Ana sayfa ÜrünlerSFP Transceiver Modülü

Çok Modlu 1000Base SX SFP Telsiz Modülü GLC-SX-MMD 850nm 0.5 km Çift LC

Çok Modlu 1000Base SX SFP Telsiz Modülü GLC-SX-MMD 850nm 0.5 km Çift LC

    • Multimode 1000Base SX SFP Transceiver Module GLC-SX-MMD 850nm 0.5 km Dual LC
    • Multimode 1000Base SX SFP Transceiver Module GLC-SX-MMD 850nm 0.5 km Dual LC
  • Multimode 1000Base SX SFP Transceiver Module GLC-SX-MMD 850nm 0.5 km Dual LC

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: GLC-SX-MMD-H

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik torba, Plastik torba, Perakende kutu veya gerekli ise
    Teslim süresi: 1-6 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 500000PCS/AY
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    veri hızı: 1.25 g Dalga boyu: 850nm
    Mesafe M: 500 bağlayıcı: Çift LC
    DDM: Evet Medya: Çok modlu
    Vurgulamak:

    sfp fiber transceiver

    ,

    sfp fiber module

    Çok Modlu 1000Base SX SFP Telsiz Modülü GLC-SX-MMD 850nm 0.5 km Çift LC

    Özellikler:

    ♦ Çift veri hızı 1.25Gbps / 1.063Gbps operasyon

    550m transmisyon için 850nmVCSEL lazer ve PIN fotodetektörü

    Dupleks LC prizli SFP MSA ve SFF-8472 ile uyumlu

    DDM veya DOM Fuction

    Dahili Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon

    SONET OC-24-LR-1 ve ROHS ile uyumlu

    İşletim kutusu sıcaklık aralığı 0 ° C ila + 70 ° C (Ticari)

    2 Uygulama:

    1 Gigabit Ethernet

    2 Anahtar arabirimine geçin

    Anahtarlamalı arka plan uygulamaları

    4 Yönlendirici / Sunucu arabirimi

    5 Diğer optik iletim sistemleri

    3 Genel

    Optik alıcı-verici Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) Çoklu Kaynak Anlaşması (MSA) ve SFF-8472 ile uyumludur. G LC-SX-MMD, fiber optik kablolama üzerinden Gigabit bağlantısı için 1000Base-SX (kısa mesafeli) konektör içerir. Multimode fiber için ve 850nm dalga boyunda çalışıyor, iletim 550m mesafeye ulaşıyor. GLC-SX-MMD, Gigabit Ethernet portuna uygundur ve portu ağa bağlar. Kaliteli uyumlu GLC-SX-MMD alıcı-verici modüllerini çok rekabetçi fiyatlarla tedarik etmekteyiz. Ve teslimat hızlı olacaktır.

    Hızlı Özellikler:

    P / N GLC-SX-MMD
    Veri hızı 1.25Gbps
    Dalgaboyu 850 nm
    Mesafe 0.5km
    verici VCSEL
    Alıcı TOPLU İĞNE
    DDM / DOM Evet
    medya MMF
    Çalışma sıcaklığı 0 ° C ila +70 ° C
    Mevcut Uyumlu Marka Cisco, Alcatel, Juniper, Huawei vb.

    Gigabit Ethernet Verici Modülü

    Referans Spesifikasyonu

    Cisco Parça Numarası Açıklama
    GLC-T = Kategori 5 bakır kablo, RJ-45 konnektör için 1000BASE-T SFP alıcı-verici modülü
    GLC-SX-AA = MMF için 1000BASE-SX SFP alıcı-vericisi modülü, 850 nm dalga boyu, çift LC / PC konektörü
    GLC-LH-SM = MMF ve SMF için 1000BASE-LX / LH SFP alıcı-vericisi modülü, 1310 nm dalga boyu, çift LC / PC konnektör
    GLC-ZX-SM = SMF için 1000BASE-ZX SFP alıcı-vericisi modülü, 1550 nm dalga boyu, çift LC / PC konektörü

    GLC-BX-D = Tek kablolu SMF, 1490 nm TX / 1310-nm RX dalga boyu, tek LC / PC konnektör için 1000BASE-BX10 SFP modülü
    GLC-BX-U = Tek şeritli SMF, 1310 nm TX / 1490 nm RX dalga boyu, tek LC / PC konnektör için 1000BASE-BX10 SFP modülü
    GLC-2BX-D = Tek telli SMF, 1490 nm TX / 1310-nm RX dalga boyu, iki tek LC / PC konektörü için çift kanallı 1000BASE-BX10 SFP modülü
    SFP-GE-G = MMF, 850 nm dalga boyu, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı ve DOM desteği için 1000BASE-SX SFP alıcı-verici modülü, çift LC / PC konnektör
    SFP-GE-L = MMF ve SMF için 1300 nm dalga boyu, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı ve DOM desteği, çift LC / PC konektörü için 1000BASE-LX / LH SFP alıcı-verici modülü
    SFP-GE-Z = SMF, 1550 nm dalga boyu, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı ve DOM desteği için 1000BASE-ZX SFP alıcı-vericisi modülü, çift LC / PC konektörü
    SFP-GE-T =

    Kategori 5 bakır kablo için 1000BASE-T SFP alıcı-vericisi modülü, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı, RJ-45 konektörü

    Rekabet avantajları:


    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyat
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. Özelleştirilmiş OEM / ODM
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    gönderi

    Uluslararası Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS vb. 3-7 gün sürüyor.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: steve

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)