Ana sayfa ÜrünlerQSFP + alıcı-verici

MPT MPO QSFP + Alıcı-verici 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M Huawei Anahtarları ile Uyumlu

MPT MPO QSFP + Alıcı-verici 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M Huawei Anahtarları ile Uyumlu

    • MPT MPO QSFP+ Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M Compatible With Huawei Switches
    • MPT MPO QSFP+ Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M Compatible With Huawei Switches
    • MPT MPO QSFP+ Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M Compatible With Huawei Switches
    • MPT MPO QSFP+ Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M Compatible With Huawei Switches
    • MPT MPO QSFP+ Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M Compatible With Huawei Switches
  • MPT MPO QSFP+ Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M Compatible With Huawei Switches

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-QSFP-40G

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 2 / adet
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik çanta, plastik Düz, perakende kutusu, tarafından gerektirir
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Batı Union.Paypal
    Yetenek temini: 100 / PCS / AY
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    veri hızı: 40G mesafe: 150m
    Dalga boyu: 850nm lif bağlayıcı: MPO
    Garanti: 3 Yıl DDM: Evet

    Huawei Anahtarları QSFP + 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M MPT / MPO Alıcı-Verici ile Uyumlu

    Özellikler :

    • 4 bağımsız tam çift yönlü kanal
    • Kanal başına 11,2 Gbps'ye kadar veri hızı
    • MTP / MPO optik konektör
    • QSFP MSA uyumlu
    • Dijital teşhis yetenekleri
    • OM3 çok modlu şerit fiberde 300m'den fazla iletim kapasitesi
    • Tek + 3.3V güç kaynağı
    • Çalışma vaka sıcaklığı: 0 ~ 70C
    • Maksimum 1.5W çalışma gücü
    • RoHS-6 uyumlu
    • IEEE802.3ba ile uyumlu
    • QSFP + MSA ile uyumlu: SFF-8436

    Uygulamalar:

    • 40G Ethernet
    • Infiniband 4X SDR DDR QDR
    • 40G Telekom bağlantıları

    Servisimiz:

    1. siparişinizi onaylamak için daha fazla bilgi için satış başvurun.
    2. onay alındıktan sonra Kısa teslim süresi.

    3. Biz uluslararası Ekspres tarafından mal teslim.

    4. müşterilerin geribildirim ve diğer sorular için Hızlı tepki.

    Sevkiyat ve ödeme
    1. Uluslararası Ekspres: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT ve vb.
    2. ödeme: t / t, Western Union, paypal vb.

    Garanti:

    >& Yepyeni.

    ›Ve OEM / ODM mevcuttur.
    ›& 100% kalite testi ve yaşlanma testi ile.
    ›Ve 3 yıl garanti (sevkiyat tarihinden itibaren).

    Teknisyen desteği:

    Arızayı çözmek veya bileşenleri değiştirmek ve ilgili ağ yapılandırması projesini sağlamak için teknik kılavuzu destekliyoruz.
    Satış sonrası servis
    Biz 24 saat hizmet sonrası var, her zaman teknik hizmet veya rehber tedarik vaat ediyor.
    İş arkadaşlarımız, acil durum gerçekleştikten sonra 12 saat içinde müşterilerin ihtiyacına cevap verecektir.


    Paketleme Detayları: Statik çanta, plastik PVC Paketi, perakende kutusu, teknik kutusu, veya özelleştirilmiş.

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Morven Zhu

    Tel: +8615919890894

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)