• 3.3 V Güç Kaynağı Optik Alıcı-verici Modülü 100G QSFP28 LR4 1310nm 25 km LC Konnektör
  • 3.3 V Güç Kaynağı Optik Alıcı-verici Modülü 100G QSFP28 LR4 1310nm 25 km LC Konnektör
3.3 V Güç Kaynağı Optik Alıcı-verici Modülü 100G QSFP28 LR4 1310nm 25 km LC Konnektör

3.3 V Güç Kaynağı Optik Alıcı-verici Modülü 100G QSFP28 LR4 1310nm 25 km LC Konnektör

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HILINK
Sertifika: CE,ROHS,FCC
Model numarası: HL- QSFP28-LR4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Statik çanta, plastik Düz, perakende kutusu, tarafından gerektirir
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 1000pcs/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

veri hızı: 100 gr Dalga boyu: 1310
mesafe: 25km Logo: Özelleştirilebilir
Garanti: 3 Yıl bağlayıcı: LC Konnektörü
Vurgulamak:

fiber alıcı-verici modülü

,

fiber optik alıcı-verici

Ürün Açıklaması

3.3 V Güç Kaynağı Optik Alıcı-verici Modülü 100G QSFP28 LR4 1310nm 25 km LC Konnektör

100G QSFP28 CLR4 100G CWDM4 1310nm 10km Uyumluluk Modülü

Özellikleri

Çift LC yuvası optik arabirimi
Tek + 3.3V güç kaynağı
Çalışırken takılabilir QSFP28 MSA form faktörü
4x25G Elektrikli Seri Arayüz
4x28G (CEI-28G-VSR) ile uyumlu
CML sinyallerinin AC bağlantısı
Alıcı: 4x25Gb / s PIN ROSA
Düşük güç tüketimi (Maks: 3W)
Dahili dijital teşhis fonksiyonu
Çalışma kasası sıcaklık aralığı: 0 ℃ ila 70 ℃
100GBASE-LR4 ile uyumlu
I2C İletişim Arayüzü

model QSFP28-LR4-100G Satıcı adı Hilink
Bağlayıcı Tipi QSFP28 Maksimum Veri Hızı 100Gbps
Kablo tipi SMF Optik Bileşenler 4x VCSEL
Arayüz LC Ticari Sıcaklık Aralığı 0 ila 70 ° C (32 ila 158 ° F)
HTS Uyumlu Kod 8544700000 Mesafe 25KM
Uygulamalar

100GBASE-LR4

Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları
100G Datacom bağlantıları

Hilink Avantajı

1. 2007 yılında kurmak Hilink, yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile bu alanda uzmanlaşmak.
2. "kredi temelidir, kalite ilk", tüm ürünlerimiz yeni, biz asla ikinci el bileşenleri kullanın.
3. ürünlerimiz Cisco ile uyumlu, Huawei, Ciena, H3C, HP, Aşırı, Döküm, Brokar, Dlink, Alcatel, Riverstone,
Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, vb.
4. biz sevkiyat tarihinden itibaren tüm ürünlerimiz için 3 yıl garanti.
5. tüm ürünlerimiz almak ce, rohs, fcc.
6. biz de optik çözümler ile DWDM CWDM WDM sağlamak.


Garanti

Hilink FedEx, DHL, UPS, TNT ve EMS tarafından hem kendimizi iletici hem de müşteri tayin iletici sağlayabilir.
Stoktaki bazı ürünler aynı gün sevk edilebilir. Hiçbir stok ile Öğeler, daha sonra sevkiyat 3-7 gün içinde yapılacaktır.
DHL teslimat için 2-4 iş günü sürecek ve FedEx'in 1-3 iş günü gerekiyor.
İspanya, İtalya, Brezilya ve diğer bazı ülkeler için, ürünlerin gümrükleme süresi nedeniyle gelmesi daha uzun zaman alacaktır.

Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni olduğuna söz veriyoruz.
Kesinlikle eski ve yenilenmiş malzemeleri kullanmayız.
Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.
Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

Gerçek fotoğraf gösterisi

Mekanik Boyutlar

Şirket Bilgisi:

İlgili ürünler:


Ne tedarik ediyoruz
Çok çeşitli yüksek kaliteli optik alıcı-vericiler ve pasif CWDM / DWDM Mux / Demux modülleri tedarik ediyoruz. Optik modüller Cisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Dökümhane, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-lucent, vb.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 3.3 V Güç Kaynağı Optik Alıcı-verici Modülü 100G QSFP28 LR4 1310nm 25 km LC Konnektör bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.