• Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28
  • Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28
  • Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28
  • Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28
  • Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28
  • Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28
Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28

Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: HL-QS100G-LR

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Statik çanta, plastik Düz, perakende kutusu, tarafından gerektirir
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Batı Union.Paypal
Yetenek temini: 100 / PCS / AY
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

veri hızı: 100 GB / sn mesafe: 25 km'ye kadar
Dalga boyu: 1310 lif bağlayıcı: LC
Garanti: 3 Yıl Paket: QSFP28
Vurgulamak:

qsfp alıcı-verici modülü

,

qsfp optik modül

Ürün Açıklaması

Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28

2020 YENİ Veri Merkezi Ethernet. 100 Gb Gbic SFP 1310nm 25km Yükseltilmiş versiyon BASE-LR4 QSFP28 Optik modül

100 GBASE-LR4 QSFP28 25km

QSFP28 Alıcı-Verici modülü, 25km tek modlu fiber üzerinden 103Gigabit Ethernet bağlantıları için tasarlanmıştır. IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 ile uyumludur. Dijital teşhis fonksiyonları, QSFP + MSA tarafından belirtildiği gibi bir I2C arayüzü üzerinden kullanılabilir.

Özellikleri:
103Gbps desteği
Tekli 3.3V Güç Kaynağı ve Güç kaybı <3.5W
> SMF üzerinden 25 km'ye kadar
> Ticari kasa sıcaklık aralığı: 0 ℃ ila 70 ℃
Verici tarafında dört adet 25Gbps DML LAN-WDM kanalı
> Alıcı tarafında PIN ve TIA dizisi
4x25G elektrik arayüzü
> Dubleks LC prizler
> Entegre Dijital Diyagnostik İzleme özellikli I2C arayüzü
> RoHS 6 uyumlu

Uygulamalar:
100GBASE -SR4
Infiniband QDR / DDR / SDR
100G Datacom bağlantıları

1

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Veri Merkezi Ethernet QSFP + Alıcı-Verici 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.