Ana sayfa Ürünler

X2 Verici Modülü

iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

X2 Verici Modülü

(21)
Çin 10G X2 SFP + dönüştürücüler X2 Alıcı Modülü Fabrika

10G X2 SFP + dönüştürücüler X2 Alıcı Modülü

Optik X2 - 10G SFP + Dönüştürücü, X2 adaptörleri Uyumlu cisco X2 - 10G SFP + medya dönüştürücü 1. 10 Gb X2 - SFP + Dönüştürücü Modülü 2. CVR-X2-SFP10G 3. OEM / ODM mevcutturle Özellikleri: Pazarlık SR LR, ZR ... Read More
2020-04-28 13:56:34
Çin X2 10GBase LR Tek Mod Alıcı-Verici 1310nm Dalga Boyu 10KM Mesafesi Fabrika

X2 10GBase LR Tek Mod Alıcı-Verici 1310nm Dalga Boyu 10KM Mesafesi

X2 10GBase-LR Alıcı-Verici 1310nm 10km X2 Modül X2-10GB-LR özellik X2 MSA Rev2.0b ile uyumlu 10.3125Gbps'de IEEE 802.3ae 10GBASE-LR desteği 10Km'ye kadar İletim Mesafesi (SMF) SC Yuvası 1310nm DFB Lazer SC Çift ... Read More
2019-01-24 10:19:00
Çin 10G X2 Alıcı-verici Modülü 300m MMF SR 850nm DFB Verici HL-X2-10G-SR Fabrika

10G X2 Alıcı-verici Modülü 300m MMF SR 850nm DFB Verici HL-X2-10G-SR

X2-10G-SR Alıcı-verici modülü 10G X2 850nm 300m MMF X2 SR özellik * 10.3Gbps'ye kadar çalışma veri hızı * 850nm DFB Verici * SMF'ye göre 550m'ye kadar mesafe * Tek 3. 3V Güç kaynağı ve TTL Mantık Arabirimi * ... Read More
2019-01-24 10:18:24
Çin 1310nm Dalga Boyu Fiber Optik Alıcı-Verici 10g Çok Modlu X2 Lrm Dubleks SC Konektörü Fabrika

1310nm Dalga Boyu Fiber Optik Alıcı-Verici 10g Çok Modlu X2 Lrm Dubleks SC Konektörü

Optik alıcı-verici 10g çok modlu x2 lrm Dubleks SC konektörü Özellikler X2 MSA Rev.2.0b ile Uyumlu IEEE 802.3aq, 10GBASE-LRM Uygulaması, 10.3125Gbps Ortalama Çıkış Gücü: -6.5 ~ -0.5dBm Alıcı Hassasiyeti: -14... Read More
2019-01-24 10:18:24
Çin CVR-X2-SFP 10G X2 Için SFP + Dönüştürücü X2 Optik Modülü 300m-80km Mesafe 2 Watt Fabrika

CVR-X2-SFP 10G X2 Için SFP + Dönüştürücü X2 Optik Modülü 300m-80km Mesafe 2 Watt

CVR-X2-SFP 10G X2-SFP + Dönüştürücü Özellikler: X2'den SFP'ye Dönüştürücü Xenpak arayüzlerini kullanarak birçok platformda destek Xenpak MSA ile uyumlu Sıcak Takılabilir 300m'den 80km'ye kadar mesafe Güç t... Read More
2019-01-24 10:18:24
Çin Optik X2 Alıcı Modülü 10Gbse ZR 1550nm 80km Mesafe 3 Yıl Garanti Fabrika

Optik X2 Alıcı Modülü 10Gbse ZR 1550nm 80km Mesafe 3 Yıl Garanti

Uyumlu Dökümhane 10Gbse ZR 1550nm 80km X2 optik alıcı-verici Özellikler X2 MSA Rev.2.0b ile Uyumlu IEEE 802.3aq, 10GBASE-LRM Uygulaması, 10.3125Gbps Ortalama Çıkış Gücü: -6.5 ~ -0.5dBm Alıcı Hassasiyeti: -14... Read More
2019-01-24 10:18:24
Çin SC Konektörü X2 Alıcı Modülü 40km 10G Verici / Alıcı Fabrika

SC Konektörü X2 Alıcı Modülü 40km 10G Verici / Alıcı

SC konektörü ucuz fiyat 40km 10G X2 verici ve alıcı özellik X2 MSA Rev2.0b ile uyumlu 10.3125 Gbps'de IEEE 802.3ae 10GBASE-ER desteği 40Km'ye (SMF) kadar iletim mesafesi SC Prizi 1550nm Soğutmalı EA-DFB / PIN... Read More
2019-01-04 18:08:06
Çin X2-10GB-T Çözüm 10G X2 - SFP + Dönüştürücü Modülü CVR-X2-SFP10G Fabrika

X2-10GB-T Çözüm 10G X2 - SFP + Dönüştürücü Modülü CVR-X2-SFP10G

X2-10GB-T Çözüm 10G X2 - SFP + Dönüştürücü Modülü CVR-X2-SFP10G Ürün Detayları Çalışırken takılabilir X2 ayak izi XAUI elektriksel arabirim: 4 şerit 3.125 GB MDIO, DOM (Dijital Optik İzleme) desteği 850nm / ... Read More
2018-02-23 10:39:20
Çin 10GBASE X2 Telsiz Modülü Fabrika

10GBASE X2 Telsiz Modülü

% 100 uyumluluk: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel vb. X2-10GBASE-LR 1310nm, X2 alıcı-vericisi modülü, ... Read More
2017-12-28 15:55:14
Çin MMF X2 Optik Modül Fabrika

MMF X2 Optik Modül

Cisco DS-X2-FC10G-SR Uyumlu 10G X2 Telsiz Alıcısı Modülü (MMF, 850nm, 300m, SC, DOM) Ürün Detayları Orijinal Cisco DS-X2-FC10G-SR Satıcı adı Hilink Form Türü X2 Maksimum Veri Hızı 10Gbps dalga boyu 850 nm Maks ... Read More
2017-12-28 15:55:10
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|