Ana sayfa ÜrünlerSFP + alıcı-verici modülü

1370nm 20km 10G CWDM SFP + DOM Alıcı-Verici Modülü

1370nm 20km 10G CWDM SFP + DOM Alıcı-Verici Modülü

    • 1370nm 20km 10G CWDM SFP+ DOM Transceiver Module
    • 1370nm 20km 10G CWDM SFP+ DOM Transceiver Module
    • 1370nm 20km 10G CWDM SFP+ DOM Transceiver Module
  • 1370nm 20km 10G CWDM SFP+ DOM Transceiver Module

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-CW-SFPxx

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 parça
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Plastik kasa, Karton
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: 999PCS / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    ad: 10G CWDM SFP + Mesafe:: 20km'ye kadar
    DOM: Evet oran: 10g
    dalga boyu: 1370nm Garanti: 3 yıl
    Logo: Kişiselleştirilebilir
    Vurgulamak:

    1370nm Optical Transceiver Module

    ,

    10G Sfp Fiber Optic Transceiver

    Kaba Dalga Boyu Bölümü Çoğullama SFP 10G 1370nm 20km Uyumlu 10G CWDM SFP + DOM OEM Alıcı-Verici Modülü

     

    PÜ Features

    9.95 - 10.5Gb / s bit hızlarını destekler

    Çift taraflı LC konektörü

    Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi

    Soğutmasız 1270nm ~ 1610nm DFB verici, PIN foto-dedektörü

    20km SMF bağlantısı için geçerlidir

    Düşük güç tüketimi, <1W

    Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü

    IEEE 802.3ae 10GBASE-LR uyumlu optik arayüz

    SFF-8431 ile uyumlu elektrik arayüzü

    Çalışma vaka sıcaklığı:

    Ticari: 0 70 ° C'ye

    benndustrial: -40 ila 80 ° C

     

    birU ygulamalar

    10GBASE-LR/ LW 10.3125Gbps'de

    10G Ethernet

    Diğer optik bağlantılar

     

    Pürün Açıklamaları

    HLSCXX1XL-CD20 CWDM DFB 10 Gbps SFP + alıcı-verici, 20km bağlantı uzunluğu için tek modlu optik fiber üzerinden optik veri iletmek ve almak için tasarlanmıştır.

     

    thdır-dir alıcı-verici iki bölümden oluşur: Verici bölümü bir cwdm DFB lazer.Ve alıcı bölümü bir TIA ile entegre edilmiş bir PIN fotodiyotundan oluşur.Tüm modüller sınıf I lazer güvenlik gereksinimlerini karşılar.Dijital diyagnostik fonksiyonları, alıcı-verici sıcaklığı, lazer önyargı akımı, iletilen optik güç, alınan optik güç ve alıcı-verici besleme gerilimi gibi cihaz çalışma parametrelerine gerçek zamanlı erişim sağlayan SFF-8472'de belirtildiği gibi 2 kablolu bir seri arayüz üzerinden kullanılabilir. .

     

    1370nm 20km 10G CWDM SFP + DOM Alıcı-Verici Modülü 0

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Morven Zhu

    Tel: +8615919890894

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)