• Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470
  • Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470
Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470

Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HILINK
Sertifika: CE FCC Rohs
Model numarası: 1.25 g-cwdm-1470

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Blister Ambalaj, 10 adet / tepsi
Teslim süresi: 1-3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Veri hızı: 1.25 Gb/sn dalga boyu: 1470 nm
Transfer Mesafesi: 120km SMF RX Hassasiyeti: <-33dBm
TX Gücü: 2~5dBm bağlayıcı: Dubleks LC
Kaynak: DFB APD'si Garanti: 3 yıl
Vurgulamak:

fiber optic module

,

fiber transceiver module

Ürün Açıklaması

Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25 Gbps Tek Modlu Fiber SFP Optik Modülü CWDM-SFP-1470

Özellikler:

  • 1,25 Gb/s'ye kadar çift yönlü veri bağlantıları
  • Çalışırken takılabilir SFP ayak izi
  • Dahili dijital teşhis fonksiyonları
  • CWDM DFB lazer verici
  • Dubleks LC konektörü
  • RoHS uyumlu ve Kurşunsuz
  • 1,25 Gb/sn'de 9/125 mm SMF'de 120 km'ye kadar
  • Daha düşük EMI için metal muhafaza
  • Tek 3.3V güç kaynağı
  • Ticari çalışma sıcaklığı aralığı: -5°C ila 75°C

 

Başvuru:

1 Gigabit Ethernet Anahtarları ve Yönlendiriciler

2 FE/GE/SDH

3 Fiber Kanal Anahtar Altyapısı

4 CWDM Sistem Uygulamaları

5 Metro Kenar Anahtarlama

 

CWDM Optik Alıcı-Verici modülü

CWDM SFP'si        
CWDM SFP 1G/2G (1270nm-1610nm) 40/80/120km CWDM SFP'si 0-70℃
CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40km ve 80km CWDM SFP'si 0-70℃
CWDM XFP(10G)
CWDM XFP LR (1270-1610nm) 10km CWDM XFP 0-70℃
CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40km CWDM XFP 0-70℃
CWDM XFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM XFP 0-70℃
CWDM SFP+(10G)
CWDM SFP 10G LR (1270-1610nm) 10km CWDM SFP+ 0-70℃
CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40km CWDM SFP+ 0-70℃
CWDM SFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM SFP+ 0-70℃
CWDM SFP28(25G)
CWDMSFP28(25G) 1270nm~1370nm 20km SFP28 0-70℃
         
CWDM X2(10G)
CWDM X2-ERC 1470nm~1610nm 40km CWDM X2 0-70℃
CWDM X2-ZRC 1470nm~1610nm 80km CWDM X2 0-70℃

Hilink SFP uyumlu marka:Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, Mikrotik, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, vb.

 

 

Genel

1470nm CWDM SFP, esas olarak CWDM Sisteminde kullanılır

 

 

Özellikler:

 

P/N HL-CW-SFP1470-xx
Veri hızı 1,25 Gb/sn
dalga boyu CWDM 1470-1610nm
Mesafe 120KM
verici DFB
Alıcı APD
medya SMF
GDM/DOM Evet
bağlayıcı LC Dubleks
Başvuru Gigabit Ethernet
Çalışma sıcaklığı 0℃~ +70℃
Gerilim Kaynağı 3.3V
sertifika CE/FCC/RoHS/TÜV/UL
Marka Hilink, OEM

 

Her türlü optik modülü tedarik ediyoruz,Veri hızları 100M ila 40Gbps arasında değişir, AscentOptics GBIC, SFP, XFP, SFP +, SFP28 ve QSFP + QSFP28 Kablo vb. dahil olmak üzere her türlü optik alıcı-verici form faktörünü sağlar.İhtiyacınız olan ürünü bulamazsanız, lütfen bize soruşturma gönderin, size kısa süre içinde cevap vereceğiz.

 

resim gösterisi

Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470 0

Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470 1

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.