• Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G
    • Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G
    • Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G
  • Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G

    Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-CW-SFP + 49x

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 parça
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Plastik kasa, Karton
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: 999PCS / ay
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    ad: 10G CWDM SFP + Mesafe:: 100km'ye kadar
    DOM: Evet oran: 10g
    dalga boyu: 1470nm-1570nm Garanti: 3 yıl
    Logo: Kişiselleştirilebilir
    Vurgulamak:

    sfp+ optical module

    ,

    10g sfp+ module

    Ürün Açıklaması

    Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G

    Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km SFP + Alıcı-Verici Modülü 5G Yüksek Hızlı 1490nm

     

    Size iyi cwdm dwdm çözümleri sağlayabiliriz

    Açıklama:

    10GBASE-CWDM 1470nm 1490nm 1510nm 1530nm 1550nm 1570nm 1590nm 1610nm SFP +
    Hilinktech 10GBASE SFP + modülleri, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablo dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çok çeşitli 10 Gigabit Ethernet bağlantı seçeneği sunar.
    10GBASE Ethernet ve OTU2 / OTU2e'yi destekler
    Bir anahtarın Ethernet SFP + bağlantı noktasına takılan çalışırken değiştirilebilir giriş / çıkış cihazı.Arayüz seçiminde esneklik sağlar. "Kullandıkça öde" modelini destekler.Dijital optik izleme özelliğini destekler

    Özellikleri

    ♦ SFF-8431, SFF-8432 ve IEE802.3ae ile uyumlu
    ♦ 10GBASE-ZR ve 2G / 4G / 8G / 10G Fiber Kanal uygulamaları.
    ♦ CWDM ızgara dalga boylarını kapsayan ITU-T standartlarına göre seçilebilir dalga boyu
    ♦ Soğutmalı EML vericisi ve APD alıcısı
    ♦ 100 km'ye kadar bağlantı uzunluğu
    ♦ Düşük Güç Tüketimi 1W Tipik (Maksimum: 2W)
    ♦ -20ºC ila 70ºC Çalışma Kutusu Sıcaklığı
    ♦ Tek 3,3V güç kaynağı
    ♦ Teşhis Performansı Modül sıcaklığının izlenmesi, besleme
    Voltajlar, lazer öngerilim akımı, optik güç iletir, optik güç alır

    ♦ RoHS uyumlu ve kurşunsuz

     

    Uygulamalar

    ♦ 10G Ethernet
    ♦ 10G Fiber Kanal (FEC'li / FEC'siz)

    ♦ CWDM PON ağları

    ♦ SONET OC-192 / SDH STM-64

     

    Özellikler:

    P/ N CWDM-SFP10G-xxxx-
    Veri hızı 10G / ps
    Wavelenth 1490 nm
    Mesafe 100km
    Verici DFB
    Alıcı APD
    Medya SMF
    DDM / DOM EVET
    Bağlayıcı LC
    Uygulama Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    Çalışma sıcaklığı -5 ℃~ +70
    Gerilim beslemesi 3.3V
    Sertifikasyon CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka

    Hilinksys / Neuter, OEM

     

     


     

    Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G 0Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G 1

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.