Ana sayfa ÜrünlerDWDM Mux Demux

0.8nm Kanal Aralığı DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX / DEMUX ABS Kutusu 8CH 100 GHz

0.8nm Kanal Aralığı DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX / DEMUX ABS Kutusu 8CH 100 GHz

    • 0.8nm Channel Spacing DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX/DEMUX ABS Box 8CH 100GHz
    • 0.8nm Channel Spacing DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX/DEMUX ABS Box 8CH 100GHz
  • 0.8nm Channel Spacing DWDM Mux Demux HL-DWDM - MUX/DEMUX ABS Box 8CH 100GHz

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE, ROHS, TelcordiaGR-1221
    Model numarası: HL-DWDM - MUX / DEMUX

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: Negotiable
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union
    Yetenek temini: 100pcs / hafta
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Koşul: Yeni Kanal: 8CH
    Logo: Özelleştirilebilir Merkez Dalga Boyu (nm): İTÜ 100GHz Izgara
    Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 ° C customerized: Evet

    ABS kutusu 8CH 100GHz DWDM Modülü MUX / DEMUX


    Özellikleri:
    C Bandı
    2-44 kanal DWDM Mux / Demux (CH17-CH61)
    Kanal aralığı: 0.8nm (100GHz Izgara)
    Com bağlantı noktası simpleks
    Protokol şeffaf (10Mbps - 100Gbps)
    Düşük takma kaybı
    Mükemmel kanal izolasyonu
    Epoksi içermeyen optik yol
    G.657A1 standardıyla uyumlu
    ISO 9001 üretim tesisi
    Geniş Çalışma Sıcaklığı: -40 ~ + 85 ℃


    Uygulamalar:
    Kanal Ekle / Bırak
    DWDM Ağı
    Dalgaboyu Yönlendirmesi
    Fiber Optik Amplifikatör
    CATV Sistemi


    Uyma:
    Telcordia GR-1209-CORE-2001
    Telcordia GR-1221-CORE-1999
    ITU-T G.694.1
    RoHS


    1xN DWDM Mux / Demux Modülü

    Parametreler
    Kanal Alanı (GHz) 100 200
    Kanal numarası 1 * 4 1 * 8 1 * 16 1 * 4 1 * 8 1 * 16
    Merkez Dalga Boyu (nm) İTÜ Izgara
    Merkez Dalga Boyu Doğruluğu (nm) ± 0.05 ± 0.1
    Kanal Geçiş Bandı (@ -0.5dB) (nm) 0.22 0.5
    Elyaf Türü 900um gevşek tüp veya müşteri tarafından belirtilen SMF-28e
    IL (dB) 1 1.5 2.2 1.7 2.9 3.8
    Passband Ripple (dB) 0.35 0.4 0.5 0.35 0.4 0.5
    İzolasyon (dB) Bitişik Kanal 25 28
    Bitişik Olmayan Kanal 40
    PDL (dB) 0.2
    PMD (ps) 0.1
    RL (dB) 45
    Yönlülük (dB) 50
    Maksimum Optik Güç (mw) 300
    Çalışma Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    KUTU Paketi (mm) 100 * 80 * 10 veya 140 * 115 * 18
    LGX Paketi 1U, 2U
    19 '' Raf Montaj Paketi 1U


    Sipariş detayları

    2 ~ 44 Kanal mevcut.
    Com bağlantı noktası: tek yönlü veya çift yönlü.
    Fiber konektör: LC / SC veya diğer

    .
    Paket: ABS plastik kutu, LGX metal kaset kutusu, 19 inç raf montaj.
    DWDM Çözümleri ve DWDM SFP / XFP.


    Min.Order Miktarı: 1 adet de örnek ihtiyacını karşılamak için tamam.
    OEM / ODM kabul edilebilir, bu yüzden bize ihtiyaçlarınızı söyleyin.


    Bazı çözümlere örnek:



    SFP uyumlu Marka: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Aşırı, Dökümhane, Brokar, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, vb.


    Ürün pic:





    Sevkiyat ve ödeme
    1. Uluslararası Ekspres: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT ve vb.
    2. ödeme: t / t, Western Union, paypal vb.


    Garanti:
    >& Yepyeni.
    ›Ve OEM / ODM mevcuttur.
    ›& 100% kalite testi ve yaşlanma testi ile.
    ›Ve 3 yıl garanti (sevkiyat tarihinden itibaren).


    Teknisyen desteği:

    Arızayı çözmek veya bileşenleri değiştirmek ve ilgili ağ yapılandırması projesini sağlamak için teknik kılavuzu destekliyoruz.
    Satış sonrası servis
    Biz 24 saat hizmet sonrası var, her zaman teknik hizmet veya rehber tedarik vaat ediyor.
    İş arkadaşlarımız, acil durum gerçekleştikten sonra 12 saat içinde müşterilerin ihtiyacına cevap verecektir.


    Paketleme Detayları: Statik çanta, plastik PVC Paketi, perakende kutusu, teknik kutusu, veya özelleştirilmiş.


    Şirket Bilgileri:

    Fiber optik ürünlerin üretimi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmış Shenzhen Haili Link Technology Co, Ltd 2007 yılında kurulmuştur.
    RoHS, ISO ve CE cerificated, biz üstün kalite, rekabetçi fiyat ve iyi bir çözüm ile bu alanda 10 yıl uzmanlaşmış altın tedarikçisi vardır.
    Temel yetkinliklerimiz CFP, QSFP28, QSFP SR4 & LR4, CWDM SFP / XFP / X2, DWDM SFP / XFP / X2, DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG vb. Fiber optikleridir.
    Daha ayrıntılı test ve prosedür için cisco anahtar ve yönlendiriciler gibi bazı gelişmiş ekipman ve cihazlarla 8 yetenekli mühendis ile bağımsız bir Araştırma ve Geliştirme Departmanı var.
    Ayrıca, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ilgili optik ürünler ve iyi çözümler var.

    Yeni ve eski müşteriler sıcak bizim fabrika ve ofis ziyaret etmek bekliyoruz daha fazla işbirliği için.
    Sizinle bir iş ilişkisi kurmak istiyoruz.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Allison Liu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)