Ana sayfa Ürünleroptik alıcı modülü

Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470

Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470

    • 1.25Gbps Single Mode Fiber SFP Optical Module CWDM-SFP-1470 For Gigabit Ethernet Switches
    • 1.25Gbps Single Mode Fiber SFP Optical Module CWDM-SFP-1470 For Gigabit Ethernet Switches
  • 1.25Gbps Single Mode Fiber SFP Optical Module CWDM-SFP-1470 For Gigabit Ethernet Switches

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE, ROHS, FCC
    Model numarası: 1.25 g-cwdm-1470

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Blister Ambalaj, 10 adet / tepsi
    Teslim süresi: 1-3 gün
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    veri hızı: 1.25Gbps Dalga boyu nm: 1470nm
    Transfer Mesafesi: 120km SMF RX Sensi: <-33dBm
    TX Power: 2 ~ 5dBm bağlayıcı: Dubleks LC
    Kaynak: DFB APD Garanti: 3 Yıl

    Gigabit Ethernet Anahtarları için 1.25Gbps Tek Mod Fiber SFP Optik Modül CWDM-SFP-1470

    Için 18 kanalları cwdm olarak kullanılabilir

    1270nm 1290nm 1310nm 1330nm 1350nm 1370nm 1390nm

    1410nm 1430nm 1450nm 1470nm

    1490nm 1510nm 1530nm 1550nm 1570nm 1590nm 1610nm

    Özellikler:

    • 1.25Gb / s'e kadar çift yönlü veri bağlantıları
    • Çalışırken takılabilir SFP çıkışı
    • Dahili dijital tanı fonksiyonları
    • CWDM DFB lazer vericisi
    • Dubleks LC konnektör
    • RoHS uyumlu ve Kurşunsuz
    • 1.25 Gb / sn'de 9 / 125mm SMF'de 120 km'ye kadar
    • Düşük EMI için metal muhafaza
    • Tekli 3.3V güç kaynağı
    • Ticari çalışma sıcaklığı aralığı: -5 ° C - 75 ° C

    Uygulama:

    1 Gigabit Ethernet Anahtarları ve Yönlendiricileri

    2 FE / GE / SDH

    3 Fiber Kanal Anahtarı Altyapısı

    4 CWDM Sistem Uygulamaları

    5 Metro Kenar Anahtarlama

    CWDM Optik Alıcı-Verici Modülü

    CWDM SFP
    CWDM SFP 1G / 2G (1270nm-1610nm) 40/80 / 120 km CWDM SFP 0-70 ℃
    CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40km ve 80km CWDM SFP 0-70 ℃
    CWDM XFP (10G)
    CWDM XFP LR (1270-1610nm) 10km CWDM XFP 0-70 ℃
    CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40km CWDM XFP 0-70 ℃
    CWDM XFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM XFP 0-70 ℃
    CWDM SFP + (10G)
    CWDM SFP 10G LR (1270-1610nm) 10km CWDM SFP + 0-70 ℃
    CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40km CWDM SFP + 0-70 ℃
    CWDM SFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM SFP + 0-70 ℃
    CWDM Xenpak (10G)
    CWDM Xenpak ER 1470nm ~ 1610nm 40km CWDM Xenpak 0-70 ℃
    CWDM Xenpak ZR 1470nm ~ 1610nm 80km CWDM Xenpak 0-70 ℃
    CWDM X2 (10G)
    CWDM X2-ERC 1470nm ~ 1610nm 40km CWDM X2 0-70 ℃
    CWDM X2-ZRC 1470nm ~ 1610nm 80km CWDM X2 0-70 ℃

    Hilink SFP uyumlu marka: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, Mikrotik, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel vb.

    Genel

    1470nm CWDM SFP, ağırlıklı olarak CWDM Sisteminde

    Özellikler:

    P / N HL-CW-SFP1470-xx
    Veri hızı 1.25Gb / sn
    Dalga boyu CWDM 1470-1610nm
    Mesafe 120km
    verici DFB
    Alıcı APD
    medya SMF
    DDM / DOM Evet
    Bağlayıcı LC Dubleks
    Uygulama Gigabit Ethernet
    Çalışma sıcaklığı 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Gerilim Tedariki 3.3V
    belgeleme CE / FCC / RoHS / TÜV / UL
    Marka Hilink, OEM

    Biz, optik modüllerin her türlü kaynağı , 100M ila 40Gbps arasında Datarates aralığı, AscentOptics, GBIC, SFP, XFP, SFP +, X2, XENPAK ve QSFP + SFP Kablo vb dahil olmak üzere optik alıcı-verici form faktörü her türlü kaynağı. Eğer yapamazsanız İhtiyacınız olan ürünü bul, lütfen bize soruşturma gönder, sana kısa süre sonra cevap vereceğiz.

    Resim gösterisi

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: steve

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)