• 100G QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici Tek Modlu Fiber Modülü SMF LC Konektörü 1310nm 10 km
  • 100G QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici Tek Modlu Fiber Modülü SMF LC Konektörü 1310nm 10 km
  • 100G QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici Tek Modlu Fiber Modülü SMF LC Konektörü 1310nm 10 km
100G QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici Tek Modlu Fiber Modülü SMF LC Konektörü 1310nm 10 km

100G QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici Tek Modlu Fiber Modülü SMF LC Konektörü 1310nm 10 km

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilink
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: HL-QS100G-LR

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Statik çanta, Plastik Düz, Perakende kutu, gerektirir
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Batı Union.Paypal
Yetenek temini: 100 / PCS / AY
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

veri hızı: 100 GB / sn mesafe: 10km
Dalga boyu: 1310 lif bağlayıcı: LC
Garanti: 3 Yıl Paket: QSFP28
Vurgulamak:

QSFP alıcı-verici modülü

,

qsfp optical module

Ürün Açıklaması

100G QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici Tek Modlu Fiber Modülü SMF LC Konektörü 1310nm 10 km

SMF LC Konektörü 1310nm 10km 100G QSFP28 LR4

100G QSFP28 LR4

QSFP28 Transceiver modülü, 10km tek modlu fiber üzerinden 103 Gigabit Ethernet bağlantısı için tasarlanmıştır. IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 ile uyumludur. Dijital tanı işlevleri, QSFP + MSA tarafından belirtildiği gibi bir I2C arayüzü üzerinden kullanılabilir.

Özellikler:
> 103Gbps'yi destekler
> Tek 3.3V Güç Kaynağı ve Güç Tüketimi <3.5W
> SMF üzerinde 10 km'ye kadar
> Ticari kutu sıcaklık aralığı: 0 ℃ ila 70 ℃
> Verici tarafında dört adet 25Gbps DML LAN-WDM kanalı
> Alıcı tarafında PIN ve TIA dizisi
> 4x25G elektrik arayüzü
> Dubleks LC kapları
> Entegre Dijital Diyagnoz İzleme ile I2C arayüzü
> RoHS 6 uyumlu

Uygulamalar:
100GBASE-LR4
Infiniband QDR / DDR / SDR
100G Datacom bağlantıları

Bu ürün optik haberleşme uygulamaları için tasarlanmış bir 100 Gb / s alıcı modülüdür.

IEEE P802.3ba standardının 100GBASE-LR4 ile. Modül, 25Gb / sn'lik 4 giriş kanalını dönüştürür

LAN WDM optik sinyallerinin 4 kanalına elektriksel veri ve daha sonra bunları tek bir kanala çoğaltır

100Gb / s optik iletim için. Alıcı tarafında tersine, modül bir 100 Gb / sn'yi çoğaltır

4 kanallı LAN WDM optik sinyallerine optik giriş ve daha sonra bunları 4 çıkış kanalına dönüştürür

elektriksel veri.

Hilink QSFP28 100G Serisi

Parça numarası Veri hızı Mesafe dalga boyu Çıkış gücü Duyarlılık düşünce
HQ28-SR-M85-X1D 100Gbps Mm 100m
(OM4)
850 nm -8.4 ~ + 2.4dBm -10.3dBm QSFP28-100G -SR4
HQ28-LR-L13-10D 100Gbps SM 10km 1310nm -4,3 ~ + 4,5 dBm -10.6dBm QSFP28-100G-LR4
HQ28-LR-L13-10C1 100Gbps SM 10km 1310nm -4,3 ~ + 4,5 dBm -10.6dBm QSFP28 100G-LR4-Ethernet
HQ28-ER-L13-40D 100Gbps SM 40km 1310nm -2,9 ~ + 4,5 dBm -16.9dBm QSFP28 100G-ER4
HQ28-K7-L13-xxx 100Gbps SM 2km 1310nm -6,5 ~ + 2,5dBm -11.5dBm QSFP28 100G-CWDM4
Parametre

25g ~ 100G Serisi

25G SFP28 SR4 25Gbps 850nm SFP28 alıcı-verici 100M
QSFP-40G-SR4 QSFP-SR4, MMF, 850nm, 150M, MPO
QSFP-40G-CSR4 QSFP +, MMF, 850nm, 300M (OM3) - MPO
QSFP-40G-LR4 QSFP-LR4, SMF, 1270nm ~ 1330nm, 15KM LC
QSFP-40G-PSM-IR4 QSFP + -IR4, SMF, 1310NM 2KM MPO
40G QSFP + PSM 10 KM QSFP + -LR4, SMF, 1310NM 10 KM MPO
100G QSFP28 SR4 100GBASE-SR4 QSFP28
QSFP28 CWDM4 2 KM 100G QSFP28 CWDM4 2KM 1271 ~ 1331
QSFP28 CWDM4 500M 100G QSFP28 CWDM4 500 1271 ~ 1331
QSFP28 PSM4 1310nm 2 km QSFP28 PSM4 1310nm 2km MPO SMF
25G SFP28 AOC 1M 25Gbps 850nm Çok Modlu SFP28 AOC 1 ~ 100M
25G SFP28 DAC SFF-8402 25G SFP28 ila SFP28 DAC 1m 3m 5 metre
40G QSFP + AOC 1M QSFP-AOC Aktif 40Gazik 1 ~ 100metre
40G QSFP + DAC 1M QSFP SFF8436 Pasif Kablo 1 ~ 5M
QSFP28 DAC için 100G QSFP28 1M 2M 3M 5M SFF-8665 100G QSFP28 Pasif
100G QSFP28-SR4 AOC 1M 100GBASE-SR4 QSFP28 AOC Fiber

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 100G QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici Tek Modlu Fiber Modülü SMF LC Konektörü 1310nm 10 km bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.