Ana sayfa Ürünlerxfp alıcı

CWDM XFP Optik Alıcı-Verici CWDM Modülü 10G 80km 1490nm DOM LC 3 Yıl Garanti

CWDM XFP Optik Alıcı-Verici CWDM Modülü 10G 80km 1490nm DOM LC 3 Yıl Garanti

CWDM XFP Optical Transceiver CWDM Module 10G 80km 1490nm DOM LC 3 Years Warranty

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: HILINK
Sertifika: CE FCC ROHS
Model numarası: HL-CW XFP + 80 KM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 3 ~ 7working gün
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Marka adı: Can be Customized mesafe: 80 km
Dalga boyu: 1490nm Garanti: 3 Yıl
Koşul: Yeni Bağlayıcı türü: LC
Veri Transfer Hızı: 40 " Fiber türü: Çift yönlü

10G CWDM XFP optik alıcı-verici CWDM modülü 80km 1490nm DOM LC

Özellikler

  • 9.95 - 11.3 Gb / s bit hızlarını destekler
    Çift yönlü LC konektörü
    Çalışırken takılabilir XFP kaplama alanı
    Soğutmalı 1470nm ~ 1610nm EML verici, APD fotoğraf dedektörü
    80km SMF bağlantısı için geçerlidir
    Düşük güç tüketimi, <3.5W
    Dijital Teşhis Monitör Arabirimi
    XFP MSA Rev 4.5 Uyumlu
    Çalışma kasası sıcaklığı:
    Ticari: 0 - 70 ° C
    Endüstriyel: -40 ila 80 ° C

CWDM Serisi:

CWDM SFP
CWDM SFP 1G / 2G (1270nm-1610nm) 40/80 / 120 km CWDM SFP 0 ~ 70
CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40km ve 80km CWDM SFP 0 ~ 70
CWDM XFP (10G)
CWDM XFP LR (1270-1330nm) 10km CWDM XFP 0 ~ 70
CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40KM CWDM XFP 0 ~ 70
CWDM XFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM XFP 0 ~ 70
CWDM SFP + (10G)
CWDM SFP 10G LR (1270-1330nm) 10km CWDM SFP + 0 ~ 70
CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40KM CWDM SFP + 0 ~ 70
CWDM SFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM SFP + 0 ~ 70
CWDM XENPAK (10G)
CWDM XENPAK ER 1470nm ~ 1610nm 40KM CWDM XENPAK 0 ~ 70
CWDM XENPAK ZR 1470nm ~ 1610nm 80km CWDM XENPAK 0 ~ 70
CWDM X2 (10G)
CWDM X2 -ERC 1470nm ~ 1610nm 40KM CWDM X2 0 ~ 70
CWDM X2-ZRC 1470nm ~ 1610nm 80km CWDM X2 0 ~ 70

Uygulama :

  • 10.3125 Gb / s hızında 10GBASE-ZR

    10G Ethernet
    Diğer optik bağlantılar

Ürünleri göster:

Şirket Bilgisi :

İlgili ürünlerimiz:

Gönderi:

  • Uluslararası Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve benzeri. 1-5 gün sürer.

SSS :

1. Q: İkinci el ürünler satıyor musunuz?
A: Hayır. Tüm ürünlerimiz yepyeni, biz asla ikinci el bileşenleri kullanmayız.

2. Q: Hangi ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul edilebilir.

3. Q: sunabilir nakliye yolları nelerdir?
A: Bizim her zamanki nakliye yolları DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS vb. 3-7gün alacaktır.

4. Q: ürünleriniz garanti ile geliyor mu?
Bir: evet, biz 3 yıl garanti tüm ürünlerimiz için sevkiyat tarihinden itibaren.

5. S: Ürünleriniz hangi cihazlarla uyumlu olabilir?
A: Ürünlerimiz Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Dökümhane, Brokar, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel vb. İle uyumludur.

6. S: Nasıl sipariş verilir?
A: 1> Sipariş detayları onaylandı, lütfen ihtiyacınız olan modeli ve miktarı bize bildirin.
2> Proforma Fatura onaylandı, siparişiniz ödemenizi aldıktan sonra düzenlenecektir.
3> Malları onaylayın ve gönderin, ardından takip numarası derhal size gönderilecektir.
4> Siz güvenle onları almak kadar mallarınızı izlemenize yardımcı olacaktır.

İletişim bilgileri
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Allison Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)