Ana sayfa Ürünler

WDM Çözümleri

iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

WDM Çözümleri

(28)
Çin CWDM Wdm Sfp Modülü 4 + 1CH CWDM MUX DEMUX FTTX ABS Tek Fiber SC / APC konektörü Fabrika

CWDM Wdm Sfp Modülü 4 + 1CH CWDM MUX DEMUX FTTX ABS Tek Fiber SC / APC konektörü

CWDM Modülü 4 + 1CH CWDM MUX / DEMUX FTTX ABS Tek Fiber SC / APC Uygulamalar CWDM Sistemi PON Ağları FTTx Metro Ethernet CATV Linkleri Özellikleri Düşük Ekleme Kaybı Geniş geçiş bandı Yüksek Kanal İzolasyonu Y... Read More
2020-04-29 17:12:27
Çin Yüksek İzolasyon WDM Çözümü 1X8CH CWDM Filtre Modülü MUX LC / UPC ABS Tek Fiber Fabrika

Yüksek İzolasyon WDM Çözümü 1X8CH CWDM Filtre Modülü MUX LC / UPC ABS Tek Fiber

CWDM Filtre 1X8CH CWDM Modülü 1x8 MUX LC / UPC ABS Tek Fiber Özellikleri Düşük Ekleme Kaybı Düşük PDL Yüksek İzolasyon İyi kanallar arası tekdüzelik Kompakt tasarım Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık Geniş Çalı... Read More
2020-04-29 17:12:27
Çin Kompakt WDM Çözüm Modülü 1X8CH DEMUX CWDM Filtre LC / UPC 100GHz ABS Kutu Tipi Fabrika

Kompakt WDM Çözüm Modülü 1X8CH DEMUX CWDM Filtre LC / UPC 100GHz ABS Kutu Tipi

CWDM 1X8CH DEMUX ABS Kutu tipi CWDM Filtre LC / UPC 100GHz WDM Modülü Özellikleri Düşük Ekleme Kaybı Yüksek İzolasyon Düşük PDL Kompakt tasarım İyi kanallar arası tekdüzelik Geniş Çalışma Dalgaboyu:1270nm'den ... Read More
2020-04-29 17:12:27
Çin 40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz Fabrika

40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz

AAWG Pasif Cihaz 40 kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj 40 kanal AAWG DWDM Modülü AAWG modülü silisyum teknolojisine dayalı silikaya dayanır ve elektrik gücü gerekmez. Ürün yüksek stabilite ve g... Read More
2019-12-30 16:06:18
Çin PC APC Parlatma Wdm Optik Pigtail Yama Kablosu Tek Mod 1 3 5 7 9 20 Metre Fabrika

PC APC Parlatma Wdm Optik Pigtail Yama Kablosu Tek Mod 1 3 5 7 9 20 Metre

Pigtail / Patch kablosu fiber kablo tek fiber tek mod 1 3 5 7 9 20 metre Başka gereksinimleriniz varsa veya özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın. F YEMEKLER --- İyi dayanıklılık --- İyi deği... Read More
2019-12-25 15:20:56
Çin FWDM ABS Kutusu WDM Çözümü TX1550 RX 1310 / 1490nm COM-SC / APC 1490/1310-SC / UPC Fabrika

FWDM ABS Kutusu WDM Çözümü TX1550 RX 1310 / 1490nm COM-SC / APC 1490/1310-SC / UPC

FWDM ABS KUTUSU TX1550 RX 1310 / 1490nm 1550 + COM-SC / APC 1490/1310-SC / UPC Performans Özellikleri Parametre   FWDM 3/45 Geçiş Bandı Dalga Boyu Aralığı (nm) 1260-1360 Yansıma Bandı Dalga Boyu Aralığı (nm) ... Read More
2019-12-25 15:20:56
Çin 0.9mm 1m WDM Çözümü FWDM T1600-1670 R1290-1580nm SC APC Konnektör Uzun Ömür Fabrika

0.9mm 1m WDM Çözümü FWDM T1600-1670 R1290-1580nm SC APC Konnektör Uzun Ömür

FWDM T1600-1670 R1290-1580nm ABS Kutusu 1 M SC APC 0.9mm 1 m Ücretsiz Kargo Performans Özellikleri Parametre   FWDM 3/45 Geçiş Bandı Dalga Boyu Aralığı (nm) 1260-1360 Yansıma Bandı Dalga Boyu Aralığı (nm) 1480... Read More
2019-12-25 15:20:56
Çin Çelik Boru Tipi Fiber Optik Wdm FWDM TX1550 RX1310 / 1490nm CE ROHS Onayı Fabrika

Çelik Boru Tipi Fiber Optik Wdm FWDM TX1550 RX1310 / 1490nm CE ROHS Onayı

Hilink Ücretsiz Kargo FWDM Filtre Çelik Boru tipi TX1550 RX1310 / 1490nm SC APC bağlayıcı Performans Özellikleri Parametre FWDM 3/45 Geçiş Bandı Dalga Boyu Aralığı (nm) 1260-1360 Yansıma Bandı Dalga Boyu Aralığ... Read More
2019-12-25 15:20:56
Çin FTTH FBT Fiber Optik Bölücüler 1x2 Fiber Bağlayıcı 50/50 10/90 1310 / 1550nm Dalga Boyu Fabrika

FTTH FBT Fiber Optik Bölücüler 1x2 Fiber Bağlayıcı 50/50 10/90 1310 / 1550nm Dalga Boyu

FTTH Splitter 1x2 Fiber Bağlayıcı 50/50 1/99 2/98 3/97 40/60 30/70 20/80 10/90 FTTH FBT tanımlaması: Sigortalı Optik Bağlayıcı Optik kuplör, gücü optik fiberlerden birleştiren veya bölen optik bir cihazdır. ... Read More
2019-11-27 15:17:05
Çin APC / UPC WDM Çözümü FTTH Splitter FBT 1x2 Fiber Bağlayıcı 10/90 Oranı 1310 / 1550nm Fabrika

APC / UPC WDM Çözümü FTTH Splitter FBT 1x2 Fiber Bağlayıcı 10/90 Oranı 1310 / 1550nm

FTTH Splitter / FBT 1x2 Fiber Bağlayıcı 50/50 1/99 2/98 3/97 40/60 30/70 20/80 10/90 Oranı 1310 / 1550nm tanımlaması: Sigortalı Optik Bağlayıcı Optik kuplör, gücü optik fiberlerden birleştiren veya bölen optik ... Read More
2019-11-27 15:17:05
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|