Ana sayfa Ürünlerxfp alıcı

XFP + CWDM Mux Demux Modülü 1330nm 40 km Optik Anahtarı Uyumlu Yeni Durum

XFP + CWDM Mux Demux Modülü 1330nm 40 km Optik Anahtarı Uyumlu Yeni Durum

    • XFP+ CWDM Mux Demux Module 1330nm 40km Optical Switch Compatible New Condition
    • XFP+ CWDM Mux Demux Module 1330nm 40km Optical Switch Compatible New Condition
  • XFP+ CWDM Mux Demux Module 1330nm 40km Optical Switch Compatible New Condition

    Ürün ayrıntıları:

    Marka adı: HILINK
    Sertifika: CE FCC ROHS
    Model numarası: HL-CW XFP + 40 KM

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: Negotiable
    Teslim süresi: 3 ~ 7working gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Marka adı: Can be Customized mesafe: 40 km
    Modülü: CWDM XFP + 40KM Fiber türü: Çift Fiber
    Garanti: 3 Yıl Koşul: Yeni
    Veri Transfer Hızı: 40 " Dalga boyu: 1330nm
    bağlayıcı: LC

    CWDM XFP + modülü 1330nm 40km optik anahtar uyumlu modül

    Özellikler

    • 1,25G 2,5 Gbps ila 10 Gbps CWDM optik alıcı
    • Veri hızı seçilebilir ≤4.25Gbps veya 9.95Gbps - 10.3Gbps bit oranları
    • ITU-T standartlarına göre seçilebilir dalga boyu
    • 40 km'ye kadar bağlantı uzunluğu
    • 40km için APD
    • CWDM Izgara dalga boyu
    • Düşük Güç Tüketimi 1.5W Maksimum
    • -5ºC ila 70ºC Çalışma Sıcaklığı
    • Tek 3.3V güç kaynağı
    • Teşhis Performansı İzleme
    • RoHS uyumlu ve kurşunsuz
    • CWDM PON ağı
    • 10GBASE-ZR / ZW'a kadar CWDM (FEC ile / olmadan)

    CWDM Serisi:

    CWDM SFP
    CWDM SFP 1G / 2G (1270nm-1610nm) 40/80 / 120 km CWDM SFP 0 ~ 70
    CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40km ve 80km CWDM SFP 0 ~ 70
    CWDM XFP (10G)
    CWDM XFP LR (1270-1330nm) 10km CWDM XFP 0 ~ 70
    CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40KM CWDM XFP 0 ~ 70
    CWDM XFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM XFP 0 ~ 70
    CWDM SFP + (10G)
    CWDM SFP 10G LR (1270-1330nm) 10km CWDM SFP + 0 ~ 70
    CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40KM CWDM SFP + 0 ~ 70
    CWDM SFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM SFP + 0 ~ 70
    CWDM XENPAK (10G)
    CWDM XENPAK ER 1470nm ~ 1610nm 40KM CWDM XENPAK 0 ~ 70
    CWDM XENPAK ZR 1470nm ~ 1610nm 80km CWDM XENPAK 0 ~ 70
    CWDM X2 (10G)
    CWDM X2 -ERC 1470nm ~ 1610nm 40KM CWDM X2 0 ~ 70
    CWDM X2-ZRC 1470nm ~ 1610nm 80km CWDM X2 0 ~ 70

    Uygulama :

    • ATM SDH / SONET
    • CWDM PON ağı

    Ürün resmi:

    Şirket Bilgisi :

    Servisimiz :

    Oem ve odm

    OEM / ODM sipariş mevcuttur.

    Garanti
    Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin, yeni bileşen ve parçalarla yepyeni ve kesinlikle eski ve yenilenmiş malzemeler kullanmayacağına söz veriyoruz. Tüm optik alıcı-vericiler, fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir. Tüm optik alıcı-vericiler için gönderim tarihinden itibaren 3 yıl garanti veriyoruz.

    İlgili ürünlerimiz:

    Gönderi:

    • Uluslararası Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve benzeri. 1-5 gün sürer.

    SSS :

    1. Q: İkinci el ürünler satıyor musunuz?
    A: Hayır. Tüm ürünlerimiz yepyeni, biz asla ikinci el bileşenleri kullanmayız.

    2. Q: Hangi ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?
    A: T / T, Paypal, Western Union kabul edilebilir.

    3. Q: sunabilir nakliye yolları nelerdir?
    A: Bizim her zamanki nakliye yolları DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS vb. 3-7 gün sürer.

    4. Q: ürünleriniz garanti ile geliyor mu?
    Bir: evet, biz 3 yıl garanti tüm ürünlerimiz için sevkiyat tarihinden itibaren.

    5. S: Ürünleriniz hangi cihazlarla uyumlu olabilir?
    A: Ürünlerimiz Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Dökümhane, Brokar, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel vb. İle uyumludur.

    6. S: Nasıl sipariş verilir?
    A: 1> Sipariş detayları onaylandı, lütfen ihtiyacınız olan modeli ve miktarı bize bildirin.
    2> Proforma Fatura onaylandı, siparişiniz ödemenizi aldıktan sonra düzenlenecektir.
    3> Malları onaylayın ve gönderin, ardından takip numarası derhal size gönderilecektir.
    4> Siz güvenle onları almak kadar mallarınızı izlemenize yardımcı olacaktır.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Allison Liu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)