• 20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü SC LC Konnektör 1.25G 1310nm 1490nm
  • 20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü SC LC Konnektör 1.25G 1310nm 1490nm
  • 20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü SC LC Konnektör 1.25G 1310nm 1490nm
20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü SC LC Konnektör 1.25G 1310nm 1490nm

20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü SC LC Konnektör 1.25G 1310nm 1490nm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HILINK
Sertifika: CE / ROHS / FCC
Model numarası: 1.25G-BIDI-20

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Blister Ambalaj 10 adet/tepsi
Teslim süresi: 3-6 gün
Yetenek temini: günde 1000 adet
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Veri hızı: 1.25G dalga boyu: 1310/1550nm 1490/1550nm
Mesafe: 20km Kaynak: FP/DFB
Hassasiyet (dBm): <-22 Alıcı: TOPLU İĞNE
bağlayıcı: SC / LC Optik Güç (dBm): -8~-4
Vurgulamak:

20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü

,

SC LC 20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü

,

1490nm Tek Fiber SFP Modülü

Ürün Açıklaması

20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü SC LC Konnektör 1.25G 1310nm 1490nm

1000Base 1.25G Tek Fiber 1310nm / 1490nm 1310nm / 1550nm 20km BiDi SFP Alıcı-Verici SC LC Konnektör

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

1. 1,25 Gb/s'ye kadar veri bağlantıları

2. TS-SF-BL3512-20 için FP lazer vericisi

TS-SF-BL5312-20 için DFB lazer verici

3. PIN foto dedektörü

4. 9/125µm SMF'de 20KM'ye kadar

5. Çalışırken takılabilir SFP ayak izi

6. BIDI LC/UPC tipi tak-çıkar optik arayüz

7. Düşük güç kaybı

8. Daha düşük EMI için metal muhafaza

9. RoHS uyumlu ve kurşunsuz

10. Tek +3.3V güç kaynağı

11. SFF-8472 ile uyumlu

12. Kasa çalışma sıcaklığı

Ticari: 0°C ila +70°C

Uzatılmış: -10°C ila +80°C

Endüstriyel: -40°C ila +85°C

 

UYGULAMALAR

 

1. Anahtar Arayüzüne Geçin

2. Gigabit Ethernet

3. Anahtarlı Arka Plan Uygulamaları

4. Yönlendirici/Sunucu Arayüzü

5. Diğer Optik Bağlantılar

 

 

 

MEKANİK ÖZELLİKLER

 

20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü SC LC Konnektör 1.25G 1310nm 1490nm 0

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

Hilink'in 1.25G BIDI SFP 20KM Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericileri, Küçük Form Faktörü Takılabilir Çoklu Kaynak Anlaşması (MSA) ile uyumludur, Alıcı-verici dört bölümden oluşur: LD sürücüsü, sınırlayıcı amplifikatör, 1310nm FP lazer( 1550nm DFB lazer) ve PIN foto dedektörü.Modül verisi, 9/125um tek modlu fiberde 20 km'ye kadar bağlanır.

 

Optik çıkış, bir TTL mantığı yüksek seviyeli Tx Devre Dışı girişi ile devre dışı bırakılabilir ve sistem ayrıca modülü I2C aracılığıyla devre dışı bırakabilir.Lazerin bozulmasını belirtmek için Tx Hatası sağlanmıştır.Sinyal kaybı (LOS) çıkışı, alıcının optik giriş sinyalinin kaybını veya ortakla bağlantı durumunu belirtmek için sağlanır.Sistem ayrıca LOS (veya Bağlantı)/Devre Dışı/Hata bilgilerini I2C kayıt erişimi yoluyla alabilir.

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 20km BiDi SFP Alıcı-Verici Modülü SC LC Konnektör 1.25G 1310nm 1490nm bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.