Ana sayfa Ürünleroptik alıcı modülü

Tekli Mod Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı Erkek Dişi 10dB LC / UPC Konnektör

Tekli Mod Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı Erkek Dişi 10dB LC / UPC Konnektör

    • Singlemode Fixed Fiber Optic Attenuator Male Female 10dB LC/UPC Connector
    • Singlemode Fixed Fiber Optic Attenuator Male Female 10dB LC/UPC Connector
    • Singlemode Fixed Fiber Optic Attenuator Male Female 10dB LC/UPC Connector
    • Singlemode Fixed Fiber Optic Attenuator Male Female 10dB LC/UPC Connector
  • Singlemode Fixed Fiber Optic Attenuator Male Female 10dB LC/UPC Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: China
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,Rohs
    Model numarası: HLAT

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 50pcs
    Fiyat: negotiation
    Packaging Details: Plastic bag
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram,paypal
    Supply Ability: 10000/pcs/month
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    lif bağlayıcı: LC UPC Bağlayıcı Cinsiyet: Erkek - Dişi Sabit
    Zayıflama: 10dB Aktarım modu: Tek modu
    Çalışma Dalgaboyu (nm): ~ 1620 1260 (SM) Dönüş kaybı: ≥45dB

    LC / UPC Tekli Mod Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı, Erkek-Dişi, 10dB

    Optik pasif cihazlar olarak, bu zayıflatıcılar esas olarak fiber optikte optik güç performansını ve optik cihaz kalibrasyon düzeltmesini ve fiber sinyal zayıflatmasını hata ayıklamak için kullanılır ve optik gücün orijinal iletim dalgasında herhangi bir değişiklik olmadan bağlantıda sabit ve istenen bir seviyede olmasını sağlar.

    Zayıflatıcı Uygulaması

    Optik zayıflatıcı, bir optik sinyalin güç seviyesini azaltmak için kullanılan pasif bir cihazdır. Genellikle alıcıda optik aşırı yüklenmeyi önlemek için tek modlu uzun mesafe uygulamalarında kullanılır. Optik zayıflatıcı, CWDM ve DWDM, CATV sistemleri, veri merkezi ağları, test ekipmanları ve diğer yüksek güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Morven Zhu

    Tel: +8615919890894

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)