Ana sayfa Ürünler

WDM Fiber Optik

iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

WDM Fiber Optik

(33)
Çin Çok Modlu Fiber Kablo WDM MPO Erkek - MPO Erkek Yama Kablosu 24 Çekirdekli OM4 10M Fabrika

Çok Modlu Fiber Kablo WDM MPO Erkek - MPO Erkek Yama Kablosu 24 Çekirdekli OM4 10M

Çok modlu Fiber kablo MPO erkek MPO erkek yama kablosu 24 çekirdekli OM4 10M tanımlaması: 1.MPO (çoklu fiber Push On) konektörü MT serisi konektörlerden biridir. 2. MPO konektörü ve fiber optik kablo işleme MPO ... Read More
2020-04-29 17:05:20
Çin Özelleştirilmiş Yama Kablosu Pigtail MPO Erkek LC UPC OM4 8F Dubleks Fiber Kablo 3.0mm Fabrika

Özelleştirilmiş Yama Kablosu Pigtail MPO Erkek LC UPC OM4 8F Dubleks Fiber Kablo 3.0mm

Özelleştirilmiş yama kordon pigtail MPO Erkek LC UPC OM4 8F Dubleks Fiber Kablo 3.0mm Özellikleri: Kararlı ve yüksek kalite IEC, JIS, Bellcore uluslararası standart gereksinimlerini karşılayın Yüksek performans ... Read More
2020-04-29 17:05:20
Çin CATV FWDM WDM Fiber Optik T1600-1670 R1290-1580nm Modülü Yüksek Kanal İzolasyonu Fabrika

CATV FWDM WDM Fiber Optik T1600-1670 R1290-1580nm Modülü Yüksek Kanal İzolasyonu

CATV FWDM WDM Fiber Optik Yüksek Kararlılık T1600-1670 R1290-1580nm Modülü Özellikleri Geniş Dalga Boyu Aralığı Düşük Ekleme Kaybı WDM sistemi Yüksek Kanal İzolasyonu Yüksek stabilite ve güvenilirlik Uygulamala... Read More
2020-04-03 17:20:01
Çin LC Dubleks WDM Fiber Optik Genişletici 40 GBase QSFP + To 4x10G SFP + Adaptör Modülü Fabrika

LC Dubleks WDM Fiber Optik Genişletici 40 GBase QSFP + To 4x10G SFP + Adaptör Modülü

40G QSFP + Genişletici (80km'ye kadar) 40GBase QSFP + - 4x10G SFP + Adaptör Modülü tanımlaması: 40G QSFP + 'dan 4x SFP + Bağlantı Noktalarına 40G QSFP + Genişletici, uzun mesafeli iletim için kullanılır. QSFP + ... Read More
2020-03-12 09:41:37
Çin LSZH Malzeme Fiber Kablo WDM Hilink SFP + 10G DAC 3M Doğrudan Takın SFP-10GB-CU3M Fabrika

LSZH Malzeme Fiber Kablo WDM Hilink SFP + 10G DAC 3M Doğrudan Takın SFP-10GB-CU3M

Hilink SFP + 10G DAC 3M Doğrudan Takılan fiber Kablo SFP-10GB-CU3M Özellikleri: 1) 1Gbps ile geriye dönük uyumlu veri hızları 2) 10.5Gbps'ye kadar çoklu gigabit veri hızları desteği 3) Yüksek hızlı diferansiyel ... Read More
2020-01-17 17:39:46
Çin Bakır Kablo WDM Optik DAC 2 Metre Doğrudan Takın Pasif 40G QSFP + 4X SFP + Modülüne Fabrika

Bakır Kablo WDM Optik DAC 2 Metre Doğrudan Takın Pasif 40G QSFP + 4X SFP + Modülüne

40G QSFP + 4X SFP + modülü bakır kablo DAC 2 metre Doğrudan Takmak Pasif Özellikleri: QSFP (40G) - 4x SFP + (10G) Ayırıcı Kablo - 1m (3,3 ft) Konektör A: (1) QSFP 40.0 Gb / s Nominal Konektör (SFF-8436 Uyumlu) ... Read More
2020-01-17 17:39:46
Çin ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti Fabrika

ABS Kutusu WDM Fiber Optik 1x2 Kanal SC / FC APC / UPC FWDM Modülü 2 Yıl Garanti

ABS Kutusu Fiber Optik 1x2 kanal SC / FC APC / UPC FWDM WDM Modülü Özellikleri Geniş Dalga Boyu Aralığı Düşük Ekleme Kaybı WDM sistemi Yüksek Kanal İzolasyonu Yüksek kararlılık ve güvenilirlik Uygulamalar ... Read More
2019-12-30 16:06:50
Çin Tek Modlu WDM Fiber Optik Wdm FTTH SC APC UPC Konnektör Yüksek Hassasiyetli Hizalama Fabrika

Tek Modlu WDM Fiber Optik Wdm FTTH SC APC UPC Konnektör Yüksek Hassasiyetli Hizalama

Fiber optik hızlı bağlantı WDM Fiber Optik wdm FTTH SC APC UPC Konnektör upc apc Field Assmbly SC hilink hızlı konektörü, sahada hızlı ve kolay bir lif sağlayabilir. 900 mikron için seçenekler mevcuttur, montör... Read More
2019-12-25 15:07:47
Çin Optik Hızlı Bağlantı WDM Fiber Optik FTTH SC APC UPC Konektörü 5 cm Uzunluk Fabrika

Optik Hızlı Bağlantı WDM Fiber Optik FTTH SC APC UPC Konektörü 5 cm Uzunluk

Optik hızlı bağlantı mavi renk FTTH fiber optik SC APC UPC bağlayıcı 5 cm Uygulama FTTH fiber terminal ucunu açmak için kullanılır. Kutuda, kabine kutuya kablolama gibi. Fiber, kaza gibi kazaların arkasından. ... Read More
2019-12-25 10:42:56
Çin 1310nm / 1550nm Fiber Optik Zayıflatıcı 3dbm FC Kadın - Erkek Tipi Uzun Ömür Fabrika

1310nm / 1550nm Fiber Optik Zayıflatıcı 3dbm FC Kadın - Erkek Tipi Uzun Ömür

3dbm FC Zayıflatıcı 1310nm / 1550nm fiber optik ekipman Zayıflatıcı Özellikler IEC 60869'a göre Çevreye Kararlı ve Güvenilir Doğru boyut Yüksek Yönlülük Mükemmel İade Kaybı Zayıflama ve Tolerans: 1 ~ 10 dB: ... Read More
2019-11-27 15:21:52
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|