• ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti
  • ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti
  • ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti
  • ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti
  • ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti
  • ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti
ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti

ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: HL-FWDM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiations
Ambalaj bilgileri: kutu ve karton veya özelleştirilmiş paket
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 10000PCS/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: FWDM Dalga boyu: 1310nm, 1490nm, 1550
bağlayıcı: LC / SC / FC / ST Garanti: 2 Yıl
Geri dönüş kaybı (dB): > 50 Özelliği: Yüksek Kanal İzolasyonu
Vurgulamak:

fiber optik wdm

,

optik wdm

Ürün Açıklaması

ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti

ABS Kutusu Fiber Optik 1x2 kanal SC / FC APC / UPC FWDM WDM Modülü

Özellikleri

Geniş Dalga Boyu Aralığı

Düşük Ekleme Kaybı

WDM sistemi

Yüksek Kanal İzolasyonu

Yüksek kararlılık ve güvenilirlik

Uygulamalar

Sistem İzleme

WDM sistemi

Vericiler ve Fiber

Fiber optik amplifikatör

Fiberoptik veriler

FWDM Parametresi

Parametre FWDM 4/35 FWDM 5/35 FWDM 35/5
Geçiş Bandı Dalga Boyu Aralığı (nm) ~ 1500 1480 ~ 1560 1540 1260 ~ 1360 ve 1480 ~ 1500
Yansıma Bandı1 Dalgaboyu Aralığı (nm) 1260 ~ 1360 1260 ~ 1360 ~ 1560 1540
Yansıma Bandı1 Dalgaboyu Aralığı (nm) ~ 1560 1540 ~ 1500 1480
Ekleme Kaybı (dB) Kanalı Yansıt ≤0.6
Geçiş Kanalı ≤0.8
Geçiş Bandı Rippler (dB) <0,3
İzolasyon (dB) Kanalı Yansıt > 15
Geçiş Kanalı > 30
Ekleme Kaybı Sıcaklık Hassasiyeti (dB / ° C) <0.005
Polarizasyona Bağlı Kayıp (dB) <0.1
Polarizasyon Modu Dağılımı (ps) <0.1
Yönlülük (dB) > 50
Geri Dönüş Kaybı (dB) > 50
Maksimum Güç Kullanımı (mW) 500
Çalışma Sıcaklığı (° C) -20 ~ + 70
Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ + 85
Paket Ölçüsü (mm)

1. Φ5.5 x L34 (900um Gevşek tüp veya çıplak elyaf için))

2. L90xW20xH9.5 (2.0 veya 3.0mm Kablo için)

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.