Ana sayfa Ürünleroptik alıcı modülü

Çok modlu Yama Kablosu Optik Alıcı-verici Modülü SC APC UPC Fiber Kablo 12 Renk OM4

Çok modlu Yama Kablosu Optik Alıcı-verici Modülü SC APC UPC Fiber Kablo 12 Renk OM4

Multimode Patch Cord Optical Transceiver Module SC APC UPC Fiber Cable 12 Colour OM4

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HiLink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: HL-Patch Kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: 1000pcs/ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
mesafe: Özelleştirilebilir Uygulama: Optik iletişim
Garanti: 3 Yıl Dış çap: 0,9 MM
Malzeme: LSZH veya PVC bağlayıcı: SC APC UPC
Koşul: Yeni Nakliye: seçilebilir

Özelleştirilmiş SC APC UPC Fiber Kablo 12 renk OM4 çok modlu yama kablosu 0.9mm

Başka gereksinimleriniz varsa veya özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın.

Uygulamalar:

1.Optik fiber haberleşme sistemleri mühendisliği.

2. Fiber optik veri iletişim ağı.

3.Fiber CATV mühendisliği.

4. diğer optik teknoloji testleri.

tanımlaması:
Tüm yama kabloları, müşteriye sadece kaliteli ürünün teslim edildiğinden emin olmak için sevkıyattan önce fabrikada hem ekleme kaybı hem de geri dönüş kaybı için sıkı testlere tabi tutulur.ANAT, LC, SC, FC, ST, E2000 üzerinde ultra fiziksel temas (UPC) cilası sunar LC konnektörü FC konnektörü, E2000 konnektörü ve SC konnektörü stillerinde açılı cila mevcuttur. Geri dönüş kaybının daha iyi kontrol edilmesini gerektiren uygulamalarda açılı cila kullanılmalıdır. ANAT, düşük takma kaybı değerlerini korumak için yüksük dönüşü konusunda sıkı toleranslara sahiptir.
Özellikleri:

IEC61754-7 Uyumlu; Telcordia GR-1435-CORE uyumlu

Push -Pull kilitleme tipi.

Yüksükler SM Standard, SM LowLoss; MM Standard, MM LowLoss için mevcuttur

Ceket şerit, Çıplak şerit, Yuvarlak mini Kablo için kablo mevcuttur.

Yüksek Geri Dönüş Kaybı; Düşük Ekleme Kaybı.

Tam hizalama için yüksek hassasiyetli kılavuz pimler.

Optik Performans Dağıtımı

Ekleme Kaybı, AA 62.5 / 125um Ekleme Kaybı, SM 9 / 125um PC

* Tipik performans çizelgeleri ve gerçek veriler partiden partiye değişebilir.

Boyut Diyagramları:

Gerçek Fotoğraf Gösterisi

İlgili ürünler

OEM ve ODM

OEM / ODM sipariş kullanılabilir.

Şirket Bilgisi

Garanti
Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni ve kesinlikle asla eski ve yenilenmiş malzemeleri kullanacağına söz veriyoruz. Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir. Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Allison Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)