Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

Çin optik alıcı modülü & SFP Transceiver Modülü Üretici

profesyonel optik alıcı modülü endüstride üretici
Online uzman
E-posta desteği alın

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

Shenzhen Hilink Technology Co., Ltd., 2007 yılında kuruldu. Fiber optik ürünleri üretimi ve pazarlaması konusunda uzmanız. Temel yetkinliklerimiz, QSFP28, DWDM CWDM SFP/XFP'nin fiber optikleridir. ve FWDM, DWDM CWDM CFP2 DCO, MPO AAWG, vb ağ çözümleri büyük ölçüde bulutlu bilgi işlem, veri merkezi, ağ erişimi vb. Ana ürünlerimizi ve çözüm performansımızı geliştirmek için, Ayrıca müşterilerin ...
İLETİŞİM
Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.
İşimiz
Çin'in önde gelen sağlayıcısı optik alıcı modülü & SFP Transceiver Modülü
Kalite kontrol
Hilink , birinci sınıf ürünler sunar ve müşterilerimizin büyümesini sürdürmeleri için kaliteli olmasını sağlar. Ürünlerimiz tüm sevkıyattan önce tamamen test edilmiştir ve ömür boyu garantilidir. ...
Daha fazla bilgi edinin