• BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I
    • BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I
    • BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I
    • BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I
    • BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I
    • BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I
    • BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I
  • BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I

    BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-BIDI

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 parça
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik torba, Plastik torba, Perakende kutu
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, Paypal
    Yetenek temini: 100 / PCS / AY
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    Veri aktarım hızı: 10g Optik arayüz: LC
    ürün tipi: 80 km 10 Gb BIDI SFP Sıcaklık: 0-70
    Mesafe: 80km dalga boyu: 1270 / 1330nm
    Vurgulamak:

    80km DOM Transceiver Module

    ,

    BiDi DOM Transceiver Module

    ,

    SFP-10G-BX80D-I

    Ürün Açıklaması

    BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I

    Hilink SFP-10G-BX80D-I Uyumlu 10GBASE-BX80-D BiDi SFP + 1330nm-TX / 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü

     

    80 km SFP + 10G BIDI

     

    Tx: 1270nm / Rx: 1330nm BIDI SFP + 10GbE için Alıcı-Verici

    Tx: 1330nm / Rx: 1270nm BIDI SFP + 10GbE için Alıcı-Verici

     

    Özellikleri

    10.3Gbps'ye kadar çalışma veri hızı

    Tür: 1330nmDFB Tx / 1270nmRx 1270nmDFB Tx / 1330nmRx
    80km'ye kadar mesafe

    Tek 3. 3V Güç kaynağı ve TTL Mantık Arayüzü

    Simplex LC Konektör Arayüzü

    Çalışır Durumda Takılabilir

    Çalışma Kutusu Sıcaklığı

    Standart: 0 ° C ~ + 70 ° C
    Endüstriyel: -40 ° C ~ + 85 ° C

    MSA SFP Spesifikasyonu ile uyumlu

    DDM işlevi

     

    Uygulamalar

    10,3125 Gb / sn'de 10 GBASE-ER

    9,953 Gb / sn'de 10 GBASE-EW

    Diğer Optik Bağlantılar

     

    Marka adı:
    HaiLi
    Model numarası:
    HL-SFP10G-BX-L80
    Ürün adı:
    80 km SFP + 10G BIDI 1270 / 1330nm
    Dalgaboyu:
    1270/1330 nm
    Veri aktarım hızı:
    10 Gb / sn
    Mesafe:
    80 km
    Elyaf türü:
    Tek lif
    Optik arayüz:
    LC
    Sıcaklık:
    0 ~ 70
    CE RoHS:
    Uysal
    Garanti:
    3 yıl
     
     

     

     

     

     

    BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I 0

    BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I 1

    BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I 2BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I 3BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I 4

    BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I 5

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum BiDi SFP + 1270nm-RX 80km DOM Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80D-I bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.