• 100G QSFP28 CLR4 Hilink Fiber Alıcı-Verici Modülü CWDM4 1310nm 10km Uyumluluk
  • 100G QSFP28 CLR4 Hilink Fiber Alıcı-Verici Modülü CWDM4 1310nm 10km Uyumluluk
100G QSFP28 CLR4 Hilink Fiber Alıcı-Verici Modülü CWDM4 1310nm 10km Uyumluluk

100G QSFP28 CLR4 Hilink Fiber Alıcı-Verici Modülü CWDM4 1310nm 10km Uyumluluk

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HILINK
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: HL- QSFP28-CWDM4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Statik çanta, plastik Düz, perakende kutusu, tarafından gerektirir
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 1000pcs/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

veri hızı: 100 gr Dalga boyu: 1310
mesafe: 10km Logo: Özelleştirilebilir
Garanti: 3 Yıl
Vurgulamak:

fiber alıcı-verici modülü

,

fiber optik alıcı-verici

Ürün Açıklaması

100G QSFP28 CLR4 Hilink Fiber Alıcı-Verici Modülü CWDM4 1310nm 10km Uyumluluk

100G QSFP28 CLR4 Hilink 100G CWDM4 1310nm 10km Uyumluluk Modülü

100G CLR4, 10 km optik iletişim uygulamaları için tasarlanmış bir alıcı-verici modülüdür. Tasarım, IEEE 802.3-2012 Madde 88 standardı IEEE 802.3bm CAUI-4 yongasının modül elektrik standardı ITU-T G.959.1-2012-02 standardının 100GbASE-LR4 ile uyumludur. Modül, 25.78 Gbps'lik 4 giriş kanalını (ch) 27.95Gbps elektrik verilerine 4 şeritli optik sinyale dönüştürür ve bunları 100Gb / s optik iletim için tek bir kanala çoğaltır. Tersine, alıcı tarafında, modül 100 Gb / sn'lik bir girişi optik olarak 4 şeritli sinyallere çoğaltır ve bunları 4 şeritli çıkış elektrik verilerine dönüştürür.

4 şeridin merkezi dalga boyları 1270 nm, 1290 nm, 1310 nm ve 1330 nm'dir. Optik arabirim için çift yönlü bir LC konektörü ve elektrik arabirimi için 38 pimli bir konektör içerir. Uzun mesafeli sistemdeki optik dağılımı en aza indirmek için, bu modüle tek modlu fiber (SMF) uygulanmalıdır.

Ürün, QSFP28 Çok Kaynaklı Anlaşma'ya (MSA) göre form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital tanılama arabirimi ile tasarlanmıştır. Sıcaklık, nem ve EMI paraziti gibi en zorlu harici çalışma koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.
Modül tek bir + 3.3V güç kaynağından çalışır ve modüllerde Modül Mevcut, Sıfırla, Kesinti ve Düşük Güç Modu gibi LVCMOS / LVTTL global kontrol sinyalleri bulunur. Daha karmaşık kontrol sinyalleri göndermek ve almak ve dijital teşhis bilgileri elde etmek için 2 kablolu bir seri arayüz mevcuttur. Ayrı kanallar adreslenebilir ve kullanılmayan kanallar maksimum tasarım esnekliği için kapatılabilir.
100G CLR4, QSFP28 Çok Kaynaklı Anlaşma'ya (MSA) göre form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital tanılama arabirimi ile tasarlanmıştır. Sıcaklık, nem ve EMI paraziti gibi en zorlu harici çalışma koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Modül, iki telli seri arayüz üzerinden erişilebilen çok yüksek işlevsellik ve özellik entegrasyonu sunar.


Özellikleri

4 şeritli MUX / DEMUX tasarımı
SMF üzerinden 10 km'ye kadar erişim için entegre CWDM TOSA / ROSA
103.125Gbps hat hızı için 100GBASE-CWDM4 ve 111.81Gbps hat hızı için OTU4 desteği
100Gbps'den büyük toplam bant genişliği
Dubleks LC konektörleri
IEEE 802.3-2012 Madde 88 standardı ile uyumlu IEEE 802.3bm CAUI-4 çip modüle elektrik standardı ITU-T G.959.1-2012-02 standardı
Tek + 3.3V güç kaynağı çalışıyor
Dahili dijital teşhis fonksiyonları
Sıcaklık aralığı 0 ° C ila 70 ° C
RoHS Uyumlu Parça
Uygulamalar
Yerel Alan Ağı (LAN)
Geniş Alan Ağı (WAN)
Ethernet anahtarları ve yönlendirici uygulamaları

Telsiz Bloğu Şeması

Mekanik Boyutlar

Sipariş Bilgileri
Parça Numarası Açıklama
HL-CWDM4-CLR4 QSFP28 CWDM4 tam gerçek zamanlı dijital teşhis izleme ve çekme sekmesi ile 10 km optik alıcı-verici

Önerilen Güç Kaynağı Filtresi
Ana kart, aşağıda gösterilen güç kaynağı filtresini kullanmalıdır.
Ana Bilgisayar Kartı Güç Kaynağı Filtreleme

Şirket Bilgisi:



Nakliye:
Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece. 3-7 gün sürer.

Hizmetlerimiz:

Garanti
Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni olduğuna ve kesinlikle eski ve yenilenmiş malzemeleri kesinlikle kullanmadığına söz veriyoruz. Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir. Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

OEM / ODM sipariş kullanılabilir
Gereksinimlerinize göre ürün tedarik edebilir ve şirketiniz için ürün etiketi tasarlayabiliriz.





İlgili ürünler:




Ne tedarik ediyoruz
Çok çeşitli yüksek kaliteli optik alıcı-vericiler ve pasif CWDM / DWDM Mux / Demux modülleri tedarik ediyoruz. Optik modüller Cisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Dökümhane, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-lucent, vb.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 100G QSFP28 CLR4 Hilink Fiber Alıcı-Verici Modülü CWDM4 1310nm 10km Uyumluluk bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.