Ana sayfa Ürünleroptik alıcı modülü

SFP + Multimode DOM Fiber Optik Modülü SFP-10G-SR Uyumlu Alıcı-verici 850nm Dalgaboyu

SFP + Multimode DOM Fiber Optik Modülü SFP-10G-SR Uyumlu Alıcı-verici 850nm Dalgaboyu

    • SFP+ Multimode DOM Fiber Optic Module SFP-10G-SR Compatible Transceiver 850nm Wavelength
    • SFP+ Multimode DOM Fiber Optic Module SFP-10G-SR Compatible Transceiver 850nm Wavelength
    • SFP+ Multimode DOM Fiber Optic Module SFP-10G-SR Compatible Transceiver 850nm Wavelength
    • SFP+ Multimode DOM Fiber Optic Module SFP-10G-SR Compatible Transceiver 850nm Wavelength
    • SFP+ Multimode DOM Fiber Optic Module SFP-10G-SR Compatible Transceiver 850nm Wavelength
    • SFP+ Multimode DOM Fiber Optic Module SFP-10G-SR Compatible Transceiver 850nm Wavelength
  • SFP+ Multimode DOM Fiber Optic Module SFP-10G-SR Compatible Transceiver 850nm Wavelength

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-10G-SR

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Karton kutu, perakende kutusu, ya da gerekli
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
    Yetenek temini: 999pcs / hafta
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: SFP-10G-SR Garanti: 3 Yıl
    Dalga boyu: 850nm İletim mesafesi: 300m
    Sıcaklık: 0-70 bağlayıcı: LC

    SFP-10G-SR

    SFP + SR, çok modlu fiber optik üzerinden yüksek performanslı entegre çift yönlü veri iletimi için özel olarak tasarlanmıştır.
    Bu alıcı-verici modülü, Küçük Form Faktörü Takılabilir Plus (SFP +) Çoklu Kaynak Sözleşmesi (SFF-8431 Rev4.1) ile uyumludur. Bu alıcı-verici tipi, 10.3125 Gbps'ye kadar seri verilerinin taşınması için özel olarak optimize edilmiştir, 10-Gigabit Ethernet 10GBASE-SR / SW baz IEEE 802.3ae ve 10G Fiber Kanal ile bağlantı özellikleri uyumludur.

    1. Özellikler:
    -1, 850nm VCSEL Verici
    -2, Veri aktarım hızı: 10.3Gbps
    -3, 300 metreye kadar mesafe
    -4, Tek 3.3V Güç kaynağı ve TTL Mantık Arayüzü
    -5, Dubleks LC Bağlayıcı
    -6, MSA SFF-8431, IEEE 802.3ae ile uyumlu
    -7, Güç Tüketimi: SFP + <1W
    -8, Dijital Teşhis İzleme Fonksiyonu
    -9, Çalışma Sıcaklığı: 0-70 Sıcaklık

    Uygulamalar:
    A. 10GBASE-SW / SR
    B. 10G Fiber Kanal
    C. Diğer Optik Bağlantı

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Morven Zhu

    Tel: +8615919890894

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)