Ana sayfa Ürünler

PLC optik bölücü

Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

PLC optik bölücü

(16)
Çin Düşük Ekleme Kaybı Lszh SC / APC 3m PLC Optik Bölücü Fabrika

Düşük Ekleme Kaybı Lszh SC / APC 3m PLC Optik Bölücü

Pigtail Üretimi 12core 0.9mm Düşük Ekleme Kaybı Tek Modlu Lszh SC / APC 3m Ürün Açıklaması: Fiber Optic Pigtail is important of optical network.they have same or different connectors which are installed on the ... Daha fazla bilgi edinin
2020-06-28 17:43:18
Çin FTTH SC UPC / APC PLC Optik Bölücü Tek Modlu Hızlı Fiber Optik Hızlı Bağlantı Fabrika

FTTH SC UPC / APC PLC Optik Bölücü Tek Modlu Hızlı Fiber Optik Hızlı Bağlantı

FTTH SC UPC / APC tek modlu hızlı Fiber Optik Hızlı Bağlantı Uygulama FTTH fiber terminal ucunu açmak için kullanılır. Kutuda, kabine kutuya kablolama gibi. Fiber, kaza gibi kazaların arkasından. LAN, wan, veri ... Daha fazla bilgi edinin
2020-04-03 17:21:29
Çin 1 m Fiber Uzunluk FTTH Fiber Optik Bölücü 1x2 1x32 SC FC LC ST PC Konektörü Fabrika

1 m Fiber Uzunluk FTTH Fiber Optik Bölücü 1x2 1x32 SC FC LC ST PC Konektörü

FTTH Fiber Optik ayırıcı 1x2 plc optik Bölücü Fiber 1x2 Bölücü PLC 1x4 1x8 1x16 1x32 Genel Hilink Fiber Optik Bölücü, koaksiyel kablo iletim sistemi ile aynı, entegre dalga kılavuzu optik güç dağıtım cihazının ... Daha fazla bilgi edinin
2019-12-25 15:06:26
Çin Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optik Bölücü LC / SC-APC / UPC Konnektör 0.9mm Çap Fabrika

Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optik Bölücü LC / SC-APC / UPC Konnektör 0.9mm Çap

Hilink Pigtail / Yama kablosu LC / SC-APC / UPC konektörü 0.9mm çaplı tek fiber SM Başka gereksinimleriniz varsa veya özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın. özellik --- İyi dayanıklılık --- İyi deği... Daha fazla bilgi edinin
2019-12-25 15:06:26
Çin Fiber Optic Cassette 1X8 PLC Splitter , Optical Fiber Splitter Low PDL Fabrika

Fiber Optic Cassette 1X8 PLC Splitter , Optical Fiber Splitter Low PDL

Fiber Optik Kaset 1X8 PLC Bölücü, Optik Fiber Bölücü Düşük PDL özellik 1) Düşük Ekleme kaybı 2) Düşük PDL 3) Kompakt Tasarım 4) iyi bir kanal-kanal homojenliği 5) Geniş Çalışma Dalgaboyu: 1260-1650nm 6) Geniş ... Daha fazla bilgi edinin
2019-12-25 11:40:12
Çin Pasif FTTH Fiber Optik Bölücü 1x32 PLC SC / LC Konnektörü 1260-1650nm Düşük PDL Fabrika

Pasif FTTH Fiber Optik Bölücü 1x32 PLC SC / LC Konnektörü 1260-1650nm Düşük PDL

Mini PLC Optik Splitter Düzlemsel Lightwave Devre Splitter 2 Yıl Garanti OEM 1. açıklaması 1). Düzlemsel ışık dalgası devresi (PLC) ayırıcı, silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür ... Daha fazla bilgi edinin
2019-06-25 17:40:30
Çin Mikro Çelik Kutu UPC Mikro Gpon Optik Bölücü 1X16 1X4 CE ROHS Sertifikası Fabrika

Mikro Çelik Kutu UPC Mikro Gpon Optik Bölücü 1X16 1X4 CE ROHS Sertifikası

Mikro Çelik Kutu UPC Mikro Gpon Optik Bölücü 1X16 1X4 CE ROHS Sertifikası Ürün Açıklaması Planar Lightwave Circuits (PLC) Optik Splitter , çok düşük atalet kaybı ve PDL, büyük kanal tekdüzeliği ve geniş bir ... Daha fazla bilgi edinin
2018-11-19 16:07:04
Çin Pasif Ağ Mini Çelik boru SC / APC FTTH 1x8 PLC Splitter FBT Bağlayıcı Fabrika

Pasif Ağ Mini Çelik boru SC / APC FTTH 1x8 PLC Splitter FBT Bağlayıcı

Pasif Ağ Mini Çelik boru SC / APC Tekli Fiber Optik FTTH 1x8 PLC Splitter FBT Çoğaltıcı Açıklama 1) .Planar lightwave devresi (PLC) splitter, silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir ... Daha fazla bilgi edinin
2018-05-31 16:32:18
Çin SC Connector FTTH Passive Optical Splitter , PLC Fiber Optic Splitter Fabrika

SC Connector FTTH Passive Optical Splitter , PLC Fiber Optic Splitter

SC Connector FTTH Passive Optical Splitter , PLC Fiber Optic Splitter FeatureLow Insertion lossLow PDLLow excess lossCompact DesignGood channel-to-channel uniformityWide Operating Wavelength: 1260-1650nmHigh ... Daha fazla bilgi edinin
2017-04-25 11:38:23
Çin CATV Network PLC Optical Splitter , 1X32 PLC Splitter Module With ABS Box Fabrika

CATV Network PLC Optical Splitter , 1X32 PLC Splitter Module With ABS Box

CATV Network PLC Optical Splitter , 1X32 PLC Splitter Module With ABS Box Feature Low Insertion loss Low PDL Low excess loss Compact Design Good channel-to-channel uniformity Wide Operating Wavelength: 1260... Daha fazla bilgi edinin
2017-04-25 11:38:23
Page 1 of 2|< 1 2 >|