• 40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz
  • 40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz
  • 40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz
  • 40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz
  • 40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz
  • 40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz
  • 40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz
40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz

40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilink
Sertifika: CE,ROHS
Model numarası: HL-AAWG

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: kutu ve karton veya özelleştirilmiş paketi için 40ch AAWG DWDM Modülü.
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 500 / adet / ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Adı: 40 kanal AAWG DWDM Modülü bağlayıcı: SC FC LC APC UPC Bilgisayar
Kanal: 40 Garanti: 2 yıl
Ürün adı: LC konnektörlü 16 kanal fiber optik wdm çoklayıcı cwdm çözümü Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı, Telekomünikasyon
Vurgulamak:

fiber optik wdm

,

wdm optik

Ürün Açıklaması

40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz

AAWG Pasif Cihaz 40 kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj

40 kanal AAWG DWDM Modülü

AAWG modülü silisyum teknolojisine dayalı silikaya dayanır ve elektrik gücü gerekmez. Ürün yüksek stabilite ve güvenilirlik sunar ve küçük paket boyutuna sahiptir.

Ürün Telcordia GR-1221-CORE onaylıdır ve RoHS uyumludur.

1. Özellikler:

Athermal tasarım çalışma sıcaklığı aralığında çalışır

Büyük kanal numarası

Kompakt boyut

Yüksek kararlılık ve güvenilirlik

Düşük insersiyon kaybı, yüksek izolasyon artışı sistem marjı

Kanal aralığı: 0.8nm (100GHz Izgara)
Com bağlantı noktası simpleks
Protokol şeffaf (10Mbps - 100Gbps)
Düşük takma kaybı

Yüksek Kanal İzolasyonu
Epoksi içermeyen optik yol
G.657A1 standardıyla uyumlu
ISO 9001 üretim tesisi
Geniş Çalışma Sıcaklığı: -40 ~ + 85 ℃

2. Uygulamalar

Yoğun WDM Sistemi

PON Ağları

CATV Linkleri

Performans özellikleri

Not:

1. Bağlayıcı kaybı olmadan

2. Tasarım garantisi

Sipariş detayları

2 ~ 44 Kanal mevcut.
Com bağlantı noktası: tek yönlü veya çift yönlü.
Fiber konektör: LC / SC veya diğer.
Paket: ABS plastik kutu, LGX metal kaset kutusu, 19 inç raf montaj.
DWDM Çözümleri ve DWDM SFP / XFP.

Min.Order Miktarı: 1 adet de örnek ihtiyacını karşılamak için tamam.

DWDM Mux / Demux Çözümü

Ambalaj ve Nakliye

gönderi

Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece. 2-7 gün sürer.

hizmetlerimiz

OEM ve ODM

OEM / ODM sipariş kullanılabilir.

Garanti
Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni olduğuna ve kesinlikle asla eski ve yenilenmiş malzemeleri kullanacağına söz veriyoruz. Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir. Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

Ne tedarik ediyoruz

SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri dahil olmak üzere her türlü uyumlu optik alıcı-verici modüllerini tedarik ediyoruz. Ürünlerimiz Cisco, Ciena, H3C, HP, Extreme, Dökümhane, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, Huawei, vb.

Ürün resim gösterisi

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 40 Kanal Çift Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Raf Montaj AAWG Pasif Cihaz bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.