iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
iyi kalite SFP Transceiver Modülü satış için
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

Ben sohbet şimdi

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.
Rusya SVIZA hilink şirketi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Markalar : ahili, hilink, hilinksys, ahilinktek
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 4million-6 million
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%
Destek ve güveninle yalnız değiliz.

Sadece yüksek kaliteli ürünleri sunmanın ötesinde, Hilink size mükemmel bir hizmet sunmaktadır.

Yükleme

Uluslararası Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS vb. 1-7 gün sürer.

Hava mesajı: Hongkong Post, Çin hava, CDEK (Rus Hattı) vs 6 ~ 15gün sürüyor.

Ödeme

T / T, Western Union, Paypal, Kredi, Emanet kabul edilebilir.

Garanti

1. Reklamı yapılan tüm optik alıcı vericilerin yeni bileşenler ve parçalarla yepyeni olduklarına ve eski ve yenilenmiş malzemeleri asla kullanmadığına söz veriyoruz.

2. Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testi ile geçmiştir.

3. Uyumluluk sorunu veya herhangi bir kalite sorunu varsa, malları bize geri gönderebilir ve değiştirme, hatta geri ödeme servisine sahip olabilirsiniz.

4. Sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz .

SSS

S: Siz bir üretici veya ticaret mısınız?

Evet, profesyonel bir üreticiyiz ve ilgili ürünlerle uğraşan güvenilir ortaklarımız da var.

S: İkinci el ürünleri mi satıyorsunuz?

C: Hayır. Tüm ürünlerimiz yeni, ikinci el bileşenleri asla kullanmıyoruz.

S: Hangi ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?

C: T / T, Paypal, Western Union kabul edilebilir.

S: Nakliye yöntemleri neler sunabilir?

C: Her zamanki nakliye yollarımız DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS, Hongkong-Post vb. Gibi hava ve Express bazındadır.

Yerinize ulaşmak için 1-7 gün sürecektir.

S: Ürünleriniz garanti kapsamında mı? Ve ne kadar süre?

C: Evet, tüm ürünlerimiz için sevk tarihinden itibaren 3 yıl garanti veriyoruz.

S: Ürünleriniz hangi cihazlarla uyumlu olabilir?

A: Ürünlerimiz Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, ECI, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Alcatel-Lucent, Zyxel, Rad vb. Ile uyumludur.

S: Nasıl sipariş verilecek?

1 Sipariş ayrıntıları onaylandı, lütfen ihtiyacınız olan modeli ve miktarı bize bildirin.

2 Proforma Fatura onaylandı, sipariş ödemenizi aldıktan sonra düzenlenecek.

3 Malları onaylayın ve gönderirken, takip numarası size derhal gönderilecektir.

4 Mallarınızı güvenli bir şekilde alana kadar malınızı takip etmeye yardım edeceğiz.

Hilink Ürün Rehberi

Aktif Optik A: (QSFP +, SFP +, XFP, X2, Medya dönüştürücüleri, QSFP AOC)

Aktif Optik B: (6G SFP, 4G SFP, 2.5G SFP, 1.25G SFP, 1.25G GBIC, 622M, 155M)

Kablolar Bağlantısı (Aktif Optik Kablo, Doğrudan Takılan Kablo DAC)

Pasif ürünler (CWDM, DWDM MUX / DEMUX, AAWG, MPO / MTP, FWDM, Optik sirkülatör, İzolatör)

İletişim bilgileri
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Steve Wang

Tel: 86-755-2335-7706

Faks: 86-755-8317-6243

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)