Hilink 26-29 Ağustos 2019 tarihli Brezilya'daki NETCOM2019 Fuarı'na katılacak

April 27, 2019

hakkında en son şirket haberleri Hilink 26-29 Ağustos 2019 tarihli Brezilya'daki NETCOM2019 Fuarı'na katılacak

                                                                 

Hilink katılacak   NETCOM2019 26-29 Ağustos tarihli sergi, 2019 Brezilya’da

Sizi içtenlikle standımıza davet ediyoruz No, B14D
Ürün bilgilerimiz hakkında bilgi edinmek için.
Desteğiniz ve güveniniz için teşekkür ederiz!
Fuar merkezi:

NETCOM hakkında

NetCom'da İnternet ve İntranet, Güvenlik - Risk Yönetimi, Bilgisayarlar, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Telekomünikasyon, Bilgisayar Ağları, Elektronik Doküman Yönetimi, Pazarlama ve Satış vb.

Şirket hakkında

Hilink, optik alıcı-vericilere, Direct Attached Cable ve optik pasif cihaz AR-GE üretici satış şirketlerine tamamen ürün geliştirme, üretim, dağıtım ve müşteri hizmetleri konularında uzmandır.

Dünyanın her yerindeki kullanıcılar için Fiber Optik İletişimindeki sorunlara yüksek verimlilikte çözünürlük sağlıyoruz. Global optik operatörler, kanal distribütörleri ve ekipman üreticileri için aktif optik alıcı-vericileri, DAC For Data merkezi ve pasif ürünler sunuyoruz:

1. Aktif optik alıcı-vericiler: 100G QSFP28 CFP2 / 40G QSFP + / SFP + / XFP / CFP / SFP / SFP28 / CWDM / DWDM / vb.

2. Tarih merkezi için Doğrudan Bağlı Kablo: 40G QSFP + AOC / 40G ve 10G Aktif veya Pasif Bakır Kablolar vb.

3. Pasif optik CWDM ve DWDM cihazları, Mux / Demux, Patchcord, Zayıflatıcı, MPO / MTP kablolama ürünleri vb.

Bu arada, büyük üretim ve bilimsel yönetim maliyeti düşürdü. Bu yüzden rekabetçi bir fiyatımız var. Her müşterinin talebini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, mükemmel ürün ve kusursuz hizmet sunuyoruz.