• Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü
    • Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü
  • Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü

    Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL- QSFP28-ER4

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 parça
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik çanta, plastik Düz, perakende kutusu, tarafından gerektirir
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 1000pcs / ay
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    Veri hızı: 100 gram dalga boyu: 1295 ~ 1304NM
    Optik Konektör: LC konektörü Garanti: 3 yıl
    Logo: Özelleştirilmiş olabilir Mesafe: 40 km'ye ulaş
    Vurgulamak:

    1304nm fiber optic module

    ,

    100g sfp transceiver module

    Ürün Açıklaması

    Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü

    Hilink 100G QSFP28 ER4 1295 ~ 1304NM 40km Birçok marka ile uyumlu

     

     

    This product is a 100Gb/s transceiver module designed for optical communication applications compliant to Ethernet 100GBASE-ER4 Lite standard. Bu ürün, Ethernet 100GBASE-ER4 Lite standardına uygun optik iletişim uygulamaları için tasarlanmış 100 Gb / sn alıcı-verici modülüdür. The module converts 4 input channels of 25Gb/s electrical data to 4 channels of LAN WDM optical signals and then multiplexes them into a single channel for 100Gb/s optical transmission. Modül, 25 Gb / sn elektrik verilerinin 4 giriş kanalını 4 kanal LAN WDM optik sinyaline dönüştürür ve daha sonra 100 Gb / s optik iletim için bunları tek bir kanala çoğaltır. Reversely on the receiver side, the module demultiplexes a 100Gb/s optical input into 4 channels of LAN WDM optical signals and then converts them to 4 output channels of electrical data. Tersine alıcı tarafında, modül 100 Gb / s optik girişi 4 kanal LAN WDM optik sinyaline demultiplexler ve daha sonra bunları 4 elektrik verisi çıkış kanalına dönüştürür.
    The central wavelengths of the 4 LAN WDM channels are 1295.56, 1300.05, 1304.58 and 1309.14 nm as members of the LAN WDM wavelength grid defined in IEEE 802.3ba. 4 LAN WDM kanalının merkezi dalga boyları, IEEE 802.3ba'da tanımlanan LAN WDM dalga boyu ızgarasının üyeleri olarak 1295.56, 1300.05, 1304.58 ve 1309.14 nm'dir. The high performance cooled LAN WDM EA-DFB transmitters and high sensitivity APD receivers provide superior performance for 100Gigabit Ethernet applications up to 30km links without FEC and 40km links with FEC. Yüksek performanslı soğutmalı LAN WDM EA-DFB vericileri ve yüksek hassasiyetli APD alıcıları, FEC'siz 30km bağlantılara ve FEC ile 40km bağlantılara kadar 100Gigabit Ethernet uygulamaları için üstün performans sağlar.
    The product is designed with form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface according to the QSFP+ Multi-Source Agreement (MSA). Ürün, QSFP + Çok Kaynaklı Anlaşma'ya (MSA) göre form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital tanılama arabirimi ile tasarlanmıştır. It has been designed to meet the harshest external operating conditions including temperature, humidity and EMI interference. Sıcaklık, nem ve EMI paraziti gibi en zorlu harici çalışma koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

     

     

    Özellikleri

    Çalışırken takılabilir QSFP28 MSA form faktörü
    Ethernet 100GBASE-ER4 Lite ile uyumlu
    103.1Gb / s toplam bit hızını destekler
    FEC'siz G.652 SMF için 30km'ye kadar erişim
    FEC'li G.652 SMF için 40km'ye kadar erişim
    Tek + 3.3V güç kaynağı
    Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ~ 70oC
    Verici: soğutmalı 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
    Alıcı: 4x25Gb / s APD ROSA
    4x25G elektrik arayüzü (OIF CEI-28G-VSR)
    Maksimum güç tüketimi 4.5W
    Dubleks LC yuvası
    RoHS-6 uyumlu
     
    Uygulamalar
    100GBASE-ER4 Ethernet Bağlantıları
    Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları
    İstemci tarafı 100G Telekom bağlantıları

     

     

     

     

     

     

     

    Mekanik Boyutlar

     

    Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü 0

     

     

     

     

     

    Şirket Bilgisi:
     
    Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü 1

     

     

     

    Hizmetlerimiz:

     

     

    OEM / ODM sipariş kullanılabilir
    Gereksinimlerinize göre ürün tedarik edebiliriz ve şirketiniz için ürün etiketi tasarlayabiliriz.

     

    Garanti
    We promise all the advertised optical transceivers are brand new with new components and parts and absolutely never use old and refurbished materials. Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni olduğuna ve kesinlikle asla eski ve yenilenmiş malzemeleri kullanacağına söz veriyoruz. We provide 3 years warranty for all the optical transceivers from the date of shipment. Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz. All the optical transceivers have been through functional test and aging test. Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.

     

     
     

     
    İlgili ürünler:
    Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü 2
     
     
     
     
     
     

    Ne tedarik ediyoruz
     
    We supply wide range of high quality optical transceivers and passive CWDM/DWDM Mux/Demux modules. Çok çeşitli yüksek kaliteli optik alıcı-vericiler ve pasif CWDM / DWDM Mux / Demux modülleri tedarik ediyoruz. The optical modules are compatible with Cisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Foundry, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena , Alcatel-lucent, etc Optik modüller Cisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Dökümhane, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-lucent, vb.
     
     
     
    Nakliye:
    International Express: DHL, FedEx,EMS,TNT, UPS and so on. Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece. It takes 3-7 days. 3-7 gün sürer.
     
     
     

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.