Ana sayfa ÜrünlerSFP + alıcı-verici modülü

LR CWDM Dubleks LC Konnektör 1270nm SFP + Alıcı-Verici Modülü

LR CWDM Dubleks LC Konnektör 1270nm SFP + Alıcı-Verici Modülü

    • LR CWDM Duplex LC Connector 1270nm SFP+ Transceiver Module
    • LR CWDM Duplex LC Connector 1270nm SFP+ Transceiver Module
    • LR CWDM Duplex LC Connector 1270nm SFP+ Transceiver Module
  • LR CWDM Duplex LC Connector 1270nm SFP+ Transceiver Module

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-CW-SFPxx

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 parça
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Plastik kasa, Karton
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: 999PCS / ay
    İletişim
    Detaylı ürün tanımı
    ad: 10G CWDM SFP + Mesafe:: 20km'ye kadar
    DOM: Evet oran: 10g
    dalga boyu: 1270nm Garanti: 3 yıl
    Logo: Kişiselleştirilebilir
    Vurgulamak:

    1270nm Optical Transceiver Module

    ,

    CWDM SFP Transceiver

    10G 1270nm 20km LR CWDM Dubleks LC konektörü Alıcı-Verici Sfp Modülü Mini-

    GBIC

     

    Pürün Features

    9,95 - 10,5 Gb / sn bit hızlarını destekler

    Dubleks LC konektörü

    Çalışır durumda takılabilir SFP + ayak izi

    Soğutulmamış 1270nm ~ 1610nm DFB verici, PIN foto dedektörü

    20 km SMF bağlantısı için geçerlidir

    Düşük güç tüketimi, <1W

    Dijital Teşhis Monitör Arayüzü

    IEEE 802.3ae 10GBASE-LR ile uyumlu optik arayüz

    SFF-8431 ile uyumlu elektrik arayüzü

    Çalışma durumu sıcaklığı:

    Ticari: 0 70 ° C'ye kadar

    benendüstriyel: -40 ila 80 ° C

     

    Biruygulamalar

    10GBASE-LR/ LW 10.3125Gbps'de

    10G Ethernet

    Diğer optik bağlantılar

     

    Pürün Açıklamaları

    HLSCXX1XL-CD20 CWDM DFB 10Gbps SFP + alıcı-verici, 20km bağlantı uzunluğu için tek modlu optik fiber üzerinden optik verileri iletmek ve almak için tasarlanmıştır.

     

    Thdır-dir alıcı-verici iki bölümden oluşur: Verici bölümü bir CWDM DFB lazer.Ve alıcı bölümü, bir TIA ile entegre edilmiş bir PIN fotodiyotundan oluşur.Tüm modüller, sınıf I lazer güvenliği gereksinimlerini karşılar.SFF-8472'de belirtildiği gibi, alıcı-verici sıcaklığı, lazer öngerilim akımı, iletilen optik güç, alınan optik güç ve alıcı-verici besleme voltajı gibi cihaz işletim parametrelerine gerçek zamanlı erişim sağlayan, 2-kablolu bir seri arayüz aracılığıyla dijital teşhis fonksiyonları mevcuttur. .

     

    LR CWDM Dubleks LC Konnektör 1270nm SFP + Alıcı-Verici Modülü 0LR CWDM Dubleks LC Konnektör 1270nm SFP + Alıcı-Verici Modülü 1LR CWDM Dubleks LC Konnektör 1270nm SFP + Alıcı-Verici Modülü 2LR CWDM Dubleks LC Konnektör 1270nm SFP + Alıcı-Verici Modülü 3

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Morven Zhu

    Tel: +8615919890894

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)