Ana sayfa Ürünler

Aktif Optik Kablosu

Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

Aktif Optik Kablosu

(29)
Çin QSFP28 Port Anahtarı için 100G AOC Hilink Optik Aktif Kablo Fabrika

QSFP28 Port Anahtarı için 100G AOC Hilink Optik Aktif Kablo

QSFP28 Port Anahtarı için Optik Aktif Kablo 100G AOC Hilink Açıklama 'HQS-MPO101-XXXC, Dört Kanallı, Takılabilir, Paralel, Fiber Optik QSFP + AOC için 100 Gigabit Ethernet ve Infiniband EDR Uygulamaları.BuAOCk... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-29 17:59:44
Çin SFP28-25G-AOC10M 25G Aoc SFP28 10m Aktif Optik Kablo Fabrika

SFP28-25G-AOC10M 25G Aoc SFP28 10m Aktif Optik Kablo

SFP28-25G-AOC10M Uyumlu 25G aoc SFP28 Aktif Optik Kablo 10m (32ft) 25G Hilink active optical cable can provide an ideal alternative solution for high-speed cable and short-distance SFP28 optical module, and the ... Daha fazla bilgi edinin
2020-06-28 17:41:49
Çin MTP-MTP Aktif Optik Kablo Tek Mod 12 Çekirdekli 2m 3.0 Yama Kablosu OFNP 10Gb / S Fabrika

MTP-MTP Aktif Optik Kablo Tek Mod 12 Çekirdekli 2m 3.0 Yama Kablosu OFNP 10Gb / S

MTP-MTP Tek modlu 12 çekirdekli 2m 3.0 Yama Kablosu OFNP Kablosu MTP / MPO fiber optik patch kablosu, şerit tipi çoklu fiber montajlarında, simpleks veya dupleksin aksine kullanılır. Bir MTP / MPO fiber optik ... Daha fazla bilgi edinin
2020-05-27 16:57:34
Çin MPO Erkek MPO Erkek Optik Koparma Kablo 24 Çekirdek OM4 10 M Uzunluk 40G QSFP Için Fabrika

MPO Erkek MPO Erkek Optik Koparma Kablo 24 Çekirdek OM4 10 M Uzunluk 40G QSFP Için

MPO erkek MPO erkek 24 çekirdek OM4 10 M Yama Kablosu Senko marka kablo Corning fiber 3.0mm Için 40G QSFP Özellikleri IEC61754-7 Uyumlu; Telcordia GR-1435-CORE uyumlu. Push -Pull kilitleme tipi .. Ferrules are ... Daha fazla bilgi edinin
2020-04-29 17:04:40
Çin 100G AOC Optik Aktif Ethernet Kablosu Hilink QSFP28 Için QSFP28 100G Port Anahtarı Için Fabrika

100G AOC Optik Aktif Ethernet Kablosu Hilink QSFP28 Için QSFP28 100G Port Anahtarı Için

Hilink QSFP28 QSFP28 100G AOC Optik Aktif Ethernet Kablosu Için 100G port anahtarı Açıklama 'HQS-MPO101-XXXC, Dört Kanallı, Takılabilir, Paralel, Fiber Optik QSFP + AOC için 100 Gigabit Ethernet and Infiniband ... Daha fazla bilgi edinin
2020-04-29 17:03:38
Çin 1-10 m Uzunluk Aktif Optik Kablo 40G AOC QSFP + 8 LC QSFP-8LC-AOC CE Onayı Fabrika

1-10 m Uzunluk Aktif Optik Kablo 40G AOC QSFP + 8 LC QSFP-8LC-AOC CE Onayı

1-10m Uzunluk Aktif Optik Kablo 40G AOC QSFP + 8 LC QSFP-8LC-AOC CE Onayı 40G paralel optik alıcı-vericiler (40GBASE-SR4) 4x10G modlarını destekleyebilir - bu özellik yeni paralel optik aktif ekipmanın mevcut ... Daha fazla bilgi edinin
2020-01-03 16:40:27
Çin 40G QSFP SFP Aktif Optik Kablo AOC 0.5M ~ 100M Uzunluk Düşük Güç Tüketimi Fabrika

40G QSFP SFP Aktif Optik Kablo AOC 0.5M ~ 100M Uzunluk Düşük Güç Tüketimi

40G QSFP SFP Aktif Optik Kablo AOC 0.5M ~ 100M Uzunluk Düşük Güç Tüketimi Özellikleri QSFP + MSA SFF-8436 UyumluSFP + MSA SFF-8431/8432 Uyumlu RoHS Uyumlu Çalışma Vaka Sıcaklığı: 0 ~ 70 ° C Çalışırken tak... Daha fazla bilgi edinin
2020-01-03 16:36:58
Çin MTP / MPO Aktif Fiber Optik Kablo 40G SR4 QSFP Telsiz Modülü 3 Yıl Garanti Fabrika

MTP / MPO Aktif Fiber Optik Kablo 40G SR4 QSFP Telsiz Modülü 3 Yıl Garanti

MTP / MPO Aktif Fiber Optik Kablo 40G SR4 QSFP Alıcı-Verici Modülü 3 Yıl Garanti Özellikleri 4 bağımsız tam çift yönlü kanal Kanal başına 11,2 Gbps'ye kadar veri hızı MTP / MPO optik konektör QSFP MSA Uyumlu ... Daha fazla bilgi edinin
2020-01-03 16:27:50
Çin Veri Merkezleri 40GE QSFP AOC Aktif Fiber Optik Kablo Çok Modlu Fabrika

Veri Merkezleri 40GE QSFP AOC Aktif Fiber Optik Kablo Çok Modlu

Veri Merkezleri 40GE QSFP AOC Aktif Fiber Optik Kablo Çok Modlu 40G QSFP AOC Veri Merkezleri Fiber Optik Kablo 40G QSFP + - QSFP + AOC QSFP + - QSFP + aktif optik doğrudan bağlantı kabloları çok kısa mesafeler ... Daha fazla bilgi edinin
2019-09-26 14:06:51
Çin PVC Ceket Malzemesi AOC Aktif Optik Kablo SFP-10G-AOC 10Gbps SFP + SFP'ye + Fabrika

PVC Ceket Malzemesi AOC Aktif Optik Kablo SFP-10G-AOC 10Gbps SFP + SFP'ye +

10G SFP + SFP + AOC Kablosu Aktif Optik Kablo SFP-10G-AOC 1 M 3 M 5 M 7 M SFP-10G-AOC 10 g ila 10 g aoc, 10 Gb Ethernet ve 10 G Fiber Kanal uygulamaları için yüksek performanslı, uygun maliyetli I / 0 çöz... Daha fazla bilgi edinin
2019-04-12 16:51:07
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|