Ana sayfa ÜrünlerQSFP + alıcı-verici

Hilink 40G QSFP + Alıcı-Verici SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu

Hilink 40G QSFP + Alıcı-Verici SR4 850nm 100M MPO Cisco ile Uyumlu

    • Hilink 40G QSFP+ Transceiver SR4 850nm 100M MPO Compatible module
    • Hilink 40G QSFP+ Transceiver SR4 850nm 100M MPO Compatible module
  • Hilink 40G QSFP+ Transceiver SR4 850nm 100M MPO Compatible module

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-QSFP Modülü

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik çanta, Plastik Düz, Perakende kutu, gerektirir
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 2000PCS/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    veri hızı: 40G Dalga boyu: 1310
    mesafe: 10km bağlayıcı: MPO
    Uygulama: 40G Telekom Bağlantıları Garanti: 3 Yıl

    Hilink 40G QSFP + Alıcı-Verici SR4 850nm 100M MPO Modül ile Uyumlu

    özellik

    Ø Yüksek Kanal Kapasitesi: Modül başına 40 Gbps

    Ø 11,1 Gbps'ye kadar Kanal başına veri hızı

    Ø OM3 çok modlu fiberde maksimum 100m bağlantı uzunluğu

    Veya OM4 çok modlu fiberde 150m bağlantılar

    Ø Yüksek Güvenilirlik 850nm VCSEL teknolojisi

    Ø Elektrikle çalışan takılabilir

    Ø Dijital diyagnostik SFF-8436 uyumlu

    Ø Kasa çalışma sıcaklığı aralığı: 0 ° C ila 70 ° C

    Ø Güç tüketimi <1,5 W

    Uygulamalar

    40G Ethernet

    Veri Merkezi ve LAN

    40G QSFP

    Parça Numarası Ürün Açıklaması
    HiLink-QSFP-40 G-SR4 QSFP +, 40Gb / s, 40GBASE-SR4, MMF, 850nm, 150M
    HiLink-QSFP-40 G-LR4 QSFP +, 40Gb / s, 40GBASE-LR4, SMF, 1310nm, 10KM

    Hilink QSFP28 100G Serisi

    Parça Numarası Veri hızı Mesafe dalga boyu Çıkış gücü Duyarlılık düşünce
    HQ28-SR-M85-X1D 100Gbps MM 100m
    (OM4)
    850 nm -8,4 ~ + 2,4 dBm -10.3dBm QSFP28-100G -SR4
    HQ28-LR-L13-10D 100Gbps SM 10km 1310nm -4.3 ~ + 4.5dBm -10.6dBm QSFP28-100G-LR4
    HQ28-LR-L13-10C1 100Gbps SM 10km 1310nm -4.3 ~ + 4.5dBm -10.6dBm QSFP28 100G-LR4-Ethernet
    HQ28-ER-L13-40D 100Gbps SM 40km 1310nm -2,9 ~ + 4,5 dBm -16.9dBm QSFP28 100G-ER4
    HQ28-K7-L13-xxx 100Gbps SM 2km 1310nm -6,5 ~ + 2,5 dBm -11.5dBm QSFP28 100G-CWDM4

    Ana Ürünlerimiz

    Şirket Bilgisi

    Ambalaj ve Nakliye

    Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece. 3-7 gün sürer.

    hizmetlerimiz

    SFP uyumlu Marka : Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Aşırı, Dökümhane, Brokar, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, vb.

    Satış hizmeti:

    1. siparişinizi onaylamak için daha fazla bilgi için satış başvurun.
    2. onay alındıktan sonra Kısa teslim süresi.

    3. Biz uluslararası Ekspres tarafından mal teslim.

    4. müşterilerin geribildirim ve diğer sorular için Hızlı tepki.

    5. Garanti:

    >& Yepyeni.

    ›Ve OEM / ODM mevcuttur.
    ›& 100% kalite testi ve yaşlanma testi ile.
    ›Ve 3 yıl garanti (sevkiyat tarihinden itibaren).

    6. Teknisyen desteği:

    Arızayı çözmek veya bileşenleri değiştirmek ve ilgili ağ yapılandırması projesini sağlamak için teknik kılavuzu destekliyoruz.
    7. satış Sonrası servis
    Biz 24 saat hizmet sonrası var, her zaman teknik hizmet veya rehber tedarik vaat ediyor.
    İş arkadaşlarımız, acil durum gerçekleştikten sonra 12 saat içinde müşterilerin ihtiyacına cevap verecektir.

    Paketleme Detayları: Statik çanta, plastik PVC Paketi, perakende kutusu, teknik kutusu, veya özelleştirilmiş.

    Notlar:
    İşte tek tip ürün, ilgilendiğiniz modülleri almak için lütfen benimle iletişime geçin.

    Ayrıca CWDM / DWDM Mux / Demux Modülü, CWDM / DWDM / BiDi SFP, QSFP28, FWDM vb.
    Bana doğrudan gereksinimleri ile bir soruşturma gönderin veya daha fazla bilgi için benim skype (daisydjinn) ekleyin.

    Fikirleri (çözümleri) bizimle paylaşırsanız sıcak bir şekilde karşılanır, istediğinizi yapmaya çalışacağız.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Allison Liu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)