transfer Hızı: 40G-4x10G konektörü 1: QSFP 40G
konektörü 2: 10G SFP + (4 bağlantı noktası) Kablo uzunluğu: 1m
Vurgulamak:

AOC Aktif Optik Kablosu

,

Cisco AOC Kabloları

Ürün Açıklaması

1M 40G QSFP'den 4xSFP'ye + 10G Arıza AOC Aktif Optik Kablosu QSFP-4SFP10G-AOC1M

40G QSFP AOC

QSFP + - 4xSFP + 10G aktif optik kablolar çok kısa mesafeler için uygundur ve QSFP portları ile raflardaki ve bitişik raflardaki switch'lerin SFP + 4 portları arasında 40 gigabit bağlantı kurmanın maliyet-etkin bir yoludur.

Özellikler:
QSFP + konektörüne (SFF-8436) ve SFP + konektörlere (SFF-8431) uygun elektrik arabirimi
Takılıp Takılabilir
850nm VCSEL verici, PIN fotoğraf dedektörü alıcısı
OM3 MMF'de 100 metreye kadar
Çalışma kasası sıcaklığı: 0 - 70 ℃
Üstün EMI performansı için tüm metal gövde
RoHS uyumlu (kurşunsuz)
Uygulamalar:
40 Gigabit Ethernet
Fiber Kanal Uygulamaları
InfiniBand QDR, SDR, DDR
Yüksek performanslı bilgi işlem kümeleri
Sunucular, anahtarlar, depolama ve ana kart adaptörleriInfiniBand QDR, DDR ve SDR
1.jpg
QSFP Kablo Serisi
Parça Numarası Açıklama
HL-QSFP + 40G-Optik kablo
HL-QSFP-40 G-AOC1M QSFP + - QSFP +, Aktif optik kablo 1M
HL-QSFP-40 G-AOC3M QSFP + - QSFP +, Aktif optik kablo 3M
HL-QSFP-40 G-AOC5M QSFP + - QSFP +, Aktif optik kablo 5M
HL-QSFP-40 G-AOC7M QSFP + - QSFP +, Aktif optik kablo 7M
HL-QSFP-40 G-AOC10M QSFP + - QSFP +, Aktif optik kablo 10M
HL-QSFP-40 G-AOC20M QSFP + - QSFP +, Aktif optik kablo 20M
HL-QSFP-40 G-AOC30M QSFP + - QSFP +, Aktif optik kablo 30M
HL-QSFP-40 G-AOC50M QSFP + 'dan QSFP + ye, Aktif optik kablo 50M
HL-QSFP-40 G-AOC100M QSFP + 'dan QSFP + ye, Aktif optik kablo 100M
HL-QSFP + 40G Bakır Kablosu
HL-QSFP-H40G-CU1M QSFP + 'dan QSFP + Pasif Bakır Kablo 1M
HL-QSFP-H40G-CU2M QSFP + 'dan QSFP + Pasif Bakır Kablo 2M
HL-QSFP-H40G-CU3M QSFP + 'dan QSFP + Pasif Bakır Kablo 3M
HL-QSFP-H40G-CU4M QSFP + 'dan QSFP + Pasif Bakır Kablo 4M
HL-QSFP-H40G-CU5M QSFP + 'dan QSFP + Pasif Bakır Kablo 5M
HL-QSFP-H40G-ACU7M QSFP + 'dan QSFP + Aktif Bakır Kablosuna
HL-QSFP-H40G-ACU10M QSFP + 'dan QSFP + Aktif Bakır Kablosuna
HL-QSFP-4SFP + Bakır Kablo
HL-QSFP-4SFP10G-CU0.5M QSFP + - 4SFP + Pasif Bakır Kablo 0.5M
HL-QSFP-4SFP10G-CU1M QSFP + - 4SFP + Pasif Bakır Kablo 1M
HL-QSFP-4SFP10G-CU3M QSFP + - 4SFP + Pasif Bakır Kablo 3M
HL-QSFP-4SFP10G-CU5M QSFP + - 4SFP + Pasif Bakır Kablo 5M
HL-QSFP-4SFP + Optik kablo
HL-QSFP-4SFP10G-AOC1M QSFP + - 4SFP + Aktif optik kablo 1M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC3M QSFP + - 4SFP + Aktif optik kablo 3M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC5M QSFP + - 4SFP + Aktif optik kablo 5M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC7M QSFP + - 4SFP + Aktif optik kablo 7M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC10M QSFP + - 4SFP + Aktif optik kablo 10M

-_09.png

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 1M 40G QSFP'den 4xSFP'ye + 10G Arıza AOC Aktif Optik Kablosu QSFP-4SFP10G-AOC1M bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.