• 40km 1310nm / 1550nm SFP Optik Alıcı Modülü Dijital Tanı İzleme
    • 40km 1310nm / 1550nm SFP Optik Alıcı Modülü Dijital Tanı İzleme
  • 40km 1310nm / 1550nm SFP Optik Alıcı Modülü Dijital Tanı İzleme

    40km 1310nm / 1550nm SFP Optik Alıcı Modülü Dijital Tanı İzleme

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-SFP-BX-313xx

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pair
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik torba, Plastik Daire, Perakende kutu, tarafından Video BIDI SFP için gerektirir
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 1000pair / ay
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    veri hızı: 3Gbps Dalga boyu: 1550nm/1310nm
    mesafe: 20km bağlayıcı: LC
    DDM DOM: Evet Patolojik modeller: Evet
    Vurgulamak:

    sfp optical transceiver

    ,

    sfp fiber module

    Ürün Açıklaması

    40km 1310nm / 1550nm SFP Optik Alıcı Modülü Dijital Tanı İzleme

    40km 1310nm / 1550nm SFP Optik Alıcı Modülü Dijital Tanı İzleme

    3G SDI over fiber dönüştürücü, yayın veya gözetim uygulamaları için ideal ve ekonomik bir çözümdür. Bir HD-SDI elektrik girişi alır, elektrikli SDI sinyalini tek mod optik SDI sinyaline mükemmel şekilde dönüştürür. SDTV (143-540Mbps), HDTV (1.485Gbps) ve HDTV (3Gbps, 1080p60) iletim görüntüsünü destekler.

    VSDI, komple iletimini kanıtlamak için kolayca patolojik paterni geçirebilir.

    Tx: 3GbE için 1310nm / Rx: 1550nm BIDI SFP Telsiz Vericisi

    Tx: 3GbE için 1550nm / Rx: 1310nm BIDI SFP Telsiz Vericisi

    Özellikler:

    50Mbps'den 2.97Gbps'ye kadar veri aktarım / alım hızı
    HD-SDI İki Yönlü SFP Telsiz Alıcısı mevcuttur
    SD-SDI İki Yönlü SFP Telsiz Alıcısı mevcuttur
    3G-SDI Çift Yönlü SFP Telsiz mevcut
    SMPTE 297-2006 Uyumludur.
    Düşük EMI için metal muhafaza
    SD-SDI, HD-SDI ve 3G-SDI için video patolojik modellerini destekler
    SFP MSA ve SFF-8472 ile simpleks LC priz ile uyumludur
    I2C üzerinden dijital diyagnoz fonksiyonları

    Uygulamalar:
    SMPTE 297-2006 Uyumlu Elektrik-Optik Arayüzler.
    HDTV SDTV Hizmet Arabirimleri.

    Diğer SDI optik bağlantılar


    Video serisi alıcı-vericiler, tek modlu fiber üzerinden simpleks video iletim uygulaması için yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir.

    Alıcı-verici, veri hızlarını 50Mbps'den 2.97Gbps'ye iletmek / almak üzere tasarlanmıştır ve özellikle SMPTE 259M, SMPTE 344M, SMPTE 292M ve SMPTE 424M seri hızları için SDI patolojik düzenleri varlığında sağlam performans için tasarlanmıştır.

    Özellikler:

    P / N HLT3GXX-SDI10xx
    Veri hızı 50 ~ 3000 (Mb / s)
    Optik giriş sayısı N / A
    Optik çıkış sayısı 1
    Tipik güç değeri (dbm) -3 ~ 8
    Hassasiyet (DBM) -17
    Tahmini erişim alanı @ 3Gb / s (km) 20km
    Bağlayıcı LC Tek
    Uygulama 3G Video Sistemi
    Çalışma sıcaklığı 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Gerilim Tedariki 3.3V
    belgeleme CE / FCC / RoHS / TÜV / UL
    Marka Hilink Optik / Neutra, OEM
    Standartlar

    SMPTE 292M HD-SDI / SMPTE 348M HD-SDTI SMPTE 259M SD-SDI / SMPTE 312M SD-SDTI

    Ne tedarik ediyoruz

    SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı verici modülleri dahil olmak üzere uyumlu tüm optik alıcı-verici modüllerini tedarik ederiz. Ürünlerimiz Cisco, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, Huawei vb. Ile uyumludur .

    Ürün resim gösterisi

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum 40km 1310nm / 1550nm SFP Optik Alıcı Modülü Dijital Tanı İzleme bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.