Ana sayfa ÜrünlerPLC optik bölücü

FTTH SC UPC / APC PLC Optik Bölücü Tek Modlu Hızlı Fiber Optik Hızlı Bağlantı

FTTH SC UPC / APC PLC Optik Bölücü Tek Modlu Hızlı Fiber Optik Hızlı Bağlantı

    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
  • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: China
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE
    Model Number: HLFC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 100pcs
    Fiyat: negotiation
    Ambalaj bilgileri: Plastik kutu
    Ödeme koşulları: L/c, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 10000pcs / ay
    İletişim
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Hızlı bağlayıcı Renk: bule
    Uzunluğu: 5cm Modeli: Tek modlu
    Bağlayıcı türü: SC UPC Namr: PLC optik bölücü
    Vurgulamak:

    fiber optic splitter

    ,

    PLC splitter module

    FTTH SC UPC / APC tek modlu hızlı Fiber Optik Hızlı Bağlantı

    Uygulama
    FTTH fiber terminal ucunu açmak için kullanılır.
    Kutuda, kabine kutuya kablolama gibi.
    Fiber, kaza gibi kazaların arkasından.
    LAN, wan, veri ve video iletimi.
    Fiber son kullanıcı erişim ve bakımının oluşturulması.
    Mobil baz istasyonunun optik fiber erişimi.


    Ürün Açıklaması
    Elyafın yüksek oranının araştırma ve geliştirilmesinin kalitesini ve verimliliğini sağlamak için kurulmuştur.
    ürünlerde hızlı optik.
    Basınçlı kaynak parçaları, yeni benzersiz yapı tasarımını benimser, kurulum enjekte etmez, taşlama yapmaz, malzeme içermez.
    Gömülü optik fiber tipi yapı ile.
    Yüksek kalite ve yüksek başarı oranı ile hızlı ve diğer özelliklerle kurulmuştur.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Morven Zhu

    Tel: +8615919890894

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)