Ana sayfa Ürünler

optik alıcı modülü

iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

optik alıcı modülü

(90)
Çin Fiber kablo LC - LC konektör Yama kablosu APC / UPC 2.0mm SM Dubleks Fabrika

Fiber kablo LC - LC konektör Yama kablosu APC / UPC 2.0mm SM Dubleks

Fiber kablo LC - LC konektör Yama kablosu APC / UPC 2.0mm SM Dubleks Başka gereksinimleriniz varsa veya özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın. Uygulama 1. Fiber CATV mühendisliği. 2. Fiber optik veri ... Read More
2020-03-26 17:18:33
Çin Özelleştirilmiş SC APC UPC Fiber Kablo 12 renk OM4 çok modlu yama kablosu 0.9mm Fabrika

Özelleştirilmiş SC APC UPC Fiber Kablo 12 renk OM4 çok modlu yama kablosu 0.9mm

Özelleştirilmiş SC APC UPC Fiber Kablo 12 renk OM4 çok modlu yama kablosu 0.9mm Başka gereksinimleriniz varsa veya özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın. Uygulamalar: 1.Optik fiber haberleşme ... Read More
2020-03-26 17:14:01
Çin Hilink Fiber yama kablosu / pigtailler OM4 LC / SC konnektörü 0.9mm çap gevşek tüp 12 renk Fabrika

Hilink Fiber yama kablosu / pigtailler OM4 LC / SC konnektörü 0.9mm çap gevşek tüp 12 renk

Hilink Fiber yama kablosu / pigtailler OM4 LC / SC konnektörü 0.9mm çap gevşek tüp 12 renk Başka gereksinimleriniz varsa veya özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın. Uygulamalar: 1. Fiber optik veri ... Read More
2020-03-26 17:13:43
Çin Fabrika Özelleştirilmiş yama kablosu / pigtail SC LC ST FC MU APC UPC Fiber Kablo Simpleks Dubleks SM / MM Fabrika

Fabrika Özelleştirilmiş yama kablosu / pigtail SC LC ST FC MU APC UPC Fiber Kablo Simpleks Dubleks SM / MM

Fabrika Özelleştirilmiş yama kablosu / pigtail SC LC ST FC MU APC UPC Fiber Kablo Simpleks Dubleks SM / MM Başka gereksinimleriniz varsa veya özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın. tanımlaması: Tüm ... Read More
2020-03-26 16:48:44
Çin BIDI WDM Fiber Optik Alıcı-verici LC SFP Modülü STM-16 2.5G Huawei ile Uyumlu Fabrika

BIDI WDM Fiber Optik Alıcı-verici LC SFP Modülü STM-16 2.5G Huawei ile Uyumlu

Huawei ile Uyumlu STM-16 2.5G BIDI WDM 1310nm / 1550nm LC SFP Modülü Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericileri, Küçük Form Faktörü Takılabilir Çoklu Kaynak Anlaşması (MSA) ile uyumludur. SFP-BIDI al... Read More
2020-03-25 17:51:27
Çin 1310nm 10km Optik Alıcı-Verici Modülleri 25Gbs SFP28 SFP CWDM Cisco Uyumlu Fabrika

1310nm 10km Optik Alıcı-Verici Modülleri 25Gbs SFP28 SFP CWDM Cisco Uyumlu

cisco uyumlu 25Gbs SFP28 SFP CWDM 1310nm 10km optik alıcı-verici modülleri SFP28 alıcı-vericileri, SMF ile 10Gbps veri hızını ve 10km iletim mesafesini destekleyen yüksek performanslı, uygun maliyetli mod... Read More
2020-03-25 17:51:27
Çin SFP 25G CWDM Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü 1330nm 10km Tek Mod CE RoSH Uyumlu Fabrika

SFP 25G CWDM Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü 1330nm 10km Tek Mod CE RoSH Uyumlu

SFP 25G CWDM Alıcı-Verici Modülü 1330nm 10km Tek Modlu Alıcı-Verici Ürün Özellikleri 28.1Gbps bit hızlarını destekler Tek + 3.3V güç kaynağı Gerçek Zamanlı Dijital Teşhis İzleme Çalışma vaka sıcaklığı: Standart... Read More
2020-03-25 17:51:27
Çin Çift LC Konnektör Optik Alıcı-verici Modülü 1310nm 10km CWDM SFP28 25G Veri Hızı Fabrika

Çift LC Konnektör Optik Alıcı-verici Modülü 1310nm 10km CWDM SFP28 25G Veri Hızı

Uyumlu 1310nm 10km CWDM SFP28 25G Alıcı-Verici Modülü Uygulama • 25G GE LR • eCPRI, CPRI • Ethernet Anahtarları • Yüksek Hızlı Sunucular • Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Kümeleri Özellikleri • 25,78 Gbps seri ... Read More
2020-03-25 17:51:27
Çin CWDM SFP28 10km DOM Alıcı-verici Modülü 25G 1330nm PIN PD Alıcı CWDM-SFP25G-1330-10 Fabrika

CWDM SFP28 10km DOM Alıcı-verici Modülü 25G 1330nm PIN PD Alıcı CWDM-SFP25G-1330-10

CWDM-SFP25G-1330-10 Uyumlu 25G 1330nm CWDM SFP28 10km DOM Alıcı-Verici Modülü Uygulama • 25G GE LR • eCPRI, CPRI • Ethernet Anahtarları • Yüksek Hızlı Sunucular • Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Kümeleri ... Read More
2020-03-25 17:51:27
Çin Tek Modlu Optik Alıcı-verici Modülü Hilink 25Gbps SFP28 1270-1370nm 10km Mesafe Fabrika

Tek Modlu Optik Alıcı-verici Modülü Hilink 25Gbps SFP28 1270-1370nm 10km Mesafe

Tek Modlu Optik Alıcı-Verici Modülü Hilink 25Gbps SFP28 1270-1370nm 10km Mesafe Ürün Özellikleri 28.1Gbps bit hızlarını destekler Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi 1310nm DFB lazer ve PIN fotodiyot, SMF ... Read More
2020-03-24 16:06:59
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|