Ana sayfa ÜrünlerSFP Transceiver Modülü

SFP Telsiz Modülü Hilink 20Km 1.25G Çift Uyumlu SFP 1310nm LC Konektörü

SFP Telsiz Modülü Hilink 20Km 1.25G Çift Uyumlu SFP 1310nm LC Konektörü

    • SFP Transceiver Module Hilink 20Km 1.25G Dual Compatible SFP 1310nm LC Connector
    • SFP Transceiver Module Hilink 20Km 1.25G Dual Compatible SFP 1310nm LC Connector
    • SFP Transceiver Module Hilink 20Km 1.25G Dual Compatible SFP 1310nm LC Connector
  • SFP Transceiver Module Hilink 20Km 1.25G Dual Compatible SFP 1310nm LC Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-1.25g-SFP

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik çanta, Plastik Düz, Perakende kutu, gerektirir
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 2000PCS/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    veri hızı: 1.25 g Dalga boyu: 1310
    mesafe: 20km bağlayıcı: LC
    Garanti: 3 Yıl

    Hilink 20Km 1.25G Çift uyumlu SFP 1310nm SM özelleştirilebilir


    Ürün Açıklaması


    SFP-1G31-20

    SFP alıcı vericileri, 1.25Gbps / 1.0625Gbps çift veri hızını ve SMF ile 20km iletim mesafesini destekleyen yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir. Alıcı-verici üç bölümden oluşur: bir FP lazer vericisi, bir trans-empedans ön yükselticisi (TIA) ve MCU kontrol ünitesi ile entegre bir PIN fotodiyotu. Tüm modüller I sınıfı lazer güvenlik gereksinimlerini karşılar. Telsizler SFP Çok Kaynaklı Anlaşma (MSA) ve SFF-8472 ile uyumludur. Daha fazla bilgi için, lütfen SFP MSA'ya bakın.
    Özellikleri
    1. 1.25Gbps / 1.063Gbps operasyon Veri hızı
    2. 20 km iletim için 1310nm FP lazer ve PIN fotodetektör
    3. 9/125 µm SMF ile 20km
    4. Çalışırken takılabilir SFP ayakizi dubleks LC konektör Arabirimi
    5. Sınıf 1 FDA ve IEC60825-1 Lazer Güvenliği Uyumlu
    6. SFP MSA ile uyumlu
    7. SFF-8472 ile uyumlu
    8. + 3.3V tek güç kaynağı
    9. Ortalama Çıkış Gücü: -8 ~ -3dBm
    10. Alıcı Duyarlılığı: -22dBm
    Uygulamalar
    1. Gigabit Ethernet
    2. Fiber Kanal
    3. Switch arayüzüne geçin
    4. Anahtarlamalı arka panel uygulamaları
    5. Router / Sunucu arayüzü
    6. Diğer optik iletim sistemleri
    Gigabit Ethernet Alıcı-Vericileri

    3Com Parça Numarası Açıklama
    10065 = Kategori 5 bakır tel için 1000BASE-T SFP alıcı-verici modülü, RJ-45 konektörü
    10051 = MMB için 1000BASE-SX SFP alıcı-verici modülü, 850-nm dalga boyu, çift LC / PC konektörü
    10052 = MMB ve SMF için 1000BASE-LX / LH SFP alıcı-verici modülü, 1310-nm dalga boyu, çift LC / PC konektörü
    10053 = SMB için 1000BASE-ZX SFP alıcı-verici modülü, 1550-nm dalga boyu, çift LC / PC konektörü

    GLC-BX-D = Tek telli SMF için 1000BASE-BX10 SFP modülü, 1490-nm TX / 1310-nm RX dalga boyu, tek LC / PC konektörü
    GLC-BX-U = Tek telli SMF için 1000BASE-BX10 SFP modülü, 1310-nm TX / 1490-nm RX dalga boyu, tek LC / PC konektörü
    GLC-2BX-D = Tek telli SMF için çift kanallı 1000BASE-BX10 SFP modülü, 1490-nm TX / 1310-nm RX dalga boyu, iki adet tek LC / PC konektörü
    SFP-GE-G = MMF, 850-nm dalga boyu, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı ve DOM desteği, çift LC / PC konnektörü için 1000BASE-SX SFP alıcı-verici modülü
    SFP-GE-L = MMF ve SMF için 1000BASE-LX / LH SFP alıcı-verici modülü, 1300-nm dalga boyu, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı ve DOM desteği, çift LC / PC konektörü
    SFP-GE-Z = SMF, 1550-nm dalga boyu, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı ve DOM desteği, çift LC / PC konnektörü için 1000BASE-ZX SFP alıcı-verici modülü
    SFP-GE-T = Kategori 5 bakır tel için 1000BASE-T SFP alıcı-verici modülü, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı, RJ-45 konektörü


    Gerçek fotoğraf

    640 & 640 1.jpg640 & 640 2.jpg640 & 640 3.jpg

    Şirket Bilgisi

    Ana Ürünlerimiz.jpgFabrika üretim hattı.Certificates.JPG

    Paketleme ve nakliye


    Uluslararası Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve benzeri. 3-7 gün sürer.
    package.jpg

    SSS


    1. İkinci el ürün satıyor musunuz?
    Hayır. Tüm ürünlerimiz yenidir , ikinci el bileşenleri asla kullanmayız .

    2. Ürünleriniz hangi cihazlarla uyumlu olabilir?
    Ürünlerimiz Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Dökümhane, Brokar, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel vb. İle uyumludur .

    3. Ürünleriniz garanti ile geliyor mu?
    Evet, tüm ürünlerimiz için gönderim tarihinden itibaren 3 yıl garanti veriyoruz.

    4 . ADEDI nedir?
    Müşteri memnuniyetini sağlamak için, örnek siparişi kabul ediyoruz, hatta bir Adet.

    5. Hangi ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?
    T / T, Paypal, Western Union kabul edilebilir.

    6. sevkiyat hakkında nasıl?
    Genellikle Uluslararası Express'i destekliyoruz : DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS vb. O
    3-7 gün sürer .

    7.T raf bilgi almak nasıl?
    Siparişinizi verdiğiniz satış ekibimiz, size e-posta yoluyla ve telefonla takip bilgilerini sağlayacaktır .

    11 yıldan fazla bir süredir müşterilerine hizmet vermiş olduğuna inanan bir şirketten güvenle satın alabilirsiniz !

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Allison Liu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)