Ana sayfa Ürünler

SFP + alıcı-verici modülü

Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

SFP + alıcı-verici modülü

(129)
Çin CWDM 1270-1370nm LR4 10km 25G SFP + Alıcı-Verici Modülü Fabrika

CWDM 1270-1370nm LR4 10km 25G SFP + Alıcı-Verici Modülü

25G CWDM SFP28 1270nm - 1370nm LR4 10km Alıcı-Verici Modülü Açıklama Şartname Ürün adı 25G SMF CWDM SFP28 1270nm-1370nm 10km CWDM Optik Alıcı-Verici ürün modeli HL-25G-CWDM-LR4 Aktarım hızı 25G Çalışma gerilimi ... Daha fazla bilgi edinin
2020-09-02 10:29:34
Çin 5G 25G Singlemode LR4 10km SFP28 CWDM Optik Alıcı-Verici Fabrika

5G 25G Singlemode LR4 10km SFP28 CWDM Optik Alıcı-Verici

25GBase Singlemode CWDM LR4 DOM ile 10km SFP28 Optik Alıcı-Verici Açıklama Şartname Ürün adı 25G SMF CWDM SFP28 1270nm-1370nm 10km CWDM Optik Alıcı-Verici ürün modeli HL-25G-CWDM-LR4 Aktarım hızı 25G Çalışma ... Daha fazla bilgi edinin
2020-09-02 10:28:09
Çin 25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü Fabrika

25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü

25G CWDM SFP28 1470nm - 1610nm LR4 10km 20km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü Açıklama Şartname Ürün adı 25G SMF CWDM SFP28 1270nm-1370nm 10km CWDM Optik Alıcı-Verici ürün modeli HL-25G-CWDM-LR4 Aktarım hızı 25G ... Daha fazla bilgi edinin
2020-09-02 10:26:51
Çin LR CWDM Dubleks LC Konnektör 1270nm SFP + Alıcı-Verici Modülü Fabrika

LR CWDM Dubleks LC Konnektör 1270nm SFP + Alıcı-Verici Modülü

10G 1270nm 20 km LR CWDM Dubleks LC konnektör Alıcı-verici Sfp Modülü Mini- GBIC PÜ Features 9.95 - 10.5Gb / s bit hızlarını destekler Çift taraflı LC konektörü Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi Soğutmasız ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-29 15:40:02
Çin 1370nm 20km 10G CWDM SFP + DOM Alıcı-Verici Modülü Fabrika

1370nm 20km 10G CWDM SFP + DOM Alıcı-Verici Modülü

Kaba Dalga Boyu Bölümü Çoğullama SFP 10G 1370nm 20km Uyumlu 10G CWDM SFP + DOM OEM Alıcı-Verici Modülü PÜ Features 9.95 - 10.5Gb / s bit hızlarını destekler Çift taraflı LC konektörü Çalışırken takılabilir SFP ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-29 15:38:26
Çin Orijinal Yeni Sfp Ethernet Modülü 1000Base Uyumlu 1.25G CWDM 1570NM 120 KM Fabrika

Orijinal Yeni Sfp Ethernet Modülü 1000Base Uyumlu 1.25G CWDM 1570NM 120 KM

1000Base uyumlu modül 1.25G CWDM 1570NM 120 KM orijinal yeni modül Özellikleri: 10GBASE-ZR ve 2G / 4G / 8G / 10G Fiber Kanal uygulamaları. Düşük güç tüketimi Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ila 70 ° C SFF-8431, SFF... Daha fazla bilgi edinin
2020-05-27 17:10:42
Çin CWDM SFP + Alıcı-verici Modülü 1000Base 1550nm Dalgaboyu LC Konnektör 120km Mesafe Fabrika

CWDM SFP + Alıcı-verici Modülü 1000Base 1550nm Dalgaboyu LC Konnektör 120km Mesafe

CWDM SFP modülü 1000Base 1550nm LC konektörü 120km modülü Özellikleri: 10GBASE-ZR ve 2G / 4G / 8G / 10G Fiber Kanal uygulamaları. Düşük güç tüketimi Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ila 70 ° C SFF-8431, SFF-8432 ve ... Daha fazla bilgi edinin
2020-05-27 17:10:42
Çin 1.25G ZR 120 KM CWDM Fiber Optik Alıcı-verici Dubleks modülü 1530nm özelleştirilmiş logo Fabrika

1.25G ZR 120 KM CWDM Fiber Optik Alıcı-verici Dubleks modülü 1530nm özelleştirilmiş logo

1.25G ZR 120 KM CWDM Fiber Optik Alıcı-Verici Dubleks modülü 1530nm Bu SFP CWDM 120km alıcı-verici, 120km bağlantı uzunluğu için tek modlu optik fiber üzerinden optik veri iletmek ve almak için tasarlanmıştır. ... Daha fazla bilgi edinin
2020-05-27 17:10:42
Çin Hilink SFP + Alıcı-verici Modülü 1000Base 1510NM SFP CWDM ZR 120KM Dubleks 1.25G Veri Hızı Fabrika

Hilink SFP + Alıcı-verici Modülü 1000Base 1510NM SFP CWDM ZR 120KM Dubleks 1.25G Veri Hızı

Hilink modülü 1000Base 1510NM SFP CWDM ZR Alıcı-Verici 120 KM Dubleks Özellikleri: SFF-8431, SFF-8432 ve IEE802.3ae ile uyumlu CWDM ızgara dalga boylarını kapsayan ITU-T standartlarına göre seçilebilir dalga ... Daha fazla bilgi edinin
2020-05-27 17:10:42
Çin Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G Fabrika

Yüksek Hızlı Ethernet Sfp Alıcı-Verici 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G

Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km SFP + Alıcı-verici Modülü 5G Yüksek Hız 1490nm Size iyi cwdm dwdm çözümleri sağlayabiliriz Açıklama: 10 GBASE-CWDM 1470nm 1490nm 1510nm 1530nm 1550nm 1570nm 1590nm 1610nm SFP + ... Daha fazla bilgi edinin
2020-05-27 17:10:42
Page 1 of 13|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|