Ana sayfa ÜrünlerPLC optik bölücü

Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optik Bölücü LC / SC-APC / UPC Konnektör 0.9mm Çap

Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optik Bölücü LC / SC-APC / UPC Konnektör 0.9mm Çap

    • Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optical Splitter LC/SC-APC/UPC Connector 0.9mm Diameter
    • Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optical Splitter LC/SC-APC/UPC Connector 0.9mm Diameter
  • Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optical Splitter LC/SC-APC/UPC Connector 0.9mm Diameter

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilinksys
    Sertifika: CE, ROHS
    Model numarası: HL-Domuz kuyruğu

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: Negotiable
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union
    Yetenek temini: 1000pcs/hafta
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: HL-pigtail Uzunluğu: Özelleştirilebilir
    bağlayıcı: APC / UPC LC / SC Dış çap: 0,9 MM
    Fiber türü: tek fiber tek mod
    Vurgulamak:

    fiber optic splitter

    ,

    PLC splitter module

    Hilink Pigtail / Yama kablosu LC / SC-APC / UPC konektörü 0.9mm çaplı tek fiber SM


    Başka gereksinimleriniz varsa veya özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın.

    özellik

    • --- İyi dayanıklılık
    • --- İyi değiştirilebilirlik
    • --- yüksek sıcaklık kararlılığı
    • --- Düşük ekleme kaybı ve sırt yansıması los
    • --- üstün Kalite Standart PC / UPC / APC Polishin
    • --- Standart: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA ve IEC

    Parametre

    kod Erkek (Pimli), Kadın (Pimli)
    yüksük SM Standardı, SM Düşük Kaybı; MM Standardı, MM Düşük Kaybı
    Yüksük Delikleri 4,8,12,24
    Gövde Rengi Yeşil (SM için), Bej (MM için), Sarı (SM Lowloss için), Aqua (OM3 50/125 için)
    Parlatma PC, APC
    Kablo Ceket şeridi, Çıplak şerit, 3.0mm Mini kablo (250um 12F / 24F)

    MPO / MTP SM STANDARDI SM DÜŞÜK MM STANDARDI MM DÜŞÜK
    Ekleme Kaybı Tipik 0.35dB 0.20dB 0.35dB 0.20dB
    maksimum 0.75dB 0.35dB 0.65dB 035dB
    Geri dönüş kaybı APC> = 50dB > = 25 > = 25
    PC> = 40dB
    dayanıklılık <= 0,3 dB (500 eşleşmeyi değiştir) <= 0,3 dB (1000 çiftleşmeyi değiştir)
    exchangeability <= 0.3dB (Rastgele Bağlayıcı)
    Gerilme direnci <= 0,3 dB (Maks 66N)
    Titreşim <= 0.3db (10 ila 55Hz)
    Çalışma Sıcaklığı -40 ℃ ~ + 75 ℃

    Uygulama

    • Gigabit Ethernet; Etkin cihaz sonlandırma
    • Telekomünikasyon ağları; Video; ODF
    • Multimedya; Öncül kurulumlar; Yerel bölge ağları;
    • FTTH FTTX uygulamaları; CATV



    Diğer Pasif Öğeler


    Hizmetlerimiz:

    1. siparişinizi onaylamak için daha fazla bilgi için satış başvurun.
    2. onay alındıktan sonra Kısa teslim süresi.

    3. Biz uluslararası Ekspres tarafından mal teslim.

    4. müşterilerin geribildirim ve diğer sorular için Hızlı tepki.

    Sevkiyat ve ödeme:


    1. uluslararası ekspres: DHL, FedEx, ups, ems, ups, TNT vb.
    2. ödeme: t / t, Western Union, paypal vb.

    Garanti

    >& Yepyeni.

    ›Ve OEM / ODM mevcuttur.
    ›& 100% kalite testi ve yaşlanma testi ile.
    ›Ve 3 yıl garanti (sevkiyat tarihinden itibaren).

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Allison Liu

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)