Ana sayfa Ürünler

xfp alıcı

iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

xfp alıcı

(38)
Çin XFP 80km 1570nm CWDM Mux Demux Modülü DOM LC Konnektör Uyumlu Huawei Mikrotik Fabrika

XFP 80km 1570nm CWDM Mux Demux Modülü DOM LC Konnektör Uyumlu Huawei Mikrotik

CWDM modülü 10G XFP 80km 1570nm DOM LC Konnektör uyumlu Huawei, Mikrotik ve benzeri. Özellikler : 9.95 - 11.3Gb / s bit hızlarını destekler Çift taraflı LC konektörü Çalışırken takılabilir XFP kapladığı alan So... Read More
2020-01-03 16:28:22
Çin XFP + CWDM Mux Demux Modülü 1330nm 40 km Optik Anahtarı Uyumlu Yeni Durum Fabrika

XFP + CWDM Mux Demux Modülü 1330nm 40 km Optik Anahtarı Uyumlu Yeni Durum

CWDM XFP + modülü 1330nm 40km optik anahtar uyumlu modül Özellikler 1,25G 2,5 Gbps ila 10 Gbps CWDM optik alıcı Veri hızı seçilebilir ≤4.25Gbps veya 9.95Gbps - 10.3Gbps bit oranları ITU-T standartlarına göre se... Read More
2019-12-25 15:26:08
Çin 10G 1570nm 80Km CWDM XFP Telsiz Modülü Yüksek Hızlı İletim Şebekesi Fabrika

10G 1570nm 80Km CWDM XFP Telsiz Modülü Yüksek Hızlı İletim Şebekesi

CWDM Telsiz Modülü XFP 10G 1570nm 80Km SFP + Yüksek Hızlı İletim Şebekesi Size iyi cwdm dwdm çözümleri sağlayabilir Hilink 10G 80km CWDM XFP Alıcı-Verici, mükemmel dalga boyu stabilitesi, uygun maliyetli modül ... Read More
2019-12-25 15:26:07
Çin CWDM XFP Optik Alıcı-Verici CWDM Modülü 10G 80km 1490nm DOM LC 3 Yıl Garanti Fabrika

CWDM XFP Optik Alıcı-Verici CWDM Modülü 10G 80km 1490nm DOM LC 3 Yıl Garanti

10G CWDM XFP optik alıcı-verici CWDM modülü 80km 1490nm DOM LC Özellikler 9.95 - 11.3 Gb / s bit hızlarını destekler Çift yönlü LC konektörü Çalışırken takılabilir XFP kaplama alanı Soğutmalı 1470nm ~ 1610nm ... Read More
2019-12-25 15:26:07
Çin LC Konektörü 10G XFP Alıcı-Verici XFP 10Gbps ZR 1550nm 80km Cisco Uyumlu Fabrika

LC Konektörü 10G XFP Alıcı-Verici XFP 10Gbps ZR 1550nm 80km Cisco Uyumlu

Uyumlu Cisco 10G XFP Alıcı-Verici, XFP 10G ZR 1550nm 80km ile LC Konnektör XFP-10G-ZR Özellikleri 802.3ae, 10GBASE ZR / ZW ile uyumlu 10 Gb / s seri optik arayüz 1550nm soğutmalı TEC, APD foto-dedektörlü EML ... Read More
2019-12-25 15:26:07
Çin LC XFP Optik Alıcı-Verici Uyumlu Huawei / Cisco XFP 10G Bidi 1270 / 1330nm 40km Fabrika

LC XFP Optik Alıcı-Verici Uyumlu Huawei / Cisco XFP 10G Bidi 1270 / 1330nm 40km

Uyumlu Huawei / Cisco XFP 10G Bidi 1270/1330nm 40km LC XFP Modülü Telsiz Şartname Veri hızı 10G Elyaf Türü SMF verici DFB Alıcı TOPLU İĞNE Mesafe 40KM Dalga boyu TX1270nm / RX1330nm DDM / DOM Dijital (isteğe ba... Read More
2019-12-25 15:26:07
Çin Tek Fiber XFP Alıcı-verici WDM 1330/1270nm BIDI 10G Modülü 40KM LC Konnektörü Fabrika

Tek Fiber XFP Alıcı-verici WDM 1330/1270nm BIDI 10G Modülü 40KM LC Konnektörü

WDM 1330/1270nm BIDI XFP Tek Fiber Alıcı-verici 10G Modülü 20KM ÜRÜN ÖZELLİKLER Uyumlu marka Cisco Juniper Mikrotik .. Satıcı adı Hilink Form Türü XFP Maksimum Veri Hızı 10Gbps dalga boyu 1270nm / 1330nm ... Read More
2019-12-25 15:26:06
Çin 10 Gbps XFP Alıcı-verici 10GBASE-BX WDM 1270nm / 1330nm 40km DOM BiDi XFP LC Konnektör Fabrika

10 Gbps XFP Alıcı-verici 10GBASE-BX WDM 1270nm / 1330nm 40km DOM BiDi XFP LC Konnektör

10Gbps 10GBASE-BX WDM 10G 1270nm / 1330nm 40km DOM BiDi XFP LC 10G BiDi XFP alıcı-vericileri, 1330nm (1270nm) verici ve 1270nm (1330nm) alıcı kullanarak IEEE 802.3ae 10GBASE-BX gibi çift yönlü 10G seri optik ... Read More
2019-12-25 15:26:06
Çin BIDI XFP Alıcı-Verici LC / SC Konnektörü HL-XFP-BIDI 40km Mesafe DDM İşlevi Fabrika

BIDI XFP Alıcı-Verici LC / SC Konnektörü HL-XFP-BIDI 40km Mesafe DDM İşlevi

BIDI XFP 10g uyumlu LC / SC konnektör modülü 10G BiDi XFP 40km Özellikler 10.3Gbps'ye kadar çalışma veri hızı Türü: 1270nmDFB Tx / 1330nmRx 1330nmDFB Tx / 1270nmRx 20 km'ye kadar mesafe Tek 3. 3V Güç kaynağı ve ... Read More
2019-12-25 15:26:06
Çin 10GBase-ZR XFP Optik Verici 10G CH17-CH61 C- Bant 80 KM ZR DWDM Tipi Fabrika

10GBase-ZR XFP Optik Verici 10G CH17-CH61 C- Bant 80 KM ZR DWDM Tipi

10GBaz-ZR XFP Alıcı-verici 10G CH17-CH61 C-Bant 80 KM ZR DWDM Alıcı-verici Temel Özellikler Parça numarası HL-CW-XF-80 dalga boyu CH17-CH61 Veri hızı 10Gbps Mesafe 80km (dBm) Optik Güç -1 ~ 2 Kaynak DWDM Bağlay... Read More
2019-12-25 15:26:06
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|