Ana sayfa ÜrünlerPLC optik bölücü

1 m Fiber Uzunluk FTTH Fiber Optik Bölücü 1x2 1x32 SC FC LC ST PC Konektörü

1 m Fiber Uzunluk FTTH Fiber Optik Bölücü 1x2 1x32 SC FC LC ST PC Konektörü

    • 1m Fibre Length FTTH Fiber Optical Splitter 1x2 1x32 SC FC LC ST PC Connector
    • 1m Fibre Length FTTH Fiber Optical Splitter 1x2 1x32 SC FC LC ST PC Connector
    • 1m Fibre Length FTTH Fiber Optical Splitter 1x2 1x32 SC FC LC ST PC Connector
  • 1m Fibre Length FTTH Fiber Optical Splitter 1x2 1x32 SC FC LC ST PC Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,RoHS,FCC
    Model numarası: HL-PLC-1 * 32

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: kutu ve karton veya özelleştirilmiş paket
    Teslim süresi: 2-6 Çalışma Günleri
    Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 5000pcs/hafta
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: 1 * 32 PLC Bölücü bağlayıcı: SC FC LC ST PC
    Çalışma dalgaboyu: 1270nm ~ 1610nm Paket: ABS Kutusu
    Fiber uzunluğu: 1m Çalışma sıcaklığı: -40 ° C - 85 ° C

    FTTH Fiber Optik ayırıcı 1x2 plc optik Bölücü Fiber 1x2 Bölücü PLC 1x4 1x8 1x16 1x32

    Genel

    Hilink Fiber Optik Bölücü, koaksiyel kablo iletim sistemi ile aynı, entegre dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazının bir kuvars substratına dayanmaktadır, Optik ağ sisteminin ayrıca fiber optik ayırıcı gerektiren dal dağıtımına bağlı bir optik sinyal olması gerekir , Fiber optik bağlantıdaki en önemli pasif cihazlardan biridir, birçok giriş terminali ve birçok çıkış terminaline sahip optik fiber tandem cihazıdır, özellikle pasif bir optik ağ (EPON, GPON, BPON, FTTX, FTTH vb.) MDF ve terminal ekipmanını bağlayın ve optik sinyalin dallanmasını sağlayın.

    özellik

    • Düşük Ekleme kaybı
    • Düşük PDL
    • Düşük fazla kayıp
    • Kompakt tasarım
    • İyi kanallar arası tekdüzelik
    • Geniş Çalışma Dalgaboyu: 1260-1650nm
    • Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık
    • Standart tip, kompakt boyut


    Uygulama

    • FTTx için yaygın olarak kullanılır
    • PON Ağları
    • CATV Linkleri
    • LAN, WAN ve MAN
    • Pasif Optik Ağ
    • Optik Sinyal Dağıtımı

    Şartname

    1 x N
    Parametre birim Şartname
    1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
    Çalışma Dalgaboyu NM 1260-1650
    Ekleme Kaybı Standart dB 3.6 7 10.2 13.3 16.5 20.0
    MAX (P / S) 3.8 / 4.0 7.2 / 7.4

    10.5 /

    10.7

    13.5 / 13.9 16.5 / 17.2 20.0 / 21.5
    PDL dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
    Kayıp Düzgünlüğü dB ≤0.6 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.4 ≤1.6 ≤1.9
    Geri Dönüş Kaybı @ 1550nm dB ≥55 ≥55 ≥55 ≥55 ≥55 ≥55
    Dalgaboyu Bağımlı Kaybı dB ≤0.5 ≤0.5 ≤0.5 ≤0.5 ≤0.5 ≤0.5
    Fiber Uzunluğu m 1.2 (± 0.1) veya müşteri tarafından belirtildi
    Elyaf Türü Corning SMF-28e veya müşteri tarafından belirtilen
    Sıcaklık Kararlılığı (-40 ila + 85 ℃) dB ≤0.5
    Çalışma Sıcaklığı -40 ila +85
    Maksimum Optik giriş gücü MW 300

    2xN

    Parametreler 2 × 2 2 x 4 2 x 8 2 x 16 2 x 32
    Çalışma Dalgaboyu (nm) ~ 1650 1260
    Elyaf Türü SMF-28e veya müşteri tarafından belirtilen
    Ekleme Kaybı (dB) (S / P Sınıfı) 4.2 7.6 11.0 14.5 17.5
    Kayıp Düzgünlüğü (dB) 0.8 1.5 1.5 2.0 2.5
    Geri Dönüş Kaybı (dB) (S / P Sınıfı) 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55
    Polarizasyona Bağlı Kayıp (dB) 0.2 0.2 0.3 0.4 0.4
    Yönlülük (dB) 55 55 55 55 55
    Dalgaboyu Bağımlı Kaybı (dB) 0.3 0.5 0.5 0.5 0.5
    Sıcaklık Kararlılığı (-40 ~ 85 ° C) (dB) 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5
    Çalışma Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    Modül Boyutu (mm) (U × G × Y) 100 x 80 x 10 100 x 80 x 10 120 x 80 x 18 140 x 115 x 18 140 x 115 x 18


    Notlar: 1. Konektörler olmadan belirtilmiştir. 2. Konektör başına ek 0,2dB kayıp ekleyin

    ilgili ürünler






    SSS

    S: İkinci el ürünler satıyor musunuz?
    C : Hayır. Tüm ürünlerimiz yepyeni , asla ikinci el bileşenler kullanmıyoruz.

    S: Hangi ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?
    A : T / T, Paypal, Western Union kabul edilebilir.

    Q: nakliye yolları sunabilir nelerdir?
    A : Bizim her zamanki nakliye yolları DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS vb . 3-7gün alacak.

    S: Ürünleriniz garanti ile geliyor mu?
    A : Evet, biz sevkiyat tarihinden itibaren tüm ürünlerimiz için 3 yıl garanti .


    S: Sipariş nasıl verilir?
    A : 1> Sipariş ayrıntıları doğruladı , p lease bize ihtiyacınız olan modeli ve miktarı söyle.
    2> Proforma Fatura onaylandı , sipariş ödemenizi aldıktan sonra düzenlenecektir.
    3> Onaylayın ve malları gönderin, ardından takip numarası derhal size gönderilecektir.
    4> Güvenli bir şekilde alana kadar mallarınızı takip etmeye yardımcı olacağız.

    Garanti
    >& Yepyeni.
    ›Ve OEM / ODM mevcuttur.
    ›& 100% kalite testi ve yaşlanma testi ile.
    ›Ve 3 yıl garanti (sevkiyat tarihinden itibaren).

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: steve

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)