Ana sayfa ÜrünlerMekanik Optik Anahtar

SM 5V Sigara Mandallı Yüksek Hızlı Optik Anahtar 1310nm 1550nm 0.5m Sc Apc PCB Kartı ile

SM 5V Sigara Mandallı Yüksek Hızlı Optik Anahtar 1310nm 1550nm 0.5m Sc Apc PCB Kartı ile

SM 5V Non Latching High Speed Optical Switch 1310nm 1550nm 0.5m Sc Apc With PCB Board

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HILINK
Sertifika: CE FCC ROHS
Model numarası: HFSW-1 * 4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 1 ~ 4 iş günü
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Koşul: Yeni Dalga boyu: 850nm ~ 1650nm
bağlayıcı: SC LC FC APC Bilgisayarı Güç MW: en fazla 500
Garanti: 3 Yıl Çalışma sıcaklığı: 0 ~ +70

1X2 optik anahtar SM 5 V Mandalsız 1310nm 1550nm PCB Kurulu ile 0.5 m sc apc

Özellikler

Eşsiz düşük maliyetli

Düşük Ekleme Kaybı

Yüksek Kanal İzolasyonu

Yüksek Kararlılık, Yüksek Güvenilirlik · Optik Yolda Epoksi İçermez · Mandallama ve mandallama

Ürün özelliği

Parametreler birim FSW-1 × 4
Dalga boyu aralığı mil 850 ± 40 / 850 ± 40 veya ~ 1650 1260
1310 ± 40 1310 ± 40
Test Dalgaboyu mil 850/1310 1310 / 1550,1260 ~ 1360,1510 ~ 1610
Ekleme Kaybı 1, 2 dB Max: 1.4
Geri Dönüş Kaybı 1, 2 dB ≥ 35 SM ≥ 55
Karışma 1 dB ≥ 35 SM ≥ 55
PDL dB ≤0.1
WDL dB ≤0.30
Tekrarlanabilirlik dB ≤ ± 0.02
Çalışma gerilimi V 3.0 veya 5.0
dayanıklılık döngüleri Mill 10 Milyon
Anahtarlama zamanı MS ≤10
Optik güç mW ≤500
Çalışma sıcaklığı 0 ~ +70
Depolama sıcaklığı -40 ~ +85
Bağıl nem % 5 ~ 95
boyut aa (L) 26.0 × (W) 25.5 × (H) 10.3 veya Müşteri tasarımı

Not: 1. Çalışma sıcaklığı ve SOP içinde.
2. Bağlayıcılar Hariç.

Uygulamalar

Optik Ağ Koruması / Restorasyonu

· Optik Sinyal Yönlendirme

· Yapılandırılabilir Optik Ekleme / Bırakma · Verici ve Alıcı Koruması · Ağ Test Sistemleri · Aletler


Gerçek fotoğraf

Şirket Bilgisi

2X2B OADM Sistemi / Metro Alan Ağı İçin Mekanik Optik Switch Düşük Ekleme Kaybı

İletişim bilgileri
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Allison Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)