Ana sayfa ÜrünlerAktif Optik Kablosu

1-10 m Uzunluk Aktif Optik Kablo 40G AOC QSFP + 8 LC QSFP-8LC-AOC CE Onayı

1-10 m Uzunluk Aktif Optik Kablo 40G AOC QSFP + 8 LC QSFP-8LC-AOC CE Onayı

    • 1-10m Length Active Optical Cable 40G AOC QSFP+ To 8 LC QSFP-8LC-AOC CE Approval
    • 1-10m Length Active Optical Cable 40G AOC QSFP+ To 8 LC QSFP-8LC-AOC CE Approval
  • 1-10m Length Active Optical Cable 40G AOC QSFP+ To 8 LC QSFP-8LC-AOC CE Approval

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: HILINK
    Sertifika: CE FCC ROHS
    Model numarası: HL-QSFP-AOC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: Negotiable
    Teslim süresi: 1 ~ 4 iş günü
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Anahtar kelimeler: HL-QSFP-AOC-8LC Uzunluğu: 1-10m
    QSFP: Evet Çalışma sıcaklığı:: 0-70 ℃
    Transfer tarihi: 40Gbps Garanti: 3 Yıl

    1-10m Uzunluk Aktif Optik Kablo 40G AOC QSFP + 8 LC QSFP-8LC-AOC CE Onayı

    40G paralel optik alıcı-vericiler (40GBASE-SR4) 4x10G modlarını destekleyebilir - bu özellik yeni paralel optik aktif ekipmanın mevcut 10G alıcı-vericilerle uyumlu olmasını sağlar. MPO / MTP QSFP + - SFP + Fan-out Montajları, tek QSFP + (MPO / MTP arabirimli 40G alıcı-verici) ile 4 x SFP + (LC (DX) Arabirimli 10G alıcı-verici) arasında bağlantı sağlar. Paralel optik 40GBASE-XR4, 4 x Duplex (DX) kanal (4 x Transmit ve 4 x Receive) ileten 12 MPO / MTP arabirim lifinden 8'ini kullanır. QSFP + - SFP + Fanout 8 x Fiber MTP - LC (DX) Sağlamlaştırılmış Fan-out düzeneğidir. Montaj , fiber yönetim alanından tasarruf sağlayan ve kablo ile kuyruklar arasında güvenli geçiş sağlayan koparma modülünün yeni minyatür versiyonunu kullanır .

    Özellikleri

    Yeni minyatür koparma modülü - aynı zamanda yama ve yönetim alanı içinde yerden tasarruf ederek kablo ve kuyruklar arasında sağlam ve güvenli geçiş sağlar

    QSFP + alıcı-vericiye doğrudan bağlantı için dişi MTP / MPO konektörleri

    Raf yama yönetimini iyileştiren 4 x 2mm Kuyruklar Uniboot DX sürümü mevcut

    OM3, OM4, OS1 / 2, fiber versiyonları

    3mm OD Yama / 4.5mm OD Gövde MikroKablo Sürümleri

    LSZH, OFNP, OFNR kablo kılıf çeşitleri seçimi

    Fabrika sonlandırıldı ve test edildi

    Optimize edilmiş performans - Düşük kayıplı MPO / MTP Elite ve ayrık LC Premium konektörler ve OM4 fiber

    sıkı güç bütçesi yüksek hızlı ağ ortamında düşük yerleştirme kayıpları ve güç cezaları sağlar

    Hızlı dağıtım Fabrika tarafından sonlandırılan modüler sistem, taşıma, reklam ve değişiklikler sırasında kurulum ve yeniden yapılandırma zamanından tasarruf

    Güvenilirlik% 100 test edildi - yüksek kaliteli bileşenlerin ve üretim kalite kontrolünün kombinasyonu, ürünü en yüksek standartta garanti

    ürün tipi 10G-40G geçişi için MTP-LC koparma kablosu Parça numarası MTP / F-LC-8F-OM4
    Ürün Açıklaması QMFP için 3m 8 fiber MTP- 8 LC / 4 Dubleks LC OM4 Çok modlu fiber kablo uçları Lif çekirdekleri 8
    Elyaf türü OM4 Kablo tipi 3.0mm mini çekirdek
    Bağlayıcı 1. Konektör1 Dişi (Varsayılan Olarak) 2. Konektör 1: Erkek 3. Konektör 2: LC / UPC, LC / APC , SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC MTP konnektörü için IL (dB) kaybı <0.7
    Kablo Ceketi OM4,3.0mm minicore LSZH, AQUA

    Uygulamalar

    1. Veri Merkezi Altyapısı

    2. Paralel Optik

    3. Depolama Alanı Ağları (SAN)

    4. 40GBASE-SR4 - 4x10GBASE-SR bağlantıları

    Gerçek Fotoğraf Gösterisi

    Ana Ürünlerimiz

    Bize Ulaşın

    Biz kin kin ürünleri değişir gibi , ihtiyacınız doğru öğeyi bulamazsanız, lütfen bize bir soruşturma gönderin. Biz kısa sürede cevap verecektir .

    Şirket Bilgisi

    Ambalaj ve Nakliye

    Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece. 3-7 gün sürer.

    hizmetlerimiz

    OEM ve ODM:

    OEM / ODM sipariş kullanılabilir.

    SSS

    -_13.png

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Allison Liu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)