Ana sayfa Ürünler

CWDM Mux Demux Modülü

iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

CWDM Mux Demux Modülü

(45)
Çin Çoklayıcı Optik CWDM Mux Demux Modülü 8CH MUX DEMUX 5G Omurga Ağ 1270-1610nm Fabrika

Çoklayıcı Optik CWDM Mux Demux Modülü 8CH MUX DEMUX 5G Omurga Ağ 1270-1610nm

5G Omurga Ağı 1270-1610nm CWDM Çoklayıcı Optik 8CH MUX + DEMUX CWDM Çözümü Uygulamalar Optik Ekleme / Bırakma Çoklama OADM Telekom ağları Metro ağları Geniş Bant Ağları özellik Ultra Düşük Ekleme Kaybı Kompakt ... Read More
2020-04-29 17:13:43
Çin ABS Kutusu CWDM Mux Demux Modülü Hilink 1X30CH Demux Optik WDM Ekipmanları Düşük PDL Fabrika

ABS Kutusu CWDM Mux Demux Modülü Hilink 1X30CH Demux Optik WDM Ekipmanları Düşük PDL

Hilink CWDM + DWDM 1X30CH Demux optik WDM ekipmanları ABS Kutusu mux / demux çözümü Özellikleri: Çok Düşük Ekleme Kaybı Yüksek İzolasyon Düşük PDL Kompakt tasarım İyi kanallar arası tekdüzelik DWDM Geniş Çalı... Read More
2020-03-25 17:54:03
Çin 1X18 CWDM Mux Demux Modülü 1260nm-1620nm Dalgaboyu Yüksek İzolasyon Kompakt Tasarım Fabrika

1X18 CWDM Mux Demux Modülü 1260nm-1620nm Dalgaboyu Yüksek İzolasyon Kompakt Tasarım

Özellikleri Düşük Ekleme Kaybı Yüksek izolasyon Düşük PDL Kompakt tasarım İyi kanaldan kanala homojenlik Geniş Çalışma Dalgaboyu 1260nm'den 1620nm'ye Geniş çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 85 ° C Yüksek G... Read More
2019-10-17 15:26:35
Çin Mux Demux SMF-28e Cwdm Çoklayıcı 4 Kanal Optik Mux Demux Cwdm Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

Mux Demux SMF-28e Cwdm Çoklayıcı 4 Kanal Optik Mux Demux Cwdm Düşük Ekleme Kaybı

Mux Demux SMF-28e Cwdm Çoklayıcı 4 Kanal Optik Mux Demux Cwdm Düşük Ekleme Kaybı Özellikleri Düşük Ekleme Kaybı Yüksek izolasyon Düşük PDL Kompakt tasarım İyi kanaldan kanala homojenlik Geniş Çalışma Dalgaboyu ... Read More
2019-10-17 15:22:33
Çin OADM CWDM Mux Demux Modülü Fabrika

OADM CWDM Mux Demux Modülü

3 kanallı kanallar CWDM Mux Demux Modülü, Dubleks Doğu CWDM OADM Optik Ekleme / Bırakma Sol / Sağ Genel Doğu ve Batı Trafik için Hilink ikili CWDM OADM (Sağ ve Sol) Çift CWDM / AD modülleri, Doğu-Batı Trafik i... Read More
2019-10-10 11:02:50
Çin 8 Kanallı Mini Küçük CWDM Mux Demux Modülü fiber CCWDM Çoklayıcı Fabrika

8 Kanallı Mini Küçük CWDM Mux Demux Modülü fiber CCWDM Çoklayıcı

Mini CCWDM Çoklayıcı 8 Kanal Mini Küçük CWDM Mux Demux Modülü Hilink Düşük Kayıplı Kompakt Kalın Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı (CCWDM), İnce Film Filtresi ve Mikro-Optik'i temel alır, bu ürün küçük form, ultra d... Read More
2019-09-27 13:37:56
Çin Sfp Modülü ile 1270nm-1610nm Cwdm Çoklayıcı Veri Merkezi Omurga Ağı Çözümü Fabrika

Sfp Modülü ile 1270nm-1610nm Cwdm Çoklayıcı Veri Merkezi Omurga Ağı Çözümü

Hilinksys Ağ Çözümü 1270nm - Sfp Modüllü 1610nm CWDM Mux Demux özellik Ultra Düşük Ekleme Kaybı Kompakt boyut İyi kanaldan kanala homojenlik Ultra-Stabilite ve Yüksek Güvenilirlik Genişletilmiş Çalışma Sıcaklığ... Read More
2019-08-12 16:37:01
Çin 2CH DWDM OADM Çift Fiber DWDM Modülü 100 GHz LC / UPC Bağlayıcı 19'1U Raf Montaj Fabrika

2CH DWDM OADM Çift Fiber DWDM Modülü 100 GHz LC / UPC Bağlayıcı 19'1U Raf Montaj

2CH DWDM OADM Çift Fiber 100 GHz LC / UPC DWDM Modülü 19'1U Raf Montajı Özellikler: C bandı 2-44 kanal DWDM Mux / Demux (CH21-CH22) Kanal aralığı: 0.8nm (100GHz Grid) Com bağlantı noktası simpleks Şeffaf ... Read More
2019-07-31 11:45:09
Çin Tek Fiber CWDM Mux Demux Modülü 2CH 1U Raf Montajı LC / UPC 1290 / 1310nm Ekleme / Bırakma Fabrika

Tek Fiber CWDM Mux Demux Modülü 2CH 1U Raf Montajı LC / UPC 1290 / 1310nm Ekleme / Bırakma

CWDM OADM Tek Fiber 2CH 1U Raf Tipi LC / UPC 1290 / 1310nm ekleme / bırak Özellikler: ITU CWDM Grid (1611/1591) Kanal Dalga Boyu Merkez dalga boyu Doğruluk ± 6.5 Düşük Ekleme Kaybı Yüksek izolasyon Yüksek G... Read More
2019-07-31 11:45:09
Çin Çift Fiber CWDM Mux Demux Modülü 1U Raf Montajı 16ch Metal Bağlantı Noktası 1310nm ~ 1610nm Fabrika

Çift Fiber CWDM Mux Demux Modülü 1U Raf Montajı 16ch Metal Bağlantı Noktası 1310nm ~ 1610nm

1U Raf Tipi Çift Fiber 1310nm ~ 1610nm Cwdm Mux / Demux 16ch metal bağlantı noktası Özellikler Düşük Ekleme Kaybı Yüksek izolasyon Düşük PDL Kompakt tasarım İyi kanaldan kanala homojenlik Geniş Çalışma Dalga ... Read More
2019-07-17 17:00:20
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|