Ana sayfa Ürünler

CWDM Mux Demux Modülü

Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

CWDM Mux Demux Modülü

(48)
Çin 1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC Fabrika

1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Module , 16 Channel CWDM Filter SC / APC

1260nm - 1610nm CWDM Mux Demux Modülü, 16 Kanallı CWDM Filtresi SC / APC 1. Özellikler Düşük Ekleme Kaybı Yüksek İzolasyon Düşük PDL Kompakt tasarım İyi kanaldan kanala tekdüzelik İsteğe bağlı olarak 191 u ... Daha fazla bilgi edinin
2020-10-21 09:47:05
Çin Sfp Modülü ile 1270nm-1610nm Cwdm Çoklayıcı Veri Merkezi Omurga Ağı Çözümü Fabrika

Sfp Modülü ile 1270nm-1610nm Cwdm Çoklayıcı Veri Merkezi Omurga Ağı Çözümü

Hilinksys Ağ Çözümü 1270nm - Sfp Modülü ile 1610nm CWDM Mux Demux Özellik Ultra Düşük Ekleme Kaybı Kompakt boyut İyi kanaldan kanala tekdüzelik Ultra Stabilite ve Yüksek Güvenilirlik Uzun Çalışma Sıcaklığı ... Daha fazla bilgi edinin
2020-09-19 11:33:08
Çin 1470nm - Omurga Ağ 2LGX için 1610nm OEM CWDM Mux Demux Modülü Fabrika

1470nm - Omurga Ağ 2LGX için 1610nm OEM CWDM Mux Demux Modülü

Omurga Ağı 2LGX, 19 'Raf 1470nm - 1610nm OEM CWDM Mux Demux Modülü ile CWDM Çözümü Özellik Ultra Düşük Ekleme Kaybı Kompakt boyut İyi kanaldan kanala tekdüzelik Ultra Stabilite ve Yüksek Güvenilirlik Uzun Çalı... Daha fazla bilgi edinin
2020-09-19 11:13:28
Çin 1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü Fabrika

1270-1610nm 1x2CH SMF CWDM Mux Demux Modülü

Özelleştirilebilir CWDM 1270-1610nm OADM Ekleme / Bırakma Çoklayıcı SMF 1x2CH LGX KUTUSU Adaptörlü LC / UPC CWDM Ekle / Bırak 100GHz CWDM Mux/Demux Module over a single or duplex single mode fiber is quite ... Daha fazla bilgi edinin
2020-06-28 17:52:07
Çin 0.5m Konnektör LC UPC Hilink 18 Kanal Optik Ccwdm Modülü Fabrika

0.5m Konnektör LC UPC Hilink 18 Kanal Optik Ccwdm Modülü

Hilink 18 kanal optik ccwdm modülü 1X18CH 0.5 m konnektör LC UPC Kompakt Kaba Dalga Boyu Bölmeli Çoğullama (CCWDM), Fiber Optik Çoklayıcı'nın, optik Optik Çoklayıcı fiber karışık sinyali ayrıştırılarak, bağlant... Daha fazla bilgi edinin
2020-06-28 17:50:29
Çin LC UPC Konnektörler 0.5M Uzunluk MINI CWDM Çözümü CCWDM Modülü Fabrika

LC UPC Konnektörler 0.5M Uzunluk MINI CWDM Çözümü CCWDM Modülü

6 + 1CH MINI CWDM çözüm CCWDM modülü LC UPC konnektörleri 0.5 Muzunluk Kompakt Kaba Dalga Boyu Bölmeli Çoğullama (CCWDM), Fiber Optik Çoklayıcı'nın, optik Optik Çoklayıcı fiber karışık sinyali ayrıştırılarak, ... Daha fazla bilgi edinin
2020-06-28 17:49:15
Çin Çoklayıcı Optik CWDM Mux Demux Modülü 8CH MUX DEMUX 5G Omurga Ağ 1270-1610nm Fabrika

Çoklayıcı Optik CWDM Mux Demux Modülü 8CH MUX DEMUX 5G Omurga Ağ 1270-1610nm

5G Omurga Ağı 1270-1610nm CWDM Çoklayıcı Optik 8CH MUX + DEMUX CWDM Çözümü Uygulamalar Optik Ekleme / Bırakma Çoklama OADM Telekom ağları Metro ağları Geniş Bant Ağları özellik Ultra Düşük Ekleme Kaybı Kompakt ... Daha fazla bilgi edinin
2020-04-29 17:13:43
Çin ABS Kutusu CWDM Mux Demux Modülü Hilink 1X30CH Demux Optik WDM Ekipmanları Düşük PDL Fabrika

ABS Kutusu CWDM Mux Demux Modülü Hilink 1X30CH Demux Optik WDM Ekipmanları Düşük PDL

Hilink CWDM + DWDM 1X30CH Demux optik WDM ekipmanları ABS Kutusu mux / demux çözümü Özellikleri: Çok Düşük Ekleme Kaybı Yüksek İzolasyon Düşük PDL Kompakt tasarım İyi kanallar arası tekdüzelik DWDM Geniş Çalı... Daha fazla bilgi edinin
2020-03-25 17:54:03
Çin 1X18 CWDM Mux Demux Modülü 1260nm-1620nm Dalgaboyu Yüksek İzolasyon Kompakt Tasarım Fabrika

1X18 CWDM Mux Demux Modülü 1260nm-1620nm Dalgaboyu Yüksek İzolasyon Kompakt Tasarım

Özellikleri Düşük Ekleme Kaybı Yüksek izolasyon Düşük PDL Kompakt tasarım İyi kanaldan kanala homojenlik Geniş Çalışma Dalgaboyu 1260nm'den 1620nm'ye Geniş çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 85 ° C Yüksek G... Daha fazla bilgi edinin
2019-10-17 15:26:35
Çin Mux Demux SMF-28e Cwdm Çoklayıcı 4 Kanal Optik Mux Demux Cwdm Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

Mux Demux SMF-28e Cwdm Çoklayıcı 4 Kanal Optik Mux Demux Cwdm Düşük Ekleme Kaybı

Mux Demux SMF-28e Cwdm Çoklayıcı 4 Kanal Optik Mux Demux Cwdm Düşük Ekleme Kaybı Özellikleri Düşük Ekleme Kaybı Yüksek izolasyon Düşük PDL Kompakt tasarım İyi kanaldan kanala homojenlik Geniş Çalışma Dalgaboyu ... Daha fazla bilgi edinin
2019-10-17 15:22:33
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|