Ana sayfa ÜrünlerPLC optik bölücü

Fiber Optic Cassette 1X8 PLC Splitter , Optical Fiber Splitter Low PDL

Fiber Optic Cassette 1X8 PLC Splitter , Optical Fiber Splitter Low PDL

    • Fiber Optic Cassette 1X8 PLC Splitter , Optical Fiber Splitter Low PDL
    • Fiber Optic Cassette 1X8 PLC Splitter , Optical Fiber Splitter Low PDL
    • Fiber Optic Cassette 1X8 PLC Splitter , Optical Fiber Splitter Low PDL
  • Fiber Optic Cassette 1X8 PLC Splitter , Optical Fiber Splitter Low PDL

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: China
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,RoHS,FCC
    Model Number: HL-PLC-1*8

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 1pcs
    Fiyat: Negotiable
    Packaging Details: box & carton or customized package
    Delivery Time: 2-6 working days
    Payment Terms: Western Union, MoneyGram,Paypal
    Supply Ability: 5000pcs/week
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: 1 * 8 PLC splitter Çalışma dalgaboyu: 1270nm ~ 1610nm
    Seçenek kanalları: 2 kanal / 4 kanal / 8kanal / 16 kanal / 32CH / 64ch bağlayıcı: SC FC LC ST PC
    Paket: ABS Kutusu ROHS: Uysal

    Fiber Optik Kaset 1X8 PLC Bölücü, Optik Fiber Bölücü Düşük PDL

    özellik

    1) Düşük Ekleme kaybı
    2) Düşük PDL
    3) Kompakt Tasarım
    4) iyi bir kanal-kanal homojenliği
    5) Geniş Çalışma Dalgaboyu: 1260-1650nm
    6) Geniş Çalışma Sıcaklığı: -40 ° C - 85 ° C
    7) Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık

    Uygulama

    1) FTTX Sistemleri
    2) PON Ağları
    3) CATV Bağlantıları
    4) Optik Sinyal Dağıtımı


    Açıklama

    1) Düzlemsel ışık dalgası devresi (PLC) ayırıcı, silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetim cihazıdır.
    2) Fiber optik ayırıcı, küçük boyut, yüksek güvenilirlik, geniş çalışma dalga boyu aralığı ve iyi kanal-kanal tekdüzelik özellikleri ve PON ağlarında optik sinyal gücü bölme gerçekleştirmek için yaygın olarak kullanılır.
    3) Rollball, belirli uygulamalar için özel olarak tasarlanmış 1xN ve 2xN ayırıcı ürün serisinin tamamını sunar.
    4) Fiber optik ayırıcı GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE gereksinimlerini karşılar.

    Şartname

    Parametreler 2 × 2 2 x 4 2 x 8 2 x 16 2 x 32
    Çalışma Dalgaboyu (nm) ~ 1650 1260
    Elyaf Türü SMF-28e veya müşteri tarafından belirtilen
    Ekleme Kaybı (dB) (S / P Sınıfı) 4.2 7.6 11.0 14.5 17.5
    Kayıp Düzgünlüğü (dB) 0.8 1.5 1.5 2.0 2.5
    Geri Dönüş Kaybı (dB) (S / P Sınıfı) 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55
    Polarizasyona Bağlı Kayıp (dB) 0.2 0.2 0.3 0.4 0.4
    Yönlülük (dB) 55 55 55 55 55
    Dalgaboyu Bağımlı Kaybı (dB) 0.3 0.5 0.5 0.5 0.5
    Sıcaklık Kararlılığı (-40 ~ 85 ° C) (dB) 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5
    Çalışma Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    Modül Boyutu (mm) (U × G × Y) 100 x 80 x 10 100 x 80 x 10 120 x 80 x 18 140 x 115 x 18 140 x 115 x 18

    3.Kurulum Kaybı

    - Test Dalgaboyu: 1310-1550 nm

    - Gerekli Değer: P Sınıfı

    - Test herhangi bir kanalda yapılabilir

    4) Geri Dönüş Kaybı

    - Test Dalgaboyu: 1310-1550 nm

    - Gerekli Değer:> 55dB

    - Test herhangi bir kanalda yapılabilir

    5.Directivity

    - Test dalga boyu: 1310-1550 nm

    - Gerekli Değer:> 55 dB

    6-Bağımlı Kayıp-PDL

    - Test Dalgaboyu: 1310-1550 nm

    - Gerekli Değer: <0,2 dB


    Notlar: 1. Konektörler olmadan belirtilmiştir. 2. Konektör başına ek 0,2dB kayıp ekleyin




    Sevkiyat ve ödeme
    1. uluslararası ekspres: DHL, FedEx, ups, ems, ups, TNT vb.
    2. ödeme: t / t, Western Union, paypal vb.

    Garanti
    >& Yepyeni.
    ›Ve OEM / ODM mevcuttur.
    ›& 100% kalite testi ve yaşlanma testi ile.
    ›Ve 3 yıl garanti (sevkiyat tarihinden itibaren).

    Teknisyen desteği
    Arızayı çözmek veya bileşenleri değiştirmek ve ilgili ağ yapılandırması projesini sağlamak için teknik kılavuzu destekliyoruz.
    Satış sonrası servis
    Biz 24 saat hizmet sonrası var, her zaman teknik hizmet veya rehber tedarik vaat ediyor.
    İş arkadaşlarımız, acil durum gerçekleştikten sonra 12 saat içinde müşterilerin ihtiyacına cevap verecektir.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Vicky

    Tel: +8613544042360

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)