• 1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü
    • 1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü
    • 1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü
  • 1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü

    1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE, Rohs, FCC
    Model numarası: OADM

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 2 / adet
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: 20 Santimetre * 17 Santimetre * 3 Santimetre
    Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 100 / adet / hafta
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    Ürün adı: CWDM OADM Ekle / Bırak Kanal: 2,4,8,16,18 kanal özelleştirilmiş
    Bağlayıcı: SC FC LC APC UPC Bilgisayar Çalışma Dalgaboyu: 1270-1610nm özelleştirilmiş
    Garanti: 3 yıl
    Vurgulamak:

    1260nm optical mux demux

    ,

    oadm fiber optic mux

    Ürün Açıklaması

    1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü

    Özelleştirilebilir CWDM 1270-1610nm OADM Ekleme / Bırakma Çoklayıcı SMF 1x2CH LGX KUTUSU Adaptörlü LC / UPC

    CWDM Ekle / Bırak

     

    100GHz CWDM Mux/Demux Module over a single or duplex single mode fiber is quite common to extend your overall bandwidth. Tek veya çift yönlü tek modlu fiber üzerinden 100GHz CWDM Mux / Demux Modülü, genel bant genişliğinizi genişletmek için oldukça yaygındır. It offer high stability and reliability, and has small package size. Yüksek stabilite ve güvenilirlik sunar ve küçük paket boyutuna sahiptir. Its operating wavelength is from 1270nm to 1610nm(1261nm-1611nm) which totally offer 18 channels with 20nm channel spacing. Çalışma dalga boyu 1270nm ila 1610nm (1261nm-1611nm) olup, 20nm kanal aralığı ile toplam 18 kanal sunar.

    Özellikleri

    Düşük Ekleme Kaybı

    Yüksek İzolasyon

    Düşük PDL

    Kompakt tasarım

    İyi kanallar arası tekdüzelik

    Geniş Çalışma Dalgaboyu

    1260nm'den 1620nm'ye

    Geniş Çalışma Sıcaklığı

    -40 ° C ila 85 ° C

    Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık

     

    Uygulamalar

    CWDM Sistemi

    PON Ağları

    CATV Linkleri

    Telekomünikasyon

     

    Açıklama

    2 ~ 18 Kanallar mevcuttur.

    Dalga boyu: 1270nm-1610nm
    Com bağlantı noktası: tek yönlü veya çift yönlü.
    Fiber konektör: LC / SC veya diğer.
    Paket: ABS plastik kutu, LGX metal kaset kutusu, 19 inç raf montaj.
    CWDM Çözümleri ve CWDM SFP.

    Min.Order Miktarı: 1 adet de örnek ihtiyacını karşılamak için tamam.

    OEM / ODM kabul edilebilir, bu yüzden bize ihtiyaçlarınızı söyleyin.

     

    1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü 0

     

    Sipariş Bilgileri

    Yapılandırma Kanal Sayısı 1. Kanal Elyaf Türü Fiber Uzunluğu Giriş / Çıkış Konnektörü

    M = Mux D = Demux

    O = OADM

    04 = 4 Kanal

     

    08 = 8 Kanal

    16 = 16 Kanal

    18 = 18 Kanal
    N = N Kanalı

    ......

    27 = 1270nm
    47 = 1470nm
    49 = 1490nm

    ......
    61 = 1610nm
    SS = Özel

    1 = Çıplak lif
    2 = 900um
    Gevşek tüp
    3 = 2mm Kablo
    4 = 3mm Kablo
    1 = 1 m
    2 = 2m
    S = Belirli
    0 = Hiç
    1 = YP / APC
    2 = FC / PC
    3 = SC / APC
    4 = SC / PC
    5 = LC

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum 1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.