Ana sayfa Ürünler

optik alıcı modülü

Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

optik alıcı modülü

(101)
Çin Bakır SFP Telsiz Modülü Fabrika

Bakır SFP Telsiz Modülü

Optik Alıcı Modülü 1000base-T 100m GLC-T Gigabit Copper SFP RJ45 özellik L Ana Bilgisayar Sistemlerinde 1000BASE-T İşlemini veya SGMII arabirimli ana bilgisayar sistemlerinde 10/100/1000 BASE-T işlemini ... Daha fazla bilgi edinin
2020-09-07 14:13:09
Çin CVR 10G XENPAK-SFP + 1310nm 1550nm Fiber Optik Alıcı-Verici Fabrika

CVR 10G XENPAK-SFP + 1310nm 1550nm Fiber Optik Alıcı-Verici

CVR 10G XENPAK-SFP + Dönüştürücü Fiber Optik Alıcı-Verici Ürün Açıklaması 10G XENPAK-SFP + Dönüştürücü Özellikleri Bağımsız 1310nm / 1550nm lazer diyot vericili alıcı-verici MDIO, DOM desteği X2 MSA ile uyumlu ... Daha fazla bilgi edinin
2020-09-02 10:42:45
Çin MFSW-2x2F 1260-1650nm 500mW 2 × 2 Tekli Optik Anahtar Fabrika

MFSW-2x2F 1260-1650nm 500mW 2 × 2 Tekli Optik Anahtar

2 × 2 Tam Fonksiyonlu Optik Anahtar MFSW-2x2F Bypass1260-1650nm Tekli Optik Anahtar Uygulamalar ·Laboratuvarda Ar-Ge ·Sistem İzleme ·OADM ·MAN (Metropolitan Area Network) Teknik Özellikler Lütfen önce sipariş ... Daha fazla bilgi edinin
2020-09-02 10:41:08
Çin CSR4 MMF 850nm 400M MPO Konnektör 40G QSFP + Modülü Fabrika

CSR4 MMF 850nm 400M MPO Konnektör 40G QSFP + Modülü

40G QSFP + Modül MPO konektörü 40GBASE CSR4 MMF 850nm 400M OM4 Özellikleri : 4 bağımsız tam çift yönlü kanal Kanal başına 11,2 Gbps'ye kadar veri hızı MTP / MPO optik konektör QSFP MSA uyumlu Dijital teşhis ... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-29 15:45:20
Çin XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü Fabrika

XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü

10G XFP BIDI Modülü 1490 1550nm ZR 80km Özelleştirilebilir Hilink HLXBxx1XL-CD80 serisi alıcı-vericiler 10G Ethernet 10G için tasarlanmıştır ve 9.953Gb / s'den 11'e kadar veri hızını destekleyebilir.3Gb / s... Daha fazla bilgi edinin
2020-07-29 15:45:04
Çin QSFP + ER4 40km 40G Optik Alıcı-Verici Modülü Fabrika

QSFP + ER4 40km 40G Optik Alıcı-Verici Modülü

40G fiber optik modül QSFP + ER4 4 CWDM optik sinyal LC ile 40km Özellikleri 4 CWDM şerit MUX / DEMUX tasarımı Kanal bant genişliği başına 11,2 Gbps'ye kadar > 40Gbps'den büyük toplam bant genişliği Çift tarafl... Daha fazla bilgi edinin
2020-06-28 17:45:47
Çin Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü Fabrika

Hilink 100G QSFP28 ER4 40km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü

Hilink 100G QSFP28 ER4 1295 ~ 1304NM 40km Birçok marka ile uyumlu This product is a 100Gb/s transceiver module designed for optical communication applications compliant to Ethernet 100GBASE-ER4 Lite standard. ... Daha fazla bilgi edinin
2020-06-28 17:44:44
Çin Yüksek Kararlılık CSFP GLC-2BX Çift BiDi Modülü 20KM 1310 / 1490nm LC SMF Optik 1.25G CSFP Fabrika

Yüksek Kararlılık CSFP GLC-2BX Çift BiDi Modülü 20KM 1310 / 1490nm LC SMF Optik 1.25G CSFP

Yüksek stabilite 20KM 1490nm LC SMF Optik 1.25G CSFP 1.25G CSFP Tx: 1310nm / Rx: 1490nm BIDI sfp Alıcı-Verici Tx: 1490nm / Rx: 1310nm BIDI sfp Alıcı-Verici Özellikleri: l 1.25Gbps veri bağlantılarını destekleyi... Daha fazla bilgi edinin
2020-06-08 15:58:46
Çin CSFP Optik Telsiz Modülü 155M / 1.25g / 2.5g Kompakt Bi-Di SFP 20km 1310nm TX 1490nm Fabrika

CSFP Optik Telsiz Modülü 155M / 1.25g / 2.5g Kompakt Bi-Di SFP 20km 1310nm TX 1490nm

CSFP Modülü 155M / 1.25g / 2.5g Kompakt Bi-Di SFP Alıcı-Verici 20km 1310nm TX / 1490 nm RX Ürün Açıklaması Tx: 1310nm / Rx: 1490nm BIDI sfp Alıcı-Verici Tx: 1490nm / Rx: 1310nm BIDI sfp Alıcı-Verici Özellikleri... Daha fazla bilgi edinin
2020-06-08 15:55:50
Çin 1.25G Fiber Optik Alıcı-Verici CWDM SFP 100km 120km 150km LC Konnektörlü CWDM Fabrika

1.25G Fiber Optik Alıcı-Verici CWDM SFP 100km 120km 150km LC Konnektörlü CWDM

1.25G 1470nm-1610nm CWDM SFP 100km 120km 150km LC Konnektörlü CWDM Alıcı-Verici Ürün Özellikleri 1.25Gb / s'ye kadar çift veri bağlantısı Çalışırken takılabilir SFP kapladığı alan 8 olası CWDM dalga boyunda so... Daha fazla bilgi edinin
2020-05-27 17:08:51
Page 1 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|