• 1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC
    • 1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC
    • 1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC
    • 1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC
  • 1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC

    1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: China
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE, ROHS, FCC
    Model Number: CWDM Mux Demux

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 1 PCS
    Fiyat: Negotiable
    Payment Terms: T/T, Western Union
    Supply Ability: 100pcs/week
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    dalga boyu: 1260-1610 nm Çizgi Türü: Tek lif
    Kanal aralığı: 20nm Geri dönüş kaybı: > 45 dB
    Çalışma sıcaklığı: -5 ° C ~ + 75 ° C Ekleme kaybı: <2.8 dB
    Bağlayıcı: SC, FC, LC, ST Merkez dalga boyu doğruluğu: ± 0.5dB
    Vurgulamak:

    cwdm filter

    ,

    optical mux demux

    Ürün Açıklaması

    1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC

    1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Modülü, 16 Kanallı CWDM Filtresi SC / APC

       

    1. Özellikler

    • Düşük Ekleme Kaybı
    • Yüksek İzolasyon
    • Düşük PDL
    • Kompakt tasarım
    • İyi kanaldan kanala tekdüzelik
    • İsteğe bağlı olarak 191 u Raflara veya ABS kutusuna monte edilir
    • Geniş Çalışma Dalgaboyu:1260nm'den 1620nm'ye
    • Geniş Çalışma Sıcaklığı:-40 ℃ ile 85 ℃ arası
    • Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık

     

    2.Uygulamalar

    • CWDM Sistemi
    • PON Ağları
    • CATV Bağlantıları
    • WDM Ağı

     

    3.uyma

    • Telcordia GR-1209-ÇEKİRDEK-2001
    • Telcordia GR-1221-ÇEKİRDEK-1999
    • RoHS

     

    Teknik Özellikler

     

    1 × N CWDM Mux / Demux Modülü

    Parametreler 1x2 1x4 1x8 1x16
    Merkez Dalgaboyu (nm) İTÜ, İTÜ + 1
    Geçiş bandı (nm) ITU ± 6.5
    Çalışma Dalgaboyu (nm) 1460 ~ 1620 veya 1260 ~ 1620
    Kanal Alanı (nm) 20
    Elyaf Tipi SMF-28e veya müşteri belirtildi
    IL (dB) (P / A Sınıfı) 0.7 / 1.0 1.4 / 1.7 2.0 / 2.5 2.5 / 3.0
    İzolasyon (dB) Bitişik Kanal 30
    Bitişik Olmayan Kanal 50
    Dalgalanma (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5
    PDL (dB) 0.2
    PMD (ps) 0.1
    RL (dB) 45
    Yönlülük (dB) 50
    Maksimum Optik Güç (mw) 500
    Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
    Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
    Compact BOX Paketi (mm) 100 * 80 * 10 140 * 115 * 18
    LGX Paketi 1U, 2U
    19 '' Rafa Montaj Paketi 1U

     

    Notlar:

    1. Konektörler olmadan belirtilmiştir.

    2. Konektör başına fazladan 0.2dB kayıp ekleyin.

    1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC 0

     


     

    Sipariş Bilgileri

     

    Cdarbeli paketleme veya 19 1Urack

    CWDM

    Yapılandırma

    Kanal Sayısı 1. Kanal Elyaf Tipi Elyaf Uzunluğu Giriş / Çıkış Konektörü
    M = Mux D = Demux O = OADM

    02 = 2Kanal

     

    08 = 8 Kanal 16 = 16 Kanal 18 = 18 Kanal
    N = N Kanal

    ……

    27 = 1270 nm
    47 = 1470 nm
    49 = 1490 nm

    ……
    61 = 1610 nm
    SS = özel

    1 = Çıplak lif
    2 = 900um
    Gevşek tüp
    3 = 2mm Kablo
    4 = 3mm Kablo
    1 = 1 milyon
    2 = 2 milyon
    S = Belirtin

    0 = Yok
    1 = FC / APC
    2 = FC / PC
    3 = SC / APC
    4 = SC / PC
    5 = LC / UPC

    ……

     

    1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC 1

    1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC 2

     

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum 1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.