1310nm 40km Optik Alıcı-Verici Modülü QSFP-40G-ER4 QSFP+ DOM LC SMF

1310nm 40km Optik Alıcı-Verici Modülü QSFP-40G-ER4 QSFP+ DOM LC SMF

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: HL-40G- QSFP-ZR4-60km

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Statik torba, Plastik Düz, Perakende kutu, ihtiyaca göre
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

anahtar kelimeler: Optik Alıcı-Verici Modülü Model numarası:: HL-QSFP 40G-ZR4 60KM
Kullanmak: Ethernet, FTTX dalga boyu: 1310nm
Mesafe: 60km Fiber Bağlayıcı: LC Konektörü
Logo: Özelleştirilebilir CE RoHS'si: Uysal
Vurgulamak:

40km Optik Alıcı-Verici Modülü

,

DOM LC Optik Alıcı-Verici Modülü

,

LC SMF QSFP+ Optik Alıcı-Verici

Ürün Açıklaması

1310nm 40km Optik Alıcı-Verici Modülü QSFP-40G-ER4 QSFP+ DOM LC SMF

 

Optik Alıcı-Verici Modülü QSFP-40G-ER4 Uyumlu 40GBASE-ER4 QSFP+ 1310nm 40km DOM LC SMF

 

Optik Alıcı-Verici ModülüÖzellikleri:

  • 4 CWDM şeritli MUX/DEMUX tasarımı
  • Kanal bant genişliği başına 11,2 Gbps'ye kadar
  • > 40Gbps toplam bant genişliği
  • Dubleks LC konektörü
  • 40G Ethernet IEEE802.3ba ve 40GBASE-ZR4 Lite ile uyumlu
  • QSFP MSA uyumlu
  • APD foto dedektörü

² 60 km'ye kadar şanzıman

  • QDR/DDR Infiniband veri hızlarıyla uyumlu

² Tek +3.3V güç kaynağı çalışıyor

  • Dahili dijital teşhis fonksiyonları
  • Sıcaklık aralığı 0°C ila 70°C

² RoHS Uyumlu Parça

 

Optik Alıcı-Verici Modülü  Uygulamalar:

² Raftan rafa

² Veri merkezleri Anahtarlar ve Yönlendiriciler

² Metro ağları

² Anahtarlar ve Yönlendiriciler

² 40G BASE-ZR4 Lite
 

Optik Alıcı-Verici Modülü Açıklama:

HL-QSFP40 60KM, 60km optik iletişim uygulamaları için tasarlanmış bir alıcı-verici modülüdür.Tasarım, IEEE P802.3ba standardının 40GBASE-ER4'ü ile uyumludur.Modül, 10Gb/sn elektrik verisinin 4 giriş kanalını 4 CWDM optik sinyale dönüştürür ve bunları 40Gb/sn optik iletim için tek bir kanala çoğullar.Tersine, alıcı tarafında, modül 40 Gb/sn girişi optik olarak 4 CWDM kanal sinyaline ayırır ve bunları 4 kanal çıkış elektrik verisine dönüştürür.

 

4 CWDM kanalının merkezi dalga boyları, ITU-T G694.2'de tanımlanan CWDM dalga boyu ızgarasının üyeleri olarak 1271, 1291, 1311 ve 1331 nm'dir.Optik arayüz için bir çift yönlü LC konektörü ve 38 pinli bir konektör içerir

 

elektrik arayüzü için.Uzun mesafeli sistemde optik dağılımı en aza indirmek için bu modülde tek modlu fiber (SMF) uygulanmalıdır.

Ürün, QSFP Multi-Source'a göre form faktörü, optik/elektrik bağlantısı ve dijital teşhis arayüzü ile tasarlanmıştır.

 

Anlaşma (MSA).Sıcaklık, nem ve EMI paraziti dahil en zorlu dış çalışma koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Modül, tek bir +3.3V güç kaynağından çalışır ve Modül Mevcut, Sıfırlama, Kesinti ve Düşük Güç Modu gibi LVCMOS/LVTTL global kontrol sinyalleri modüllerle birlikte mevcuttur.Daha karmaşık kontrol sinyallerini göndermek ve almak ve dijital teşhis bilgilerini elde etmek için 2 kablolu seri arabirim mevcuttur.Maksimum tasarım esnekliği için bireysel kanallar adreslenebilir ve kullanılmayan kanallar kapatılabilir.

TQP10, QSFP Çok Kaynaklı Anlaşmaya (MSA) göre form faktörü, optik/elektrik bağlantısı ve dijital teşhis arayüzü ile tasarlanmıştır.Sıcaklık, nem ve EMI paraziti dahil en zorlu dış çalışma koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.Modül, iki kablolu seri arabirim aracılığıyla erişilebilen çok yüksek işlevsellik ve özellik entegrasyonu sunar.

 


 

 

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 1310nm 40km Optik Alıcı-Verici Modülü QSFP-40G-ER4 QSFP+ DOM LC SMF bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.