• DOM Sfp + Optik Alıcı-Verici 1550nm 100km SFP-10G-ZR100 Uyumlu 10GBASE-ZR
  • DOM Sfp + Optik Alıcı-Verici 1550nm 100km SFP-10G-ZR100 Uyumlu 10GBASE-ZR
  • DOM Sfp + Optik Alıcı-Verici 1550nm 100km SFP-10G-ZR100 Uyumlu 10GBASE-ZR
  • DOM Sfp + Optik Alıcı-Verici 1550nm 100km SFP-10G-ZR100 Uyumlu 10GBASE-ZR
DOM Sfp + Optik Alıcı-Verici 1550nm 100km SFP-10G-ZR100 Uyumlu 10GBASE-ZR

DOM Sfp + Optik Alıcı-Verici 1550nm 100km SFP-10G-ZR100 Uyumlu 10GBASE-ZR

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HILINK
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: HL-10G-ZR

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Plastik Kasa, Karton
Ödeme koşulları: L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: 10G ZR 100 KM bağlayıcı: LC
Garanti: 3 Yıl Dalga boyu: 1550nm
İletim mesafesi: 100km Oranı: 40 "
Vurgulamak:

SFP + optik modül

,

10g sfp+ module

Ürün Açıklaması

DOM Sfp + Optik Alıcı-Verici 1550nm 100km SFP-10G-ZR100 Uyumlu 10GBASE-ZR

SFP-10G-ZR100 Uyumlu 10GBASE-ZR SFP + 1550nm 100km DOM Alıcı-Verici Modülü

Ürün Açıklaması

SFP + 10GB-ZR

özellik
Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi

9.95 - 10.3 Gb / s bit hızlarını destekler

Güç kaybı <1W

RoHS-6 uyumlu (kurşunsuz)

Ticari sıcaklık 0C ila 70C arasında değişti

Tekli 3.3V güç kaynağı

Alıcı sınırlayıcı elektrik arayüzü

Çift taraflı LC konektörü

Dahili dijital teşhis fonksiyonları

10g sfp + 300m ila 100Km'ye ulaşır (SR LR ER ZR)

Üstün EMI performansı için tamamen metal gövde

Gelişmiş ürün yazılımı, müşteri sistemi şifreleme bilgilerinin
telsiz

Uygulama

10GBASE-SR / SW 10G Ethernet
Performans özellikleri
Mutlak maksimum derece
Aşağıdaki sınırların aşılması telsiz modülüne kalıcı olarak zarar verebilir.

madde

Açıklama

Telsiz form faktörü SFP +
İletim hızı 10GE
Merkez dalga boyu (nm) 1550
Standartlara Uygunluk 10GBASE-Z-
Konektör tipi LC Dual
Geçerli kablo mesafesi Tek modlu fiber: 100 km
İletim gücü (dBm) 0 ila 4.0
Maksimum alıcı hassasiyeti (dBm) -28,0
Aşırı yük gücü (dBm) -7.0
Yok olma oranı (dB) 9
Çalışma sıcaklığı 0 ° C ila 70 ° C (32 ° F ila 158 ° F)
Parça numarası HL-SFP-10G-ZR

SFP + Alıcı Vericiler SFP-10G-x R

Cisco Parça Numarası Uygulama Veri hızı dalga boyu Mesafe

Bağlayıcı

tip

SFP-10G-SR SFP + 10GBASE-SR 10G 850 nm 300m LC
SFP-10G-LR SFP + 10GBASE-LR 10G 1310nm 10km LC
SFP-10G-LRM SFP + 10GBASE-LRM 10G 1310nm 220 milyon LC
SFP-10G-ER SFP + 10GBASE-ER 10G 1550 40km LC
SFP-10G-ZR SFP + 10GBASE-ER 10G 1550 80km LC

gönderi

Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece. 2-7 gün sürer.

OEM ve ODM

OEM / ODM sipariş kullanılabilir.

Garanti
Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni olduğuna ve kesinlikle asla eski ve yenilenmiş malzemeleri kullanacağına söz veriyoruz. Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir. Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

Ne tedarik ediyoruz

SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri dahil olmak üzere her türlü uyumlu optik alıcı-verici modüllerini tedarik ediyoruz. Ürünlerimiz Cisco, Ciena, H3C, HP, Extreme, Dökümhane, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, Huawei, vb.

Ürün resim gösterisi

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum DOM Sfp + Optik Alıcı-Verici 1550nm 100km SFP-10G-ZR100 Uyumlu 10GBASE-ZR bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.