Ana sayfa ÜrünlerFiber ortam dönüştürücü

Telekom Ekipmanları Simplex Fiber Medya Dönüştürücü Tek Modlu Fiber Rj45 SC 5V

Telekom Ekipmanları Simplex Fiber Medya Dönüştürücü Tek Modlu Fiber Rj45 SC 5V

    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
  • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Guangdong, Çin
    Marka adı: HiLink
    Sertifika: CE , ROHS,
    Model numarası: HL-MC-1000SFP

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik çanta, plastik PVC Paketi, perakende kutusu, teknik kutusu, veya özelleştirilmiş.
    Teslim süresi: 2-5 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, Paypal, AliExpress, Alipay, vb.
    Yetenek temini: 3000 / adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Tek fiber SC Medya Dönüştürücü Liman Stili: SFP Stili ve RJ45 bağlantı noktası
    Veri hızı: 10/100 / 1000BASE Elyaf Türü: SMF ve MMF
    Priz: SC Garanti: 3 yıl

    Telekom Ekipmanları Simplex Fiber Medya Dönüştürücü Tek Modlu Fiber - Rj45 SC 5V
     
     
    ÖZELLİKLER:
     
    Hilink series Gigabit Ethernet Fiber Switch has 1 port 10/100/1000M UTP ports and 1 fiber port 1000Mbps SFP socket(The end users can use different SFP module according to his requirements, for example: 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000Base-LX etc.). Hilink serisi Gigabit Ethernet Fiber Anahtarında 1 bağlantı noktası 10/100 / 1000M UTP bağlantı noktası ve 1 fiber bağlantı noktası 1000Mbps SFP soketi vardır (Son kullanıcılar gereksinimlerine göre farklı SFP modülü kullanabilir, örneğin: 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000Base- LX vb.). The product is possessed of stable performance, excellent quality and reasonable price because of adopting latest IC from USA and high quality of transceivers. Ürün, ABD'den en son IC'yi ve alıcı-vericilerin yüksek kalitesini benimsediği için istikrarlı performans, mükemmel kalite ve uygun fiyata sahiptir. It is applicable to use in small patterns of Optical Fiber Ethernet. Küçük Fiber Optik Ethernet modellerinde kullanılabilir.
     

    • Bir adet 10/100 / 1000Base-T RJ45 portu ve 1 SFP soketi, Optik / Elektrik Ethernet sinyallerini 10/100 / 1000M UTP portları ve 1000M fiber optik portlar arasında dönüştürebilir ve Ethernet sinyallerini port ve port arasında değiştirebilir.
    • Otomatik anlaşma işlevi, otomatik 10/100 / 1000M ve Tam Çift Yönlü / Yarım Çift Yönlü'ye UTP bağlantı noktalarını destekler.
    • Yayın fırtına koruması
    • Maksimum 1536 bayt çerçeveyi destekler
    • Küçük güç tüketimi (3W), düşük ısı, iyi stabilite

     
     

    Parametre Özellikler
    Giriş türü 10/100 / 1000Mbps Gigabit Ethernet
    Standart IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX / FX Hızlı Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX Gigabit thernet, IEEE802.1qVLAN, IEEE802.3p 1000Base-SX / LX Gigabit Ethernet, IEEE802.1qVLAN, IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d Yayılma ağaç
    dalga boyu 850 nm / 1310nm / 1550
    İletim mesafesi

    çok modlu Çift fiber: 220m (62.5 / 125um) / 550m (50 / 125um)
    tek modlu Çift fiber: 20/40/60/80 Km
    tekli mod Tekli fiber: 20/40/60/80 Km
    Kategori-5 çift bükümlü: 100m

    Liman

    Bir RJ45 bağlantı noktası:
    STP / UTP kategori-5 bükümlü çift ile bağlantı
    Bir optik bağlantı noktası:
    Çok modlu Çift fiber: SC (50, 62.5 / 125um)
    Tek modlu Çift fiber: SC / FC (9 / 125um)
    Tekli mod Tekli fiber: SC / FC (9 / 125um)

    Dönüşüm araçları Medya dönüştürme
    gecikme <10us
    BER <10-9
    MTBF 100.000 saat
    LED göstergesi PWR, 100M; FXL, 1000M, TX, RX;
    Güç kaynağı AC220 0.5A / DC-48 (yerleşik)
    Güç tüketimi 5W
    Çalışma sıcaklığı -10 ila 55 ° C'dir
    Çalışma Nemi ~% 90,% 5
    Depolama sıcaklığı -40 ~ 70 ° C
    Nemi koruma % 5 ~% 90 yoğuşmasız
    boyutlar 95mm * 70mm * 25mm (harici güç kaynağı)

     
     
    Bizim hizmet avantajı:
     
    1. siparişinizi onaylamak için daha fazla bilgi için satış başvurun.
    2. onay alındıktan sonra Kısa teslim süresi.

    3. Biz uluslararası Ekspres tarafından mal teslim.
    4. müşterilerin geribildirim ve diğer sorular için Hızlı tepki.
     
     
    Telekom Ekipmanları Simplex Fiber Medya Dönüştürücü Tek Modlu Fiber Rj45 SC 5V

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Morven Zhu

    Tel: +8615919890894

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler