Ana sayfa Ürünlerxfp alıcı

XFP 80km 1570nm CWDM Mux Demux Modülü DOM LC Konnektör Uyumlu Huawei Mikrotik

XFP 80km 1570nm CWDM Mux Demux Modülü DOM LC Konnektör Uyumlu Huawei Mikrotik

XFP 80km 1570nm CWDM Mux Demux Module DOM LC Connector Compatible Huawei Mikrotik

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: HILINK
Sertifika: CE FCC ROHS
Model numarası: HL-CW XFP + 80 KM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 3 ~ 7working gün
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Marka adı: Can be Customized mesafe: 80 km
Modülü: CWDM XFP + 80KM Fiber türü: Çift Fiber
Garanti: 3 Yıl Koşul: Yeni
bağlayıcı: LC Veri Transfer Hızı: 40 "
Dalga boyu: 1570nm

CWDM modülü 10G XFP 80km 1570nm DOM LC Konnektör uyumlu Huawei, Mikrotik ve benzeri.

Özellikler :

  • 9.95 - 11.3Gb / s bit hızlarını destekler
    Çift taraflı LC konektörü
    Çalışırken takılabilir XFP kapladığı alan
    Soğutmalı 1470nm ~ 1610nm EML verici, APD fotoğraf dedektörü
    80km SMF bağlantısı için geçerlidir
    Düşük güç tüketimi, <3.5W
    Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü
    XFP MSA Rev 4.5 Uyumlu
    Çalışma vaka sıcaklığı:
    Ticari: 0 ila 70 ° C
    Endüstriyel: -40 ila 80 ° C

Uygulama :

  • 10.3125Gbps'de 10GBASE-ZR

    10G Ethernet
    Diğer optik bağlantılar

CWDM Serisi:

CWDM SFP
CWDM SFP 1G / 2G (1270nm-1610nm) 40/80 / 120 km CWDM SFP 0 ~ 70
CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40 KM ve 80 KM CWDM SFP 0 ~ 70
CWDM XFP (10G)
CWDM XFP LR (1270-1330nm) 10km CWDM XFP 0 ~ 70
CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40KM CWDM XFP 0 ~ 70
CWDM XFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM XFP 0 ~ 70
CWDM SFP + (10G)
CWDM SFP 10G LR (1270-1330nm) 10km CWDM SFP + 0 ~ 70
CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40KM CWDM SFP + 0 ~ 70
CWDM SFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM SFP + 0 ~ 70
CWDM XENPAK (10G)
CWDM XENPAK ER 1470nm ~ 1610nm 40KM CWDM XENPAK 0 ~ 70
CWDM XENPAK ZR 1470nm ~ 1610nm 80km CWDM XENPAK 0 ~ 70
CWDM X2 (10G)
CWDM X2 -ERC 1470nm ~ 1610nm 40KM CWDM X2 0 ~ 70
CWDM X2-ZRC 1470nm ~ 1610nm 80km CWDM X2 0 ~ 70

Şirket Bilgisi :

Servisimiz :

OEM ve ODM

OEM / ODM sipariş kullanılabilir.

Garanti
Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni olduğuna ve kesinlikle eski ve yenilenmiş malzemeleri kesinlikle kullanmadığına söz veriyoruz. Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir. Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

İlgili ürünler:

Sevkıyat:

  • Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece. 1-5 gün sürer.

SSS :

1. Q: ikinci el ürünleri satmak?
A: Hayır. Tüm ürünlerimiz yepyeni, biz asla ikinci el bileşenleri kullanmayın.

2. Q: Ne ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul edilebilir.

3. Q: nakliye yolları sunabilir nelerdir?
A: Bizim her zamanki nakliye yolları DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS vb. 3-7gün alacak.

4. Q: ürünlerinizi garanti ile geliyor?
A: Evet, biz sevkiyat tarihinden itibaren tüm ürünlerimiz için 3 yıl garanti.

5. Q: Ne cihazlar sizin ürünleri ile uyumlu olabilir?
A: ürünlerimiz Cisco ile uyumlu, Huawei, Ciena, H3C, HP, Aşırı, Döküm, Brokar, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, vb.

6. Q: Nasıl sipariş vermek?
A: 1> Sipariş ayrıntıları doğruladı, lütfen bize ihtiyacınız olan modeli ve miktarı söyle.
2> Proforma Fatura onaylandı, sipariş ödemenizi aldıktan sonra düzenlenecektir.
3> Onaylayın ve malları gönderin, ardından takip numarası derhal size gönderilecektir.
4> Güvenli bir şekilde alana kadar mallarınızı takip etmeye yardımcı olacağız.

İletişim bilgileri
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Allison Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)